Jump to content

Radimk

Member_50
 • Posts

  4,238
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Radimk

 • Birthday 04/19/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

18,635 profile views

Radimk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. To je den.. Napřed parte ve schránce a ted sms od kamarada, že nám odchází čtyřnohej parták z našich chlapských čundrů. Vím, že se to nedá srovnávat, ale i tak..
 2. 2500,- Není to žádný výkřik hodinářského umění, ale dobře udělaný módní kousek. Ještě to tu nechám chvíli viset a potom go nechám ženě a holkám na střídačku. Na dámské ruce vypadají náramně!
 3. Emiliano 1 ks Fordik 1 ks igor261069 2 ks Lacifer 1 ks Snekofon 1 ks Radek.VV 1 ks Vit 1 ks Potvor 2 ks Rado74 6 ks tysmek 1 ks Franklin 1 ks Pebe 1 ks Conrad 1 ks Quake 1 ks Irwinek 2 ks Tombas 1 ks Radimk 1 ks --------------------------- Celkem 25 ks
 4. Nikdo nechce vyměnit plnotučné géčka a podobné baterkové obskurnosti za plnotučné plesové a divadelní leštěnky?
 5. Popojedem, plesová sezona se blíží. 3000,-
 6. Pokusím se zjistit, co se při této akci dělá, nemám k osobákům moc přístup. Nicméně všeobecně svolávačky se na autě dělají při standartní návštěvě servisu a zákazník o tom ani nemusí vědět. vše je v režii automobilky. Ale nechme toho, nechci zvednout flame.
 7. Vyměním tenhle výstřelek módního průmyslu. Zakoupen nedávno k jedné příležitosti již z druhé ruky ( nevím, zda zde, nebo na FCB) tehdy ještě s folií na dýnku, mnou použity jednou, takže ve stavu téměř nových. Kompletní balení, koženková krabička, papírová krabice s návodem a přebal. Vše ve stavu téměř nového, samozřejmě nějaké stopy ochytání jsou. Původní cena 7250,- , mnou koupeno někde kolem 4000,- nyní tedy prosím nabídky k této ceně s nějakým doplatkem nahoru dolů Specifikace: Nerez pouzdro i tah, WR 50m, sklo minerál. Ciferník krásně vyveden, stříbrný, lehce plastický, datum na "6" hodině. Stroj Japan quartz, bližší specifikaci nemám. Velikost cca 35mm (šíře) x 40mm (L-L) a 8mm (výška) Moje požadavky: Digitál, ideál géčka s rádiem a solarem, nebo nějaké quartz spíš v outdoor looku. Zároveň tuto položku dávám i do složky prodej a uvidíme dle nabídek, kam se přikloním Děkuji za nabídky.
 8. Prodám tenhle výstřelek módního průmyslu. Zakoupen nedávno k jedné příležitosti již z druhé ruky ( nevím, zda zde, nebo na FCB) tehdy ještě s folií na dýnku, mnou použity jednou, takže ve stavu téměř nových. Kompletní balení, koženková krabička, papírová krabice s návodem a přebal. Vše ve stavu téměř nového, samozřejmě nějaké stopy ochytání jsou. Původní cena 7250,- , mnou koupeno někde kolem 4000,- nyní tedy cena k jednání 4000,- a něco na poštu k mání. Specifikace: Nerez pouzdro i tah, WR 50m, sklo minerál. Ciferník krásně vyveden, stříbrný, lehce plastický, datum na "6" hodině. Stroj Japan quartz, bližší specifikaci nemám. Velikost cca 35mm (šíře) x 40mm (L-L) a 8mm (výška) Zároveň tuto položku dávám i do složky výměna a uvidíme dle nabídek.
 9. Vše dle domluvy, rychlá platba, rychlé převzetí, jak řekne, tak udělá.
 10. Koukal jsem na to video a mám tochu smíšené pocity. Sám jsem ten tah nasazoval ( je pravda, že to bylo pokusné šméčko z Alíka) a dostat to tam byla docela fuška.Nehledě na to, že stěžejky se musely použít tenké a byly tam narvané a prohlé jak luk. Ta bezpečnost spojení byla nízká, plastové pouzdro pod tlakem uhne. nakonec sem to prodal, hodinky na originál pásku a tah jako noname díl. Potud OK. ale pokud za rto mám vyvalit takový hříšný peníz, chci mít jistotu. Fast nedoporučuje, Helveti nedoporučuje, tak babo raď..
 11. Ale ani u jednoho nemám citovaný model použitelnosti GW-M5610 1ER. ( případně "U" inovaci) To mě trochu mate. Přeci jen ta cena je dost ostrá. Nerad bych to řešil způsobem pokus/ omyl. Proto jsem i oslovil prodejce potažmo dovozce a ta odpověď mě zchladila.
 12. Já se doptával v Helveti, a ti přímo ve Fastu: obdrželi jsme již informace od autorizovaného servisu ohledně kompatibility náramku. Bohužel mám pro Vás špatnou zprávu. Servis záměnu mezi modely silně nedoporučuje, otvory pro stěžejky bývají na pouzdrech jinde a tah by vůbec nemusel jít nasadit a pokud ano, tak by k pouzdru dobře nedoléhal. . Takže asi tak, já chtěl tedy tah na GW-M 56XX
×
×
 • Create New...