Jump to content

01axel01

Member_50
 • Posts

  630
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About 01axel01

 • Birthday 01/06/1993

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Omega, Doxa, Seiko, Prim, Mondaine

Recent Profile Visitors

2,961 profile views

01axel01's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. Dobrý den, koupil bych světlé modré NATO 22mm, lepší kvality, neuplně tu levnou čínu. Kdyby někdo měl SZ, díky.
 2. Dost mě to zajímá, tak se přidám. Bohužel to nevidím moc optimisticky, střední třída z aliexpresu, vyjde tak na 250kč.
 3. Já je měl také. Akorát s bílým ciferníkem to je myslím CASIO EF-527D-7AV. Taky jsem byl spokojeny . Hezké i na kůži i na tahu.
 4. Dobrý den, láka mě z199, vlastním president, tak proč nezkusit vyměnit nebo vyměnit na zkoušku. Určo se nějak dohodneme. Můj normalně nošený, žadně zaseky, ale na ruce už několikrát byl.
 5. Ahoj Berlynne vítej mezi námi, v tvém vyběru do 39mm mi moc festiny nesedí. Zde na foru to není moc oblíbená značka a vzhledově je naprosto odlišná od ostatních. Zaleží jaký máš průměr ruky, obecně menšími hodinkami nic nezkazíš, ba naopak. Jak tu bylo řečeno, seiko, orient,citizen jsou značky lety prověřené a i levné automatické strojky dobře poslouží léta a s jejich servisem není problém.
 6. velice povedený mod. To je uncle seiko z199 ?
 7. A z ebaye jsou nové ? Druhá věc je záruka. V ČR když koupíš tak máš min, 2 letou zaruku od kupujícíhom, toho to se budeš těžké domáhat u Itala.
 8. Já jsem přesně v této věkové kategorii, ač můj názor není irelevantní, protože jsem již příliš zainteresovaný. Tak v mém okolí, snad nikdo nenosí mechanické hodinky. Setkávám se na fakultě se spoustou kolegů a hodinky nosí mizivá menšina a to především ty chytré, úplné minimum nosí baterkove. Když někdy přijde řeč na hodinky s kamošema u piva, tak někteří si dokáži připustit koupi mechanik ale pouze z nostagie. Většina řekne, že mechaniky měl jejich děda, nebo něco takového.. Realně si tu koupi moc představit nedokážu, protože po 5 pivech přistoupi skoro ke všemu . Většina nenosí nic a když už tak má AW, nebo jiné "Smart" hodinky. Z velké časti to připisuji i dostupnosti, momentálně se motám v kruhu studentů, takže pokud nejde o velké brandy, tak se dají sehnat relativně levně.
 9. Ano, také to tak beru. Ale člověk asi musí koukat kdo to píše. Protože na aukru a ostatních portálech, to znamená, že hodinky jsou šrot zralé na servis.
 10. To jsou pořadny seika a ten luxus https://obleceni.bazos.cz/inzerat/119875756/luxusni-a-elegantni-hodinky-seiko-zlate.php
 11. Ja souhlasím s xbrajtem, ta oranžová to oživí. Na tissotu mi chybí něco, teď je to nuda, kdyby měli alespoň barevnou vteřinovku .. ale nemají nic jen černá a bílá.
 12. https://obleceni.bazos.cz/inzerat/119512268/seiko-5-automatik.php ,,Hodinky jsou krásné,bez skranecku jen nalepit fólií." ta luneta mi přijde už dost jetá
 13. Bohužel v ČR se budou shánět težce, ale třeba na creationwatches za 254e. Za mě mají SKX vnitřní kouzlo a stejně jako u speedu, cítím, že v jednoduchosti je krása :).
 14. Jak myjete své hodinky vy ? Já mýdlo a kartáček a šup pod vodu.
×
×
 • Create New...