Jump to content

Radimk

Member_50
 • Posts

  4,253
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Radimk

 1. A já si říkám, že když si potřetí koupím stejné, tak jsem asi dementní. Díky za potvrzení mého zdravého rozumu, tak daleko jsem se ještě nedostal.
 2. Nikdo žádného Androida "střední třídy" nenabídne k prodeji? Jablek se tu válí tašky..
 3. Kdysi jsem 6de koupil S7 v top stavu a tento aparát mi naprosto vyhovuje. Proto i zde poptávám Android přístroj z téhle řady od Samsungu v novějším provedení. Případně zkuste nabídnout i alternativu.. Po Novém roce se inovují firemní flotily, tak kdyby se chtěl někdo zbavit... Prosím o nabídky, klidně do SZ. Děkuji
 4. Datel: Tak jen tak zepředu a zezadu s nástavečkem od p. Frýdla, upraveným pomocí kombinačsk, pilníku a kladívka ;o) Todle by mě docela zajímalo..
 5. Tak je kluk fialovej opět mezi námi. Foto k mému předchozímu příspěvku. No není rozkošný?
 6. My máme doma historický litinový, krásný... sice jen na malý stromek, ale fakt pěknej. Kdysi jsem si řekl, že ho odborně zrestauruju, přece jen už byla ta zelená barva obouchaná, jedna nožka vařená... V práci mi to opískovali, potom jsem to dal do lakovny ať tam něco hodí.. Krásná starorůžová, ani nevím, že jsme někdy takovou barvu používali... Když to viděla doma žena, bylo to poprvé, co jsem ji viděl pít slivovici přímo z lahve. jak sundám bednu s baňkami, postnu foto. jako, mě se to líbí, je to takové- hřejivé
 7. Díky! To je na mě hodně na hraně, asi si nechám zajit chuť.
 8. Jakou má tah šířku u spony? A jaká je celková délka od začárku tahu po háček spony? Diky moc za změření. Taky mě lákají!
 9. Jako já už spal taky kdekoliv...ale aspon trochu slušně..
 10. Omlouvám se za zpoždění, platba právě odeslána. Diky!
 11. Dnes v Římě, GW 056- nové ve výkladu, 141 Euro a něco by i slevii, ale odolal jsem. Sice označeni na štítku GW, ale nikde na displeji radio control. Už to nemám přesně v hlavě jak to bylo na těch mých. Nicméně stále se dají koupit:
 12. Cena 141 Euro. Naštěstí jen v modrém oblečku. Odolal sem.
 13. Několik let je sháním. Zevluju po Římě a ouha: GW 056 E 2V
 14. Tenhle dotaz a obavu můžeš aplikovat v podstatě na každý internetový obchod. Ch24 má garanci platby ( což už je něco navíc) a taky zpětnou vazbu na kvalitu obchodníků. Takže pokud nemáš vybráno u nějakého náhodou procházejícího strejdy, co velmi výhodně prodává domácí nález po ďědovi z půdy za komínem, je to s velkou pravděpodobností relativně na pohodu. Sám jsem tohle řešil a vše klaplo, navíc úspora nemalá oproti CZ distribuci. ( cca 25%) Ale bohužel přijdeš o ten pocit nákupu na salonu.
 15. To je den.. Napřed parte ve schránce a ted sms od kamarada, že nám odchází čtyřnohej parták z našich chlapských čundrů. Vím, že se to nedá srovnávat, ale i tak..
 16. Emiliano 1 ks Fordik 1 ks igor261069 2 ks Lacifer 1 ks Snekofon 1 ks Radek.VV 1 ks Vit 1 ks Potvor 2 ks Rado74 6 ks tysmek 1 ks Franklin 1 ks Pebe 1 ks Conrad 1 ks Quake 1 ks Irwinek 2 ks Tombas 1 ks Radimk 1 ks --------------------------- Celkem 25 ks
 17. Pokusím se zjistit, co se při této akci dělá, nemám k osobákům moc přístup. Nicméně všeobecně svolávačky se na autě dělají při standartní návštěvě servisu a zákazník o tom ani nemusí vědět. vše je v režii automobilky. Ale nechme toho, nechci zvednout flame.
 18. Vše dle domluvy, rychlá platba, rychlé převzetí, jak řekne, tak udělá.
 19. Koukal jsem na to video a mám tochu smíšené pocity. Sám jsem ten tah nasazoval ( je pravda, že to bylo pokusné šméčko z Alíka) a dostat to tam byla docela fuška.Nehledě na to, že stěžejky se musely použít tenké a byly tam narvané a prohlé jak luk. Ta bezpečnost spojení byla nízká, plastové pouzdro pod tlakem uhne. nakonec sem to prodal, hodinky na originál pásku a tah jako noname díl. Potud OK. ale pokud za rto mám vyvalit takový hříšný peníz, chci mít jistotu. Fast nedoporučuje, Helveti nedoporučuje, tak babo raď..
 20. Ale ani u jednoho nemám citovaný model použitelnosti GW-M5610 1ER. ( případně "U" inovaci) To mě trochu mate. Přeci jen ta cena je dost ostrá. Nerad bych to řešil způsobem pokus/ omyl. Proto jsem i oslovil prodejce potažmo dovozce a ta odpověď mě zchladila.
×
×
 • Create New...