Jump to content

cecil

Member_50
 • Posts

  1,591
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Weightlifting,heavy weight boxing,LEONE,BEN LEE,
  UNICEF. Depeche Mode

Recent Profile Visitors

13,238 profile views

cecil's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. ty Montblancy i Orisky jsou nádherný,bohužel pro mně malé.Já mám,nějakých 23cm zápěstí a potřebuji velké hodinky.Jinak pořád 193 hybrid a čekám,na titanové 60mm Agat s bronz lunetou..
 2. probíhá obchod,po dokončení zamknu.Děkuji za prostor.
 3. Ahoj prodám úplně novy Leatherman Surge silver&black limitka s velkým boxem.Nálepkou,novým pouzdrem,pilník návod.Nůž jsem dostal novy v zákonné záruce.Ovšem nějak jsem si od multitool odvykl.Nosím jen CS 4max scout..Je to perfektní a opravdu masivní nástroj!Kvalita a výroba USA.Cena 3800kc vč pošty!Novy v průměru 4500k+ a ma krásné pouzdro.
 4. AD15 je super!Mněl jsem ho v ruce ale po všech zkoumáních mi nakonec 4max scout přijde do ruky nejlepší je to fakt brutální tank...a přitom pořád tak nějak nositelný a aus10 se zdá jako super matroš..
 5. prodáno mimo forum,děkuji za prostor..
 6. Ahoj prodám prakticky zánovní/nové krásné pohorky ASOLO Expert,jsou velice kvalitní,celkové ušlý asi 5km na louce a mírně nerovném terénu.Ovšem me plány jezdit na feraty a výstupy,treky se poněkud změnily a od té doby jsou ve skříni.Nikdy nebyly ve vlhku a opravdu nejsou ani rozchozene apod..Proste stav 100%!Jsou jen zaprášené..Krabici už nemám ale pečlivě zabalim pošlu..nebo osobní předání Opava..Cena vč pošty 2499kc Velikost 44 noha 28,5cm.Nikde nelitají,nejsou ani úzké ani široké.Prostě perfektní pro výše uvedenou velikost.
 7. tenhle ne,ten bude ve službě..Jak jsem psal,mněl jsem ho vzít hned!No a nemusel jsemtak střídat více kusů,které mi nějak nesedly na poprvé..Všechny byly fajn ale mněly něco co mi nesedlo jak bych si přál,tady je to na poprvé super!
 8. Mnel jsem ho koupit hned a byl klid!Nemusel jsem měnit/prodávat dalších asi 6 kudel!Pánové kam se hrabě ZT,tohle je opravdový zavirací tank!Aus10 je ostrá jako břitva,čepel krásně chodí,byť pěkně po staru:na fosfor/bronz a teflonu!Ale já to tak mám rád!Je lehký!Ne zase moc,ale krásně vyvážen na tu velikost!TRI-ad lock je tu snad nejpevnější,ze všechCS modelů!Ano Spartan,Rajah,Voyager ty jsou super pevné,Ale tady je to ještě krapanek fortelnější!A ještě se to relativně příjemně odemyká..Strenky GRIV-EX,to je super bytelný matroš..Ale zde ma pěknou strukturu.4max scout je takový bytelnejsi Ultimate Hunter!Podle mne jeden z nejlepších počinu od CS za poslední dobu!Kdo chce masivní a odolný pracovní zavírak ještě relativně dobře nositelny v kapse a za rozumnou cenu,je to řešení!Navic tu Aus 10 musím pochválit řeže to jak skalpel!Myslim ze se hodně srovnává se 440C nebo někde i s VG10?Kazdopadne hodně toho je o ní napsáno na BladeHQ a tam se tyto oceli,k sobě často přirovnávájí!
 9. Taky jsem o tom čet že Lynn Thompson a Demko z CS odcházejí..nevím CS at byl komerční jak chce tak spousta modelů prostě nemá chybu!Používali výborné oceli,výborná pojistka TRI-AD lock,kultovní modely Voyager,Spartan,..pevné sr1 atd..Pořídil jsem si Rajah 2 ještě s BD-1 a Spartana taky..ty jsou pecka bude po nich hlad.
 10. Je to super!Ta patinace!Ja pořád stejně a v očekávání 60mm titan-bronz..ale vytunil jsem si industriálně řemen..
 11. Pánové skvělé a to jsem si myslel že jsem blázen sám když na klíči mám Nitecore baterku,nůž dle potřeby a někdy Letherman prakticky denně a není to zrovna lehké nošení..Mám Surge.Tohoto času v servise snad na výměnu za nový..pak udělám fotku.Cold steel éra končí s p.Lynnem Thompsonem tak jsem koupil Rajah a Spartana ještě ze super ocelí BD1 bude po nich hlad..Lynn to dělal dobře at to byla komerce jak chce..
 12. no když to bude týden tak super..
 13. COLD STEEL Steve Austin tak desk mi přišel..je to pecka!S35V G-10 kojot a parádní velikost a super silná pojistka.Pevný jako beton!Přitom příjemný chod.V kapse o něm člověk neví a přitom celkem kus nože.Cold steel šel velmi dobrou cestou..Ovšem jak jsem se na něj strašně těšil,tak mně vzal přes čumák CS SR-1 tanto a pak Ultimate hunter v oranžové!Kdyby někdo chtěl měnit nebo za Talvara,dohoda jistá..a zajimá mně i velkej Voyager xl-tanto..Recon xl apod..4Scout lite,apod větší kousky..mám velkou pracku...
 14. jj vím o něm,je super ale chci něco ultratenkého a S30vn no..ten Broken skull je podobně jako 4071 Ka-bar,velmi plochý a skladný do kapsy.Přitom velice robustní a pevý nůž.Broken skull je dost zajímavej a trochu přehlíženej nůž od CS..
×
×
 • Create New...