Jump to content

IWCmann

Member_50
 • Content Count

  656
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About IWCmann

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Olomouc

Recent Profile Visitors

7,163 profile views
 1. Čtvrteční kolona u Hrušové a ingy 3305
 2. Jo sháněl se dobře, je to RIOS Typhoon ze strapshopu. Jediná nedokonalost je absence těch cvočků. Ale materiál tj. tmavě hnědý buvol se strukturou a kontrastní prošívání sedí. Je teda dost tvrdý, ale už se přizpůsobuje. A díky tomu, že je klasicky dvoudílný, tak můžu odkládat hodinky buď na bok a nebo na záda. To mi dovoluje udržet hodinky odchylkou v nule. Od změny času co byla 28.3. jsou stále v nule. (!!!) Asi nějaký slušný oddíl, no.
 3. Moc pěkné hodinky, přesně moje gusto
 4. Pěkné, barevné, poctivé. Paráda.
 5. Jo, je to Portofino ref. 3550, rok 1984. Dělali se jen 84 - 86 a jsou to první "normální" automatický Portofina které se dělali.
 6. Na ten jsem koukal taky, ale pořád to není ono. Vzhledově nejbližší by mi spíchli v Paříži na zakázku, odkaz mám někde doma. Ale to je zase hrozná darda.
 7. Díky Vítku za tip. Ten už mám doma asi 14 dnů, jen jsem ho ještě nenasadil. Ale slibuji, že se polepším.
 8. Již několikáté hodinky v ONYXu, a můžu všem jen doporučit. Super přístup a komunikace, mám kompletně nafocený průběh opravy, hodinky jsem měl za 3 týdny doma a cena oproti autorizáku méně než poloviční. A navíc ten výsledek opravdu stojí za to, ne jen že má někdo razítko či tvrdí, že to umí. S tím řemenem se zatím trochu peru, origo hnědý buvol se už dávno nedělá, tak zkouším, co mám doma.
 9. Přidám taky pár dnešních podvečerních foto + dva snímky z proběhlého servisu
 10. Parádní a zajímavé hodinky. Škoda jen, že nepůjdou koupit.
 11. IWCmann

  Novinky IWC 2021

  Já jsem asi dost velká konzerva, takže mě se ta antimag klec líbila, bylo to takové vnitřní poznávací znamení těchhle hodinek. Ten strojek je bezesporu parádní, o tom žádná, ale přidanou hodnotu navíc další ochrany už prostě nemá. Ale máš pravdu, vidím to zbytečně tragicky.
 12. IWCmann

  Novinky IWC 2021

  Jako že letecké hodinky IWC, legenda všech legend, s průhledem, bez antimagnetických vlastností? Hnus velebnosti. Prostě jen pokračování nastoleného trendu, inženýry co už nejsou inženýry, Big Piloty co už nejsou BIG a které nejspíš rozhodí i mikrovlnka. Svět se definitivně v pr--l obrátil, aneb dobře už bylo.
×
×
 • Create New...