Jump to content

lazy

Member_50
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About lazy

 • Rank
  Kandidát závislosti

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno

Recent Profile Visitors

3,888 profile views
 1. Tak vzhledem ke vtahu k historikům atd., šel bych do revolveru 6". .357. S&W nebo Ruger. IMHO na střelnici stylová věc za rozumný peníze, přesnost i náklady OK. Používáme Ruger GP100 6" a supr. Žena a 12 let syn spokojeně střílí s municí .38 nebo .38 wad cutter, chová se to s tím jak lepší malorážka.
 2. Souhlas, kershaw jsem si tak nějak oblíbil, stejně jako trochu fandím Kometě a Zbrojovce Neberu to moc vážně, nerozumím tomu, šlo by to asi dělat i líp, ale co už? Šlo mi o to, že do kapsy na každodenní nošení a práci je to alternativa ke klasické, ale trochu obstarožní (bachraté) RATce. Kolíčky, linerlock, šroubovací střenky atd. mi na moderní levné edc nesedí. Řešit jednu levnou odolnou kudlu bez předchozích preferencí, Ruike, Real Steel, Kershaw nebo něco podobného bude určitě řešením. Stejně bude nakonec hrát roli design a to, že ji máš pořád na prdeli.
 3. Přesně takto používám kershaw shallot. Žádný kolíček, ale flipper. Žádný linerlock a střenky, ale framelock a hladké kovové tělo. Vyskakuje to krásně, manipulace jednou rukou na pohodu a v kapse o něm nevíš. Musí-li to mít linerlock a střenky, pak třeba divident nebo link. No a na pivo není lepší otvírák než trčící flipper z hřbetu zavřeného nože, tím se nepořežeš. Shallota už asi nekoupíš, ale za 1200,- tam bude podobných modelů hafo. Zkusil bych třeba toto: http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS3655.php
 4. V minulosti jsem to řešil dle aktuálně používaných favoritů, ale u spousty nožů to je tak nebo tak a už to neřeším.
 5. Jojo, přijatelný poměr cena / výkon. Člověk si udělá radost, ale finančně žádné drama. Leeka mi někdo ukradl, nasere to, ale neřešíš to. Ztracená damašková mcusta a už je člověk nasranej, ale nějaká limitka sebenzy, rockstead nebo třeba zakázkový nůž od nožíře bych asi nedokázal bezstarostně tahat v kapse nebo autě a používat na špekáčky, otevření piva, otevření konzervy atd. Kershaw je takové plácání na "basic seiko level" a to mi vyhovuje.
 6. je supr, udělal jsi dobře, taky ho mám
 7. Přesně jako Xeno... s Hadem Díky a případný deal doporučuji.
 8. Foto včerejší, ale na ruce i dnes v kanclu.
 9. Byl jsem kdysi překvapen, že při troše soustředění jsem z luku nastřílel asi jako z malé pistole. Z obojího střílím občas jako hobík :-) Předpokládám, že s tím prakem to bude to samé. Ten prak ještě nemám, takže bych se měl nad sebou zamyslet, protože kuliček ze starých ložisek je dost.
 10. Neuletí, vozím tak velkou rakev od thule běžně a 180km/h v pohodě (nic neuletělo :-)
 11. Tvl, ta fotka beden vypadá šíleně. Ty repráky vypadají jak terče dětské lukostřelby, to tak bylo nové nebo to doma dostává tak zabrat?
 12. Já to nemyslel zle, mám nože rád, ale není mi jasné, jak normálně fungovat s velkým bojovým nožem. Jsem prakticky všude autem a v tom mám malou fiskars sekeru a pilu + multitool surge leatherman. V kapse nějaké EDC ala oblíbený kershaw shalot nebo něco v podobné velikosti. Dále malá pistole je v pohodě nositelná, ale fakt nevím, jak naložit s velkým nožem.
 13. kam a jak to nosíte? co s tím děláte?
 14. Ať tady jenom nedržkuji, už zase jezdím tímto. Foto měsíc zpět na A1 mezi Linz a Wien, kdy se to nějak posr*lo, prostě to zdechlo a hotovo. Pomalu specifikuji nového a bude to zase S-max. Už třetí a tato jediná pakárna za x let mě asi neodradí :-)
 15. V minulosti sympatické vlákno se s příspěvky tunera swenaka zvrhlo v další předvánoční flame, IMHO je to trochu škoda.
×
×
 • Create New...