Jump to content

ramon

Member_50
 • Content Count

  1,549
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About ramon

 • Rank
  Megazávislák

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10,932 profile views
 1. Pokud to jde na stole jinak než na ruce, tak nepomůže regulace šroubkem a je to kontakt/studeňák ale nejspíš zaoxidovanej plech pod baterkama takže lehce přebrousit a takový ty plíšky dokola taky někdy dělají problémy a nejlíp je vyhodit.
 2. Pravidlo kapitalizmu říká, že když poptávka převyšuje nabídku, je zde předpoklad k růstu ceny daného zboží. A je snaha aby ten stav přetrvával co nejdéje, nejlíp furt.
 3. Rolexky nekupuješ jako rohlíky, koupíš si jedny na běžné nošení, a vydrží ti dýl než to auto, klidně i celý život. Zvládnout nošení není problém, 99% lidí v nižší sociální vrstvě nerozezná Rolex od Invicty, a větší obdiv vyvoláš když vytáhneš Apple watch nebo Diesel . Měl jsem kdysi starý suby ještě když byly za levnějc a neblblo se s tím jako teď, a vlastně si nepamatuji, že si jich někdy někdo vůbec všimnul, prostě nudný hodinky
 4. To tě poslali natvrdo do háje?
 5. Kluci nevíte prosím, jestli do Prim polštář pasuje hřídel z nějakého designově běžnějšího modelu, případně kterého. Zjistil jsem že soudek má delší a z těch dětských průměr 28 je to zas krátký. Díky
 6. Normálně to decentně mázni po obvodu pérovníku.
 7. Víš, on po bitvě je každej generál a vždy najde něco, co by udělal líp. Každej ale vidí jak se to úspěšně to řeší po celé Evropě, umí to porovnat a udělat si názor. Nikdo nerozporuje, že chyby se staly.
 8. Kdo v Evropě to řešil líp? Já myslím, že nikdo. Ale Fiala s Hřibem určitě mohli
 9. Asi někdo nacvičoval ražbu na letecký.
 10. Kdysi jsem byl taky tak vynervovanej, a můj hodinář mi řekl, že při vytíženosti na několik měsíců dopředu aby vyřizoval každej mejl nebo telefonát, kdy např. jeden člověk se ptá několikrát za týden jestli už to je, tak by musel najmout několik telefonistů a potom takovou cenu za opravu bych určitě nechtěl dát, a vždy je něco za něco, takže telefony nebere a doporučil mi přijít se zeptat osobně, a nebo počkat.
 11. Musíš to brát, že pohled tady máme částečně zkreslený, protože tady většinou nemáme problém si doma vyměnit baterku, a pracovní náročnost obého je v podstatě shodná, a do AD nosíme jen Rolexky . Ten tvůj článek pravda patří mezi ty dražší.
 12. Nechci zažínat flame, ale na tyhle věci a budíky používám obyč olej na šicí stroje a funguje to
 13. Přesně, to musí být nešťastní lidé, když je položí 3 stovky za článek a musí se kvůli tomu rozloučit s hodinkama.
 14. Vzpomínám, jak zdejší rádci radili, že upsat se u hypotéky na 3% deset let je výhra. Těší mě, že jsem na jejich rady nedal
 15. Tak pokud je to obyčejný plochý sklo, tak ho vytáhnu z hodinek, změřím, a podle rozměru vyhledám na ebay za pár stovek. Přes nějaké firmy bych řešil jen nějaká speciální tvarovaná skla, co nejsou normálně na trhu.
×
×
 • Create New...