Jump to content

Radimk

Member_50
 • Content Count

  4,202
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Radimk

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

18,412 profile views
 1. Vyřešeno zde na fóru. Díky za obchod, díky Chronomgu za prostor.
 2. Prodám Renault Clio. https://auto.bazos.cz/inzerat/130561521/clio-grandtourls-trend-style.php Pro Chronomag možná úprava ceny na 100.000Kč. Bez výměn. Už jsem jej tu měl v prosinci, nicméně vyhlédnuté auto padlo, takže jsem jej stáhnul. Autem jezdila moje žena a občas i já, nenáročný jednoduchý pracant bez zbytečných vymožeností, s pravidelným servisem a kompletní historií. Další fotky na vyžádání.
 3. Prosím o nastavení přístupu do tématu, kdy není nutno se trefit na malou tečku před názvem, ale stačí klepnout na název fóra a přejde mi to na první nepřečtený příspěvek. Řešeno i u předchozí změny vzhledu. Díky. Jinak OK.
 4. Pánové, máte někdo zkušenosti se značkou Ssangyong? Čistá Korea, po světě jich jezdí mraky, u nás má obnovenou premiéru.
 5. Přátelé, tak staří nejste. "Hrobař" je písnička z roku cca '87. Ale to ví jen zlíňáci odkojení na bigbítu starýma Premierama. Fakt je to stará odrhovačka, já na ní vyrostl. Premier, Akcent, Expo, Motus.. kdo zná ať se ozve. Par lidí odsud by mohlo
 6. Je to doma. Díky, opět dobrá práce, a hlavně díky za organizaci tohoto nevděčnébo úkolu!
 7. Než vyrazíme na polední procházku po stověžaté a pozdní Thajský oběd:
 8. Radimk

  GA-2100-1A1ER

  To jsem zrovna teda nechtěl slyšet. Ale díky za info, fotka říká vše
 9. Radimk

  GA-2100-1A1ER

  Dotaz na majitele- na jakou ruku zapnu řemen? GW M 56xx jsou mi malé ( krátké) , tohle by se mi mohlo líbit.
 10. Pěkně využité volno. Auto přezuté do nových papuček, a po cestě sem ještě pořešil Jéžíška, vyzvednul kfévároš. Teď ještě s paní domácí vdechnem trochu dobrého vínka a odfajfknu si zas jeden pěkný den. A k tomu rodinnému trápení- ségra jde zítra na operaci, všechno se pohnulo a na první dobrou to už nevypadá tak katastroficky. Tak uvidíme jak to zítra otevřou.
 11. Rak. Pěkné zvířátko. RAKovina. To už tak pěkně nezní. A už vůbec ve spojení s jedinou ségrou. Kur.va není to dobré, není. Ze dne na den změna priorit života o 180 stupňů..
 12. Pánové, můžete jít s těma řečma někam? Já si dnes místo husy naordinoval pečený květák se zeleninou (protože 118), tak si moc nestěžujte, jo?
 13. Dnešní STK. Bez objednání, bez čekání, bez závad. Za hodinku zameteno.
 14. Radimk

  Novinky Sinn

  Je to bohužel poslední dobou trend. Já to nazývám "Seikostyl". V podstatě to není nic proti ničemu, ale víc by se mi zamlouvalo nazvat to modifikací, než novým modelem. Přijde mi, že opravdu nových modelů v mechanickém rybníčku přibývá jako šafránu. Třeba je to jen přechodné období.
 15. Proč? Kníže Karel je v pracovním a jeho IWC na hadře k tomu pasují. Za mě dobrý!
×
×
 • Create New...