Jump to content

alois

Member_50
 • Posts

  714
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  European homeless.

Recent Profile Visitors

12,535 profile views

alois's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Děkuji. Za mne vše v pořádku. Doporučuji.
 2. Doporučuji. Rychlá bezproblémová dohoda. Děkuji.
 3. Ahoj vespolek. Za mne vše v pořádku. Domova rychlá, zboží perfektně zabalené. Děkuji a doporučuji.
 4. Je velmi málo používaný, nikde ani škrábaneček. Ležel u bývalé tchýně na stole a občas byl trápen zobrazováním gerontích webových stránek, takže je jako nový. Trocha nudných údajů: LCD monitor Full HD 1920 × 1080, IPS, 16:9, 6ms, 8bit, 250cd/m2, kontrast 1000:1, HDMI 1.4, DisplayPort, DisplayPort 1.2, VGA, USB, nastavitelná výška, pivot, VESA. Kabely mám, krabici nemám, Cena 2000Kč, po trase Plzeň - Praha dovezu.
 5. Jako nová, minimálně používaná. Koupená v 04/2021 v MP, záruka, faktura. Komplet balení. Původní cena 3490Kč, nyní 2500Kč. Není co fotit, není odřená, politá nebo jakkoli jinak poškozená. Ale samozřejmě zájemci foto rád zašlu. Děkuji. Alois
 6. Ahoj vespolek. Potřebuji vytvořit jednoduchou statickou webovou stránku s českým textem. Děkuji. Má někdo zájem mi pomoci? Samozřejmě za to něco zaplatím. Dekuji.
 7. Ano. Jsem bývalý policejní důstojník a mám firmu na řešení problémů. Jenomže jak už to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosa. Kvůli zdravotní indispozici jsem se k tomu nedostal hned a nabylo to celkem obludných rozměrů. Ale vyřešeno.
 8. Vyřešeno. Děkuji. Byl to zmrd. Zajímavé je, že to byl rodinný známý. To by jeden zvracel. Musel jsem to s ním vyřešit já osobně a velmi radikálně.
 9. Tak pánové nedopadlo to nakonec úplně dobře. Vypadalo to jako když koukám přes mokrý igelit. Takže nakonec výměna čelního skla.
 10. Nové v krabici. Moc bot, málo nohou a času. Cena 2500Kč. Pošta nebo osobně na trase Plzeň - Praha a okolí. PS: Je to velmi dobře tlumená objemová bota.
×
×
 • Create New...