tak nesmysl to tak úplně není, připočti cenu toho masa a ostatního, čas s tím strávený ... Jasně, že se to takhle řešit a přepočítávat, ale když se nad tím člověk zamyslí, tak kolikrát by to levnější bylo Mluvím z vlastní zkušenosti, třeba když jsem pekl medovník, to kdybych spočítal náklady, tak si můžu koupit alespoň 2 Marlenky