Přejít na obsah

Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 621
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Díky moc za skvělé obrázky. Velmi mi to pomohlo v asi už definitivním rozhodování za co nahradím čerstvě koupené SKX007. Na zápěstí 19cm mi připadají jako dětské hodinky a nedělají tu správnou radost jakou jsem myslel že dělat budou, přestože se mi velice líbí. Na vině je právě ta jejich velikost, nebo spíše malost. Jsou to vlastně moje první automaty, a to už jsem si je vyhlídl před mnoha mnoha lety ale až teď to nějak realizoval a solární citizen sundal z ruky. 

Teď právě rozmýšlím že je asi vrátím, ikdyž s těžkým srdcem, a koupím právě ty želvy, které mi už velikostí vyhovují o něco více. A také váhám jestli PADI nebo černé, takže opět velké díky za srovnávací fotky!!! Ty PADI jsou moc hezké, jen se bojím jestli to na mě není moc barevné a abych nelitoval že jsem nekoupil černé.  Vit to koukám vyřešil velice jednoduše :-D já bohužel dvoje hodinky mít nemohu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak zatial stale sice spokojnost, no ten tah je proste hrozny, dpc.

Sice, zrovnavat to s tahom na MM600 podla politicky korektnych ludi asi nebude prave fer, ale...j*bem na to.

 

Je fakt hrozny. Ak to nezachrani kozeny remen, tak asi pojdu "na adopciu" :( a ozeliem aj tu magicku modru, ktora je fakt magicka.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatial stale sice spokojnost, no ten tah je proste hrozny, dpc.

Sice, zrovnavat to s tahom na MM600 podla politicky korektnych ludi asi nebude prave fer, ale...j*bem na to.

Je fakt hrozny. Ak to nezachrani kozeny remen, tak asi pojdu "na adopciu" :( a ozeliem aj tu magicku modru, ktora je fakt magicka.

F.

Mam stejny nazor a toto by mohlo byt reseni :-)

post-8128-0-23524800-1484994330_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...