Jump to content

Radimk

Member_50
 • Posts

  4,253
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Radimk

 • Birthday 04/19/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

18,780 profile views

Radimk's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. A já si říkám, že když si potřetí koupím stejné, tak jsem asi dementní. Díky za potvrzení mého zdravého rozumu, tak daleko jsem se ještě nedostal.
 2. Nikdo žádného Androida "střední třídy" nenabídne k prodeji? Jablek se tu válí tašky..
 3. Kdysi jsem 6de koupil S7 v top stavu a tento aparát mi naprosto vyhovuje. Proto i zde poptávám Android přístroj z téhle řady od Samsungu v novějším provedení. Případně zkuste nabídnout i alternativu.. Po Novém roce se inovují firemní flotily, tak kdyby se chtěl někdo zbavit... Prosím o nabídky, klidně do SZ. Děkuji
 4. Datel: Tak jen tak zepředu a zezadu s nástavečkem od p. Frýdla, upraveným pomocí kombinačsk, pilníku a kladívka ;o) Todle by mě docela zajímalo..
 5. Tak je kluk fialovej opět mezi námi. Foto k mému předchozímu příspěvku. No není rozkošný?
 6. My máme doma historický litinový, krásný... sice jen na malý stromek, ale fakt pěknej. Kdysi jsem si řekl, že ho odborně zrestauruju, přece jen už byla ta zelená barva obouchaná, jedna nožka vařená... V práci mi to opískovali, potom jsem to dal do lakovny ať tam něco hodí.. Krásná starorůžová, ani nevím, že jsme někdy takovou barvu používali... Když to viděla doma žena, bylo to poprvé, co jsem ji viděl pít slivovici přímo z lahve. jak sundám bednu s baňkami, postnu foto. jako, mě se to líbí, je to takové- hřejivé
 7. Díky! To je na mě hodně na hraně, asi si nechám zajit chuť.
 8. Jakou má tah šířku u spony? A jaká je celková délka od začárku tahu po háček spony? Diky moc za změření. Taky mě lákají!
 9. Jako já už spal taky kdekoliv...ale aspon trochu slušně..
 10. Omlouvám se za zpoždění, platba právě odeslána. Diky!
 11. Dnes v Římě, GW 056- nové ve výkladu, 141 Euro a něco by i slevii, ale odolal jsem. Sice označeni na štítku GW, ale nikde na displeji radio control. Už to nemám přesně v hlavě jak to bylo na těch mých. Nicméně stále se dají koupit:
 12. Cena 141 Euro. Naštěstí jen v modrém oblečku. Odolal sem.
 13. Několik let je sháním. Zevluju po Římě a ouha: GW 056 E 2V
×
×
 • Create New...