Přejít na obsah

Seiko Tuna


cecil

Doporučené příspěvky

Ahoj sice tady již samostatné vlákno k tomuto modelu bylo, a jsem za něj rád nicméně napadlo mně založit zde samostatné vlákno o všech modelech Seiko Tuna.Pro začátek dávám fotky svých Sbbn017,high-end quartz pohon 7C46,300m,sklíčko tradičně hardlex vypoklé,47x15mm saturační divery. Zde na mauri strapu od spinacha.Co nejdříve přidám fotky např na Isofrane a z netu další série a podrobnosti k nim.Asi jich podobně jako sbdx001 v našich končinách moc není proto si myslým že si zaslouží pár řádků, nemluvě o kultovnosti těchto skvělých hodinek.Předem děkuji za názory a přízpěvky.

post-1779-056471000 1326296248.jpg

post-1779-040753600 1326296318.jpg

post-1779-066689700 1326296378.jpg

post-1779-052519800 1326296545.jpg

post-1779-048805600 1326296692.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 305
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

frantiku diky za nazor

nemuze se to samozrejmne libit kazdemu,mne se ten remen spolu s tunaky moc libi ale ver ze fotky klamou a v realu spolu s japonskou datumovkou, je to o mnoho lepsi.Nicmene, nejvice se k nim hodi Isofrane a orig. guma vlnka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

frantiku diky za nazor

nemuze se to samozrejmne libit kazdemu,mne se ten remen spolu s tunaky moc libi ale ver ze fotky klamou a v realu spolu s japonskou datumovkou, je to o mnoho lepsi.Nicmene, nejvice se k nim hodi Isofrane a orig. guma vlnka.

 

nene, fotky neklamou, jedna fotka je vydá za tisíc slov Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim uznat ze na watchadoo a meshi jsou krasne ale nejvice se mi libi na tom oyesteru a Isofrane. Uz jsem je mnel pod vodou a tam neni na kuzi samozrejmne misto je to jen muj rozmar.Samozrejmne pres neopren mi watchadoo ani mesh nevyhovuje jako orig.tah s extenzi nebo guma.Jinak spinacha musim pochvalit ma krasnou praci i kdyz ted se zda ze remen pujde asi na jiny model...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...