Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník tolja
Odesláno

Kalibr 64, transparentní ručky.

 

 

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Návštěvník tolja
Odesláno (upraveno)
Dobry. Planuju renovaci dvojek do ocele a taky uvazuju o nejake bile variante ciferniku. Nevypada to spatne.

 

Vodotesne do 50 metru? Maji to vyrazene i na dynku?

 

Sporty s padesáti metrama deklarovanýma na dýnku jsem ještě neviděl (netvrdím že neexistuje), zato exportní variantu v angličtině se třiceti metrama ano.

Upraveno uživatelem tolja
Odesláno
Páne jo!! Další opravdu unikátní raritní a cenný sbírkový kousíček !! čeho my se od primu ještě dočkáme? :D

 

Snad ne zase takové šílenosti. :)

Odesláno (upraveno)

Dobrý úlovek, gratuluji!

 

Jsem si vždycky myslel, že kalibr 64 se od 68čky liší hlavně datumem na šestce. V čem je tedy rozdíl?

Upraveno uživatelem Biges
Odesláno
Dobrý úlovek, gratuluji!

 

Jsem si vždycky myslel, že kalibr 64 se od 68čky liší hlavně datumem na šestce. V čem je tedy rozdíl?

 

Jestli se nepletu, tak 64 je 69 bez automaticke nastavby.

Odesláno
Dobrý úlovek, gratuluji!

 

Jsem si vždycky myslel, že kalibr 64 se od 68čky liší hlavně datumem na šestce. V čem je tedy rozdíl?

 

 

Zdravím vospolok,

 

krásny a zaujímavý kúsok, blahoželám ...

 

Okrem už uvedeného cal. 64 je konštrukčne odlišný, vačší priemer, vyšší a iná taktovacia frekvencia, kým 68 má 2,5 Hz 64 má 3 Hz.

Oba kalibre však majú modely s dátumovkou na pozícii 3- ky ale aj 6- ky.

Odesláno (upraveno)
Dobrý úlovek, gratuluji!

 

Jsem si vždycky myslel, že kalibr 64 se od 68čky liší hlavně datumem na šestce. V čem je tedy rozdíl?

 

Pokud se nemýlím, poloha datumky má s kalibrem společného jen velmi málo. Stačí na datovém věnci namalovat číslice s příslušným sklonem a pak umístit okýnko v poloze, kde jsou svisle :)

 

Edit: Nevíte někdo, kde by byl k vidění obrázek kalibrů 64 a 69? Na webu PRIMu

http://www.prim.cz/info/prehled-kalibru

je pouze nicneříkající obrázek novodobého ciferníku.

Upraveno uživatelem Widloun
Odesláno
Pokud se nemýlím, poloha datumky má s kalibrem společného jen velmi málo. Stačí na datovém věnci namalovat číslice s příslušným sklonem a pak umístit okýnko v poloze, kde jsou svisle :)

 

Edit: Nevíte někdo, kde by byl k vidění obrázek kalibrů 64 a 69? Na webu PRIMu

http://www.prim.cz/info/prehled-kalibru

je pouze nicneříkající obrázek novodobého ciferníku.

 

Tohle znáš?

http://physics.muni.cz/~skalicky/download/katalog.pdf

 

@All Dík za info. Co tedy stálo za vývojem 64ky? Když se používá ve stéjném pouzdru jako 68čka?

Odesláno (upraveno)

 

Samozřejmě ano, ale hned jsem si na to nevzpomněl. :thumbsdown_anim: Ale když se tam podívám, jsou tam popsané jedny Sporty se 64kou a obrázek se podstatně liší od uvedeného výše, skoro bych řekl, že vypadá jako 66ka (strana 68 katalogu).

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem Widloun
Odesláno
Samozřejmě ano, ale hned jsem si na to nevzpomněl. :thumbsdown_anim: Ale když se tam podívám, jsou tam popsané jedny Sporty se 64kou a obrázek se podstatně liší od uvedeného výše, skoro bych řekl, že vypadá jako 66ka (strana 68 katalogu).

 

Naprostá pravda, dal jsem si fotografie kalibrů vedle sebe a jsou to totožné obrázky.

Odesláno
Tam byla chyba, behem dne se podivam, jestli je to uz opravene...

Slušná práce ten katalog,jsi tady snad jediný co jen nekecá a nezjištně publikuje.

Odesláno
Slušná práce ten katalog,jsi tady snad jediný co jen nekecá a nezjištně publikuje.

 

Zas tak slavny to se mnou taky neni. Protoze mi doma (= na disku) uz asi pul roku lezi hromada nezpracovanyho materialu a jedine, co mi brani s tim pohnout, je vlastni lenost :thumbsdown_anim:

Odesláno (upraveno)
Zas tak slavny to se mnou taky neni. Protoze mi doma (= na disku) uz asi pul roku lezi hromada nezpracovanyho materialu a jedine, co mi brani s tim pohnout, je vlastni lenost :thumbsdown_anim:

 

Ale jen se neupejpej, lepší materiál nenabízí ani samotný Elton :)

 

Mohu například nabídnout pomoc s úpravou fotografií, pokud chceš.

 

Z jakého programu to PDF generuješ?

Upraveno uživatelem Biges

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...