Jump to content

robl.7

Member_50
 • Posts

  153
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About robl.7

 • Birthday 01/01/2010

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,949 profile views

robl.7's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

 1. Ahoj. Nějak to stále neběží. Máte nějaké info jak to vypadá.
 2. Vše v pohodě, rychlá domluva , doporučuji.
 3. Starbucks fakt neteče.... 2 roky deního používání.
 4. Výborné !! Trabantem až na konec světa. Dobrodružství , příroda , humor..... http://www.csfd.cz/film/358267-trabantem-az-na-konec-sveta/
 5. Něco jsem už za ty léta nafotil. Více přes SZ.
 6. Mitsubishi ASX v naftě jsem měl 2,5 roku a zažil jsem velký problém. Automatická regenerace ( vypalování) u filtru pevných částic je řešena přistříknutím nafty do filtru každých 300 až 500 km kvůli lepšímu vypálení. Pokud při zastavení ( systém start / stop ) nebo vypnutím motoru přerušíte tuto regeneraci tak přebytečné nespálené palivo ve filtru odteče do olejové vany pod motorem. Tento systém je funkční bez problémů pokud jezdíte delší trasy a tato kombinace se stane jednou za čas..... Já při provozu ve městě jsem toto vypalování přerušil vícekrát a následek byl , že se rozsvítila po cca 5000 tis. km kontrolka výměny oleje a ryska na měrce ukazovala o 1 cm výše nad povolenou hranici oleje. A to byl problém neřešitelný servisem. Nakonec než měnit olej každých cca 5 tis km jsem vůz raději prodal. Za mne tedy do města nedoporučuji naftu!!
 7. JJ. Byl jsem to já. Moc je nenosím , ale když si je vezmu je to pecka.... Asi dám večer foto do chlubícího vlákna , vidím , že tam moje fotky jsou už fuč. Trochu to oživím. :-)
 8. Olej na plátně s názvem "černá díra" , malíř Zdeněk Kopáč.
 9. Jo , jo. Dorazila a stále se nemohu nabažit. Skoro zapomínám na ostatní hodinky co mám. A tak to přeci má asi být?? Jinak ještě jednou dík za setkání.
 10. Krásné. Tak na potápku neutopit!!! Ať je co ukazovat na srazu.
×
×
 • Create New...