Jump to content

lazy

Member_50
 • Content Count

  275
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About lazy

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 1. Byl jsem kdysi překvapen, že při troše soustředění jsem z luku nastřílel asi jako z malé pistole. Z obojího střílím občas jako hobík :-) Předpokládám, že s tím prakem to bude to samé. Ten prak ještě nemám, takže bych se měl nad sebou zamyslet, protože kuliček ze starých ložisek je dost.
 2. Neuletí, vozím tak velkou rakev od thule běžně a 180km/h v pohodě (nic neuletělo :-)
 3. Tvl, ta fotka beden vypadá šíleně. Ty repráky vypadají jak terče dětské lukostřelby, to tak bylo nové nebo to doma dostává tak zabrat?
 4. Já to nemyslel zle, mám nože rád, ale není mi jasné, jak normálně fungovat s velkým bojovým nožem. Jsem prakticky všude autem a v tom mám malou fiskars sekeru a pilu + multitool surge leatherman. V kapse nějaké EDC ala oblíbený kershaw shalot nebo něco v podobné velikosti. Dále malá pistole je v pohodě nositelná, ale fakt nevím, jak naložit s velkým nožem.
 5. kam a jak to nosíte? co s tím děláte?
 6. Ať tady jenom nedržkuji, už zase jezdím tímto. Foto měsíc zpět na A1 mezi Linz a Wien, kdy se to nějak posr*lo, prostě to zdechlo a hotovo. Pomalu specifikuji nového a bude to zase S-max. Už třetí a tato jediná pakárna za x let mě asi neodradí :-)
 7. V minulosti sympatické vlákno se s příspěvky tunera swenaka zvrhlo v další předvánoční flame, IMHO je to trochu škoda.
 8. "Wife Acceptance Factor je důležitým parametrem" - to může být ořech. BVaudio Max se dvěma zeskoncáky a dvojitými hranatými bednami asi bude pro poslech super, ale tlačit to do obýváku mi doma nestojí za tu pakárnu :-) Přesně jak píše Hasňa "Záleží na osobních preferencích každého soudruha"
 9. Řešil jsem podobné zadání pár měsíců zpět a skončil jsem u Piegy. Jsem spokojen a shodou okolností jsou jedny na hifionline, tak to možná stojí za úvahu/poslech. https://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/piega/88632-classic-40-2/
 10. To je to, co jsem tím chtěl říci. Může to stát spoustu peněz, ale nemusí. Může se to líbit jednomu a druhému nemusí. Může to mít různá technická řešení. To, co jsi viděl na výstavě asi nemáš doma a sám bys to nekoupil. Kolega AdaMoss chtěl poradit do začátku, tak jsem napsal svůj pohled na vstupní podmínky zadání.
 11. No, pouštíš se do divoké vody, ale držím palce. Dotaz je asi jako "poraďte mechanické hodinky" :-) Chceš to do malé trucovny nebo do obýváku 50m2? Budget je 50 nebo 300 kkč? Tranzistory nezatracuj, v celém řetězci před bednami se hodí, lampy mohou mít svoji práci na vstupu, ale výkon ničím nenahradíš. Kamarád má dobrý gramec, pak phono + intregrovaný zes od audio research s lampami a musical fidelity supercharger 750 na výkonovém vedení před bednami. Hraje to super, ale asi bych se na to vyprdl a dělal machra ve vlákně kdo čím jezdí.
 12. Chystám se poprvé zimovat bazén, jak řešíte zamrznutí vody, když ji tam necháte přes zimu? Mám zděný, s folií a 1m v zemi, 0,5m nad zemí. Minulý provozovatel jej vždy vypouštěl. Mám obavu, aby mi to případný led nějak nepoškodil, ale nechce se mi vypustit 20 kubíků vody do kanálu.
 13. Supr, místní pacient se v tom okamžitě najde a normální člověk si nevšimne.
 14. Spolupracuji v Evropě s korporátními kolegy od Švédska po Itálii a od GB po Rusko. Se Švýcary to jde fakt nejhůř, ale na hračky jsou dobří. Mám od nich hodinky, pistoli i hifi bedny. Jen to jednání s nimi je strašnej opruz :-)
×
×
 • Create New...