Jump to content

cecil

Member_50
 • Content Count

  1,589
 • Joined

 • Last visited

About cecil

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Weightlifting,heavy weight boxing,LEONE,BEN LEE,
  UNICEF. Depeche Mode

Recent Profile Visitors

13,103 profile views
 1. prodáno mimo forum,děkuji za prostor..
 2. Ahoj prodám prakticky zánovní/nové krásné pohorky ASOLO Expert,jsou velice kvalitní,celkové ušlý asi 5km na louce a mírně nerovném terénu.Ovšem me plány jezdit na feraty a výstupy,treky se poněkud změnily a od té doby jsou ve skříni.Nikdy nebyly ve vlhku a opravdu nejsou ani rozchozene apod..Proste stav 100%!Jsou jen zaprášené..Krabici už nemám ale pečlivě zabalim pošlu..nebo osobní předání Opava..Cena vč pošty 2499kc Velikost 44 noha 28,5cm.Nikde nelitají,nejsou ani úzké ani široké.Prostě perfektní pro výše uvedenou velikost.
 3. tenhle ne,ten bude ve službě..Jak jsem psal,mněl jsem ho vzít hned!No a nemusel jsemtak střídat více kusů,které mi nějak nesedly na poprvé..Všechny byly fajn ale mněly něco co mi nesedlo jak bych si přál,tady je to na poprvé super!
 4. Mnel jsem ho koupit hned a byl klid!Nemusel jsem měnit/prodávat dalších asi 6 kudel!Pánové kam se hrabě ZT,tohle je opravdový zavirací tank!Aus10 je ostrá jako břitva,čepel krásně chodí,byť pěkně po staru:na fosfor/bronz a teflonu!Ale já to tak mám rád!Je lehký!Ne zase moc,ale krásně vyvážen na tu velikost!TRI-ad lock je tu snad nejpevnější,ze všechCS modelů!Ano Spartan,Rajah,Voyager ty jsou super pevné,Ale tady je to ještě krapanek fortelnější!A ještě se to relativně příjemně odemyká..Strenky GRIV-EX,to je super bytelný matroš..Ale zde ma pěknou strukturu.4max scout je takový bytelnejsi Ultim
 5. Ryhlá prodejní akce!Takže opět zde nabídnu notoricky známý CS Spartan,jedná se o velice pevný a robustní nůž,TRI-AD lock,ocel CTS-BD1,GRIP-EX střenky,stav nového kusu,ostří holí,orig.krabička a klip navíc!Klip na noži nese známky nošení ale to je klasika u CS.Kdo zná ví.Cena 1499kč vč.pošty!!!Bronz.lebka není součástí prodeje
 6. Taky jsem o tom čet že Lynn Thompson a Demko z CS odcházejí..nevím CS at byl komerční jak chce tak spousta modelů prostě nemá chybu!Používali výborné oceli,výborná pojistka TRI-AD lock,kultovní modely Voyager,Spartan,..pevné sr1 atd..Pořídil jsem si Rajah 2 ještě s BD-1 a Spartana taky..ty jsou pecka bude po nich hlad.
 7. Je to super!Ta patinace!Ja pořád stejně a v očekávání 60mm titan-bronz..ale vytunil jsem si industriálně řemen..
 8. Pánové skvělé a to jsem si myslel že jsem blázen sám když na klíči mám Nitecore baterku,nůž dle potřeby a někdy Letherman prakticky denně a není to zrovna lehké nošení..Mám Surge.Tohoto času v servise snad na výměnu za nový..pak udělám fotku.Cold steel éra končí s p.Lynnem Thompsonem tak jsem koupil Rajah a Spartana ještě ze super ocelí BD1 bude po nich hlad..Lynn to dělal dobře at to byla komerce jak chce..
 9. no když to bude týden tak super..
 10. COLD STEEL Steve Austin tak desk mi přišel..je to pecka!S35V G-10 kojot a parádní velikost a super silná pojistka.Pevný jako beton!Přitom příjemný chod.V kapse o něm člověk neví a přitom celkem kus nože.Cold steel šel velmi dobrou cestou..Ovšem jak jsem se na něj strašně těšil,tak mně vzal přes čumák CS SR-1 tanto a pak Ultimate hunter v oranžové!Kdyby někdo chtěl měnit nebo za Talvara,dohoda jistá..a zajimá mně i velkej Voyager xl-tanto..Recon xl apod..4Scout lite,apod větší kousky..mám velkou pracku...
 11. jj vím o něm,je super ale chci něco ultratenkého a S30vn no..ten Broken skull je podobně jako 4071 Ka-bar,velmi plochý a skladný do kapsy.Přitom velice robustní a pevý nůž.Broken skull je dost zajímavej a trochu přehlíženej nůž od CS..
 12. jo ten jsem ted dohodnul..díky za info je super..Ovšem Ka-bar je rovněž milovaný nůž a bude se mi stýskat ale už jsem ho mněl vlastně po třetí!Takže je čas zase na změnu..
 13. nutně potřebuji broken skull a zajímá mně ještě SR1 tanto ale ten Broken skull je super!!!
×
×
 • Create New...