Jump to content

Radimk

Member_50
 • Content Count

  4,152
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Radimk

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 04/19/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Zlín

Recent Profile Visitors

17,892 profile views
 1. Prosím o pomoc s nákupem na Ebay (DE). Více SZ. Díky

 2. Přikláním se k Filovi. Jak slepnu, nedaří se mi kliknout přesně, a to hlavně na telefonu. Odskok by pomohl.
 3. Zkusím popsat situaci: Prohlížeč na PC - Chrome, telefon Samsung (Android) stává se na obou zařízeních Já sledy nepochopil, něco mám nastavené, ale pravidelně si nechám vyhledat nepřečtený obsah (ikonka vpravo nahoře) V podstatě mám nastavené, aby mi vyjely všechny nepřečtené od poslední návštěvy. A jedu témata, na které mám chuť, nebo mě zajímají a vše funguje OK. Potom, při několika nahlédnutí do vláken se najednou začne objevovat ta hláška o prázdném sledu. Nejde to nasimulovat, ani určit, kolik vláken musím navštívit, aby to začalo dělat. Adblok na PC ano.
 4. Radimk

  Helveti.cz

  Sice jen drobnosti ( kaučuk řemen a bezely), ale vše na jedničku. Skvělá komunikace a vyřízení objednávky.
 5. Mám rád červený prvek na hodinkách. Proto taky tento model. Trochu mě zlobí inverz, ale co už. ( proto je mám taky v prodeji) Bohužel, chyba je v mé optice, ne v hodinkách.
 6. Nasazen nový bezel a jsou opět jako z výlohy.
 7. Tak tak. Navíc mi je žena vzápětí zabavila, takže pro mě vyhozené peníze. Já nevěděl kde jsou, tak sem radši držel hubu, abych nebyl za debila, že za 2 dny ztratim brýle. Přiznala se až nedávno. Přinesla si konečně svoje...
 8. JJ, to tak sedí. já tam nechal teda trojku, ale to jen proto, že jsem vzal akční obroučky. Skla v top provedení, včetně nadstandartních příplatků jsou docela sranda špás. A na to, že jsem je v podsatě "ztratil" už za dva dny... je trojec až moc
 9. Šuplík pořešen. Zůstává Casio, komplet balení. Navíc folie na sklo, stojan Casio a náhradní original bezel.
 10. Nějak mi blbne výběr: Mám nastavené vybrat vše nepřečtené, a když se vrátím z jednoho tématu na se tam, ukáže se mi hláška .. v tomto sledu není nic... atd. Musím znovu kliknout na nepřečtený obsah, a vyjede mi opět seznam všech témat. Nějaká novinka? Dále bych se klonil k vynechání dotazu po kliknutí na "označit stránku jako přečtenou" A poté aby mi to neskočilo na "aktivity", což je pro mě ( coby konzervu) matoucí, ale rovnou na komplet obsah. A budu uplně spokojený. Ale ještě, když už vymýšlím: V novém vzhledu se mi přestaly zalamovat stránky, a to jsem nic neměnil v nastavení. A je to stejné jak na telefonu, tak i v PC. Je to nějak ošetřeno, nebo musím já něco někde nastavit? A uplně poslední , pro nás slepejše.: U tématu s novým příspěvkem je první hvězdička, nebo puntík.. nešlo by toto znaménko trochu zvětšit.. mám problém se trefit... ano, slepnu.. já vím..
 11. UP Řemeny a stěžejky pro nezájem v likvidaci Casio v akci: Cena za komplet 3300,- Pokud by se našel zájemce pouze na hodinky bez plastotahu, nabízím samostatně za 2000,- Na fotce je vidět lehký otlak na levé nožce, pošlu nový original bezel. A dalším nabídkám třeba výměny, pokud mě něco zaujme, se nebráním. Nejraději opět digi, ale bez inverzního displeje.
 12. Up Řemeny byly nachystány k odeslání, nicméně kupující dělá mrtvého brouka, takže volné. Casio stále volné a nachystané. Zájemci krouží, zvážím i rozumnou dohodu na reálnou nabídku.
 13. Tak. A smazal sem si celou poštu... Mám-li s někým rozjednané nějaké obchody, dopředu se omlouvám, ozvěte se prosím. 

 14. Na Géčkách jsem našel nějaké stopy použití. Jako bonus přidám original stojan a folii na sklo. Cena 3300,-. Poklady ze šupliku za 300,-, necham je tu ještě týden a potom půjdou k recyklaci. Za komplet 3500,- a jako množstevní bonus pytlík "céček", co sem našel při úklidu.
×
×
 • Create New...