Jump to content

01axel01

Member_50
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About 01axel01

 • Rank
  97% SKX007
 • Birthday 01/06/1993

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Omega, Doxa, Seiko, Prim, Mondaine

Recent Profile Visitors

1,936 profile views
 1. To jsou pořadny seika a ten luxus https://obleceni.bazos.cz/inzerat/119875756/luxusni-a-elegantni-hodinky-seiko-zlate.php
 2. Jestli Darcerapa hodinky chytnou, tak věřím tomu, že bude chtít zkusit i něco jiného. Ale když koupí slušné hodinky teď, tak má dobrý startovací kousek a slušné hodinky na každodenní nošení. I kdyby to byl jeho poslední kousek co koupil, tak tyto co dostane od ženy mu určitě zůstanou. Za mě jednoznačně vítězí něco ocelového, 30 let máš jen jednou a těžko říct jak plast na hodinkách bude vypadat za 5,10 let..
 3. Ja souhlasím s xbrajtem, ta oranžová to oživí. Na tissotu mi chybí něco, teď je to nuda, kdyby měli alespoň barevnou vteřinovku .. ale nemají nic jen černá a bílá.
 4. Ahoj, jestli je možnost schovat si peníze a přišetřit, tak to udělej. Měl jsem to cca 2 rokama podobně, hrozně mě lákali SKX, prodal jsem Vratislavi a koupil SKX. Nelituji, SKX mam denně na ruce a dělají pořád radost. Na G shocky musíš mít ruku, já vlastním G-Shock GA-110 a na moji 17,5-18 cm ruku je to moc. Nejsou pro mě pohodlné (né na každodenní nošení), dnes, radši sáhnu po F91W než po g-shockách, ale záleží na preferencích. Možná přihlédni i na tvůj styl oblékaní, postavu. Pokud měříš 2 metry a maš větší zápěstí, g-shocku bych se nebál, vydrží opravdu všechno. Pokud jsi spíš casual, volil bych nošené orienty, MDV nebo klidně jiné divery od casia.
 5. https://obleceni.bazos.cz/inzerat/119512268/seiko-5-automatik.php ,,Hodinky jsou krásné,bez skranecku jen nalepit fólií." ta luneta mi přijde už dost jetá
 6. Bohužel v ČR se budou shánět težce, ale třeba na creationwatches za 254e. Za mě mají SKX vnitřní kouzlo a stejně jako u speedu, cítím, že v jednoduchosti je krása :).
 7. Jak myjete své hodinky vy ? Já mýdlo a kartáček a šup pod vodu.
 8. Moc hezky napsané, zajímavé hodinky. Nebudu asi dělat žádné závěry. Ale počtení bylo zajímavé, poučné a bavilo mě.
 9. Nooski co je to za pásek, nutně potřebuju taky nějakou gumu, když to vídím, bohužel ty tlusté stěžejky málo kam vlezou.
 10. já mam president, nedokažu říct jaký je rozdíl mezi endmillem. Mě osobně se nelíbí koncovky tahu u strapcodu. Hodinky s tahem se nosí parádně, jen poznatelně ztěžknou.
 11. Mě to přijde zase jako blbost jednomu vzít quartz a druhému automat. V úvahu bych to bral jedině, když by se už neměli setkat. Takhle se určitě tvůj táta dostane do řeči s tchánem, že konečně má vysněné automaty a v tu chvíli by tchán zjistil, že má "jen" quartz. Vem automaty, při nejhorším. je bude tchán nosit jen jako přiležitostné hodinky a nadále bude huntovat jen ty čínské.
 12. To jsou hodinky s příběhem, zajímavé čtení
 13. Vlastně mě to dneska taky napadlo, takže jsem nyní připraven vč. hodinek
 14. Udělej si průzkum fóra, kousky které se tu opakují budou asi nejvíce reprezentativní zástupci jejich cenových kategorii. Pokud je mezi členy nějaky kousek víckrát tak to má vypovídající hodnotu
×
×
 • Create New...