Jump to content

Radimk

Member_50
 • Posts

  4,315
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Radimk

 • Birthday 04/19/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

20,481 profile views

Radimk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Halušky s brynzou a uzeným. Trochu jarní cibulky na oživení barvy. Miluju domácí zdroje..
 2. Radimk

  Tritium

  Mám tu jedny veterány, zkus kouknout.
 3. Na Aliexpresu mají, to jo, ale to se mi trochu ekluje. Koupil sem i original "plastotah" ( a zdvojnásobil cenu hodinek ) A moje tvořivost.. to radši ne, to by byl teda hodně punk.. Takže asi nic, no..
 4. Nutně potřebuji bezel s červenými nápisy. Nemá někdo tip, který na tuto klasiku pasuje?
 5. Zmiňované Micheliny už jezdím 2 roky a naprosto v klidu a pohodě. Je pravda, že moje Kia není zrovna supervýkonná, ale na klidnou jízdu - klasický mix město/ okresky a nepravidelně protáhnutí po dálnici, jsou tyto gumy dostačující, nezáludné a spolehlivé. Za mě už jenom celoročky.
 6. Pro Safi: Pozor na pojišťovny- každá má svou smlouvu a různé limity plnění. Dělám v autorizáku a ty jednání bývají občas... no hodně veselé, ale servis je jen prostředník, smlouva je mezi klientem a pojišťovnou. Až na základě dané smlouvy se dá zjistit limit plnění. Při příjezdu technik musí napsat "nějakou" odhadovanou cenu, následuje prohlídka technikem pojišťovny před odstrojením vozidla až na zdravé díly a poté většinou dohlídka opět technikem pojišťovny, při velké ráně i dvě a více dohlídek. Servis je svázaný technologickým postupem opravy, pojišťovny mají stejný přístup k tech. listům, rozpadům dílů, cenám, atd. Už nejde jen hrubě odhadovat a mastit faktury od boku. My doporučujeme likvidaci škody tzv krycím dopisem, kdy klient přez plnou moc předá škodu přímo na servis a pojišťovna vyplatí vše v plné výši, krom DPH ( u firmy) a spoluúčasti. V ten okamžik servis ručí za správnost a úplnost opravy a to včetně dokladů a dokumentace. Ale vše je věcí smlouvy, jak ji má klient postavenou. Velice často se podhodnocuje krytí u čelního skla, nebo i doba a cena zapůjčení náhradního vozidla. Ale že by pojišťovna oznámila 50% plnění... na to jsem opravdu ještě nenerazil. Ale ze zkušenosti- u auta za 150000 ( aktuální cena) je škoda 120000 totálka.
 7. Náhodou jsou parádní. Mě se právě tyhle skládané pouzdra líbí. Žádná nuda. Z pohledu dnešního designu trochu retro, ale to já rád! Pěkné osvěžení!
 8. Potvrzuji výše psané, zprostředkování nákupu hodinek, zaslání, vše naprosto v pořádku. Ještě jednou díky!
 9. V Electrovorldu jsou Aplewatche sedmicky v Aki, na Borech a v Olympii. Zablokuje si je tam, platit se musi na prodejně, tak bych ti poslal finance a na tobě by potom byla cesta tam a ještě na poštu.
 10. Kolegové ze z Plzně, nebo Hodonína pozor! Mládě má vybráno zboží v Electroworldu, ale je v akci a pouze k odběru na pobočce. Jsou to hodinky a v akci... najde se dobrá duše která mi to koupí a pošle? 

  1. Show previous comments  2 more
  2. rmx

   rmx

   :lol2: S tím kdysi přišel Horníček a pak to zopakoval Izer. Přitom jsem to v Plzni od nikoho ještě neslyšel. Zase tu máme třeba "nastevřeno" :suicide_anim:

   RadimK - promiň za jazykový odskok.

  3. M.K.

   M.K.

   Už to s Radimem řešíme... Ještě mi teda bude muset slavnostně slíbit, že to přiblblý "ze z Plzně" už nikdy nevysloví 😉

  4. Radimk

   Radimk

   Ano přátelé, síla Chronomagu se opět projevila v plné šíři.  Díky všem a hlavně M.K.  z Plzně, vše je již v běhu. 

   👏

 11. Kolegové ze z Plzně, nebo Hodonína pozor! Mládě má vybráno zboží v Electroworldu, ale je v akci a pouze k odběru na pobočce. Jsou to hodinky a v akci... najde se dobrá duše která mi to koupí a pošle?
 12. To je asi genetická vlastnost Tohohle fešáka mám ručně dokrmeného a dovolí mi opravdu všechno. Ostatní členy rodiny ale opravdu spíš terorizuje a spoléhá na ochranu svého šéfa.
 13. Senegalec je super. Tenhle darebák už má 19 let. Ten už se nadělal bordelu.
 14. JJ, mám to stejně. A dnes se (teda zatím) držím taky! Začít se má s nižším cílem a postupně navyšovat. Leden a únor- plno plesů, výročních schůzí, masopust..... nevím nevím. Zkusím to skládat den po dni, dokud moje silně vyvinutá slabá vůle dovolí.
×
×
 • Create New...