Jump to content

cecil

Member_50
 • Content Count

  1,522
 • Joined

 • Last visited

About cecil

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Weightlifting,heavy weight boxing,LEONE,BEN LEE,
  UNICEF. Depeche Mode

Recent Profile Visitors

12,821 profile views
 1. ta ikonka pod otáčkoměrem je nezapnutý pás kdekoliv v autě,ty pásy změníš rolovacím menu na levé straně volantu.To že nejsou zelené značí že systém hlídání jízdních pruhů není aktivní..tot vše!
 2. Počasí na prd,ani se mi nechce z gauče.NO ale spona na hrubé řemeny, s rollerem je skvělá..
 3. Tak rozčeřím trošku zdejší mainstreamové vody..AGAT 53mm hybrid.Jedna foto než vyrazím na cesty..
 4. Ahoj "velký" Otter anchor solingen z uhlíkovky a grenadilu.Pěkný,malý,robustní pracant..https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjMotet7oPsAhWqMewKHUkwAkoQFjATegQIAxAB&url=https%3A%2F%2Fwww.theshopkeeperstore.com%2Fproducts%2Fhandmade-anchor-knife-large&usg=AOvVaw0LqlGbfH_QiCiGyN4aDKYb
 5. Diky je super a není zase tak velká jak se zdá.Mnel jsem větší spony,například Maddog.Nicmene mnohem kvalitnější a také dražší je Spona Agat 193 včetně poutka na remen od Maxe Bashlaye.To je opravdu špička!A ta je v klasickém 24mm Pam rozměru.Tu si nechávám hlavně na gumové řemeny.
 6. Přízemní nejsou,jsou pěkné.Ch.Ward ma moc pekny hodinky.Bohužel nic v mem průměru 44mm/min.Já dnes nasadil 53mm Agat hybrid na custom Camo Bund řemen l,od Georgi Dankova.Spona Rolko..Teď v přicházejícím chladnejším počasí, velmi pohodlné.Hodinky nestudí.
 7. African:paráda!Gratuluji dobrý výběr!
 8. Jo ta 1,5/130k opravdu nejede zle a ma velmi slušnou pružnost.Na to auto to bohatě stačí i když je naložený.
 9. Diky tak korunka tím ze je vlevo nikterak nevadi.Kdyby byla na pravo, tak vadit bude.Takhle je to v pohodě.Nejsou nikterak těžké,což je dobře .
 10. to je právě to maso!Ty šroubky,celkově takové ale pěkné detaily.Je to takový pěkně opracovaný industriál,vše podřízené účelu a kvalitně udělané.To se nedá s těmi invicta nebo kopiemi co jsem mněl vůbec srovnat!Udělám nějaké detaily pouzdra,je to soustružené na strojích s 50.let a to se mi na tom líbí!
 11. jen dodám že motor je 1,5hdi-130k a i když auto naložím zbožím a celkem do plna nebo když vezu 5 lidí bez problému předjíždím,zatáhne to,jede to.Není to nikterak udýchané ale přeci jen to nni 3,0 ale uplně to stačí a jede to velmi dobře!
 12. chlapi já mám Riftera v longu a v plné palbě,diesela 130k/6-kvalt!Nemohu si stěžovat!Naložím,odvezu,jezdí to parádně,tahá celkem slušně,super spotřeba.Už mám najeto 45tkm a bez sebemnšího problému.A ten long je mnohem pohodlnější na jízdu než kratší verze asi delší rozvor..jako jasný je to krabice a nelze srovnávat s golfem nebo A4 apod.Ale mám i 730d a jako na dlouhý cesty si i tak beru riftera.Což značí že to není tak špatný,a je to poměrně podvozkově dobře naladěné..Rozhodně doporučuji nejsilnější naftovou motorizaci.1.2 není vůbec špatná ale ne na takový auto.Peugeot udělal velký krok dopředu a ty auta mají opravdu velmi pěkně udělané a kvalita šla výrazně nahoru.Jednu dobu byla ta značka hrozná a uplně zahodila lesk, konce80 a začátku 90.let,kdy byla velmi dobrá.Asi spojenectví s Toytou velmi prospělo.
 13. včera odpoledne přijely až z Uralu..53mm vs 46mm..luxusní opracování pouzdra a všech částí.Spona a poutko z oceli na zakázku od Maxe Bashlaye.Mimochodem jeden z nejlepších custom výrobců spon pro Pamy.Safír,mokume gane,700m,bronz luneta a kryt korunky.Řemen Yellowdog rubber custom.
 14. Beeman,paráda to mu říkám steampunk! ja dneska zase 295 Agat,už mám na cestě hybridy 193,na ty se moc těším ale ty 295 jsou fantastické!
×
×
 • Create New...