Přejít na obsah

GMT: THxBreitlingxBallxLongines


Doporučené příspěvky

Přátelé, 

 

"potřebuji" nějaké hodinky na nošení když jsem s dětma, protože rolády tím dostávají dost zabrat a chci je aspoň chvíli zachovat bez větších ťukanců. A taky jsem si nějak zvykl na GMT, což potřebuju k práci no a jak pořád koukám, dostává se mi do užšího výběru 

 

Breitling Avenger II GMT - blue dail

 

Tag Heuer Carrera Twin-Time (nebo možná i link GMT, ale nejsem si úplně jistý designem)

 

Ball Trainmaster Worldtimer

 

Longines Conquest GMT blue dail

 

a nemůžu se nějak rozhodnout který. Použití bude většinou casual, ale někdyi k obleku, takže musí být na tahu a ne moc oblekovky, ale zase ne ryze sportovní. Vím, že asi srovnávám nesrovnatelné, ale přesto bych uvítal nějakou radu. Jo a cena do 100k. 

 

Nejzajímavější jsou asi ty Longines, protože ta modrá je fakt nádherná, ale zase mi trochu vadí ta značka. 

 

Dík. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehce nad limit a jsou kulervoucí http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/86758-omega-planet-ocean-gmt-good-planet/?hl=omega

 

Od TH bych ještě zvážil nové formulky

BydnfAgCQAEx35V.jpg

 

Jinak z tvého výběru bych zkusil na ruku TH a Longines, uvidíš co líp sedne. Oboje mají lehce jiný tvar pouzdra, tak uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty PO jsou pěkný, ale měl bych s nima stejný problém, že by mi vadil každý škrábanec, nad těmi Formulemi jsem uvažoval, ale moc se podobaj BLNR, takže nechci mit zase něco barevně stejnýho. Právě, že ty Longiny jsou dost vysoký ve srvnání s TH, který ale zase vypadají trochu menší.

 

 

Jsem asi měl napsat, že Omegy ne, ne že bych proti nim něco měl, ale to by mi úplně nabouralo můj koncept.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele to je tema:) jestli je to fakt jak pises, vem si na deti g shocky a jinak nos ty rolady:) za 100 kup radsi neco detem, nez hodinky na otloukacku:)

No tohle má něco do sebe.... já mám na ně protreky, ale prostě je ta chuť vzít si pořádný hodinky...

 

 

ML nejsou na tahu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stylově je ve Tvým seznamu velkej rozptyl. Osobně bych šel do Avengerů. Jednak mají super tvar a bezvadně sedí a druhak na kaučuku budou super při blbinách s dětma a na tahu v klidu do košile... A blue dial nemá chybu.

Tak jestli sedí dobře, tak asi není o řešit, protože zatím jsem je nezkoušel a nejsem si Breitlingama moc jistý, ale asi je to z té množiny nejlepší volba. Mě by ocela zajímal nějaká zkušenost s Ballama, protože to tu není moc obvyklé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový malý follow up. Protože majitele amerických internetových obchodu slaví Nový rok, bylo možné najít zajímavé akce a tak proti svým požadavkům jsem si řekl, ze si budu procvičovat počítání a skončil u coltů. Děkuji všem za komentáře, mam snad na chvíli pokoj.

 

post-7803-0-93296500-1442361786_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Petr R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...