Jump to content

l3stat

Member_50
 • Posts

  498
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About l3stat

 • Birthday 04/08/1981

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Golčův Jeníkov

Recent Profile Visitors

5,194 profile views

l3stat's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Skvělá spolupráce doporučuji
 2. Budu pouze spekulovat, ale podle mě je to natažený přesně o jejich marži. Což je u každého obchodníka pokud nekupuješ přímo od lidí. Zkus ebay nebo tak něco někde je určitě najdeš za lepší peníz.
 3. Podle mě mají hodnotu tak 3000 maximálně. A jak říkám pokud se ti líbí a jsi ochotný to za ně dát proč ne. Myslím že za tyto peníze se nikdy neprodají a prodávající bude muset vychladnout tak můžeš koupit potom.
 4. Jestli se ti opravdu líbí tak proč ne, ale je to opravdu starý model a já osobně bych do toho nešel. za tyhle peníze je to předražený.
 5. obchod proběhl rychle dle domluvy mohu jenom doporučit
 6. Pokud vymění stroj za jiný tak to bude ok. Ať to hodí do koše žádný klenot stejně nevykopal.
 7. Myslím že moje iy je méně škodlivé než tvoje zasírání témat. Zbohem
 8. Daemonultimate-je zcela samozřejmé že vše půjde uvést do původního stavu
 9. Rozhodl jsem se modifíkovat lunetu na svích PH Chci jí sesoustružit na velikost pouzdra odstranit hliník a indexi nechat vypálit na laseru. Napadá vás nějaký dobrý design? Mě zatím napadly pouze indexi po 5min do 20 a pak pouze 6a9 na 12 klasika trojúhelník. Luneta se možná nebude ani otáčet.
 10. Podle mě je blbost aby se to při pádu škráblo po celé délce. Myslím že je prasklé. Výměna tě bude stát pár stovek a nebo rovnou safír.
 11. Vše v naprostém pořádku mohou vřele doporučit.
 12. To je pravda , ale mě přirostou k srdci tak nějak jenom nové hodinky.
 13. Jo ta za tu romantiku si v dnešní době pěkně připlatíš
 14. Za tohle z mého pohledu může swatch group on jim proste 7750 nedodá tak vyvinuly tenhle stroj stejně je na tom i Tissot hlavně Certina by mohla jít klidně víš , ale oni jim to nedovolí. Ted nevím přesně model mám pocit že je to swismatic od Tissotu klasické tříručky a dávají do toho sistém 51 ze Swatche životnost hodinek 10 let a pak do koše bohužel se z toho též stává spotřební zboží
 15. Je pravda že první C01 byli opravdu špatné a většina se jich do 2-4 let vrátila. Oprava se dá řešit pouze výměnou stroje. Ovšem nová verze by měla být v pohodě a už dlouhodobě funkční, ale stále neopravitelná. Je to holt takovej swiss low cost
×
×
 • Create New...