Jump to content

nickolas

Member_50
 • Posts

  7,797
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About nickolas

 • Birthday 10/04/2007

Profile Information

 • Bydlí
  mezi Beskydem a Pradědem
 • Fanoušek značky
  Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Recent Profile Visitors

16,545 profile views

nickolas's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Prodám Garmin Instinct 2 Solar Tactical v černé barvě. Koupené 08/2022 takže ještě kousek záruky. Stav 99,8%. Plně funkční, s kabelem i krabičkou a papíry. Párkrát jsem je někde měl, ale jinak čisté šuplíkovky. Cena 5.000,- Kč. Zásilkovna v ceně. Osobka po dohodě, Opava, Ostrava, někdy Praha… Není co fotit, ale aby se neřeklo
 2. Těžko říct jak to vlastně je. Kdo Chorvatsko opravdu zná, toho ty články nevyděsí a stejně pojede. A to jak s cestovkou, tak sám. Ty co jezdí roky sami do soukromí, cestovka na zájezd do hotelu nepřemluví. Ale strašící články můžou nahlodat někoho, kdo Chorvatsko zvažuje, aby jel raději s cestovkou někam jinam. A je pravda, že někdo to může vyměnit za domácí dovču. Těch zájmů tam asi bude víc, ale je pravda, že na Chorvatsko je těch hejtů zdaleka nejvíc. Ono je to taky nejjednodušší destinace pro to jet vlastní stodvácou bez cestovky.
 3. @vzduch s trajektem ze Splitu neporadím, nejel jsem. Ale hodně si ho lidi chválí. Cenu vyrovná ten ušetřený benzin a čas za volantem. Já používám aplikaci Jadrolinija, kde si lístek koupím a nemusím ke kase, pikolíkovi ukážu QR kód. Můžeš si ho koupit v předstihu, nebo klidně až ve frontě na trajekt. V případě Drvenik / Sučuraj si totiž nerezervuješ místo na konkrétním trajektu, negarantují ho. Sice tam čas vyplutí zaškrtáváš, ale nic to neznamená. V sezoně, zejména pak v sobotu, musíš počítat, že se na první nevlezeš. Ale zas si můžeš dát v klidu zmrzku, pivko... Teda jen pokud jsi bohatej
 4. No tak jo, Vodnik to shodou okolnosti včera večer ustřihl, takže nehraje ani to. A růžovým bude týden trvat než to nahodí. Já se bodnu. To kdyby mi řekli hned, tak to naplánuju o týden pozdějc, když nebudu doma
 5. Teď jsem viděl vtip: Co děláš zítra? No od devíti do čtyř čekám na balík. A potom? Pak si pro něj půjdu na poštu. Moc mě to nepobavilo... Před týdnem jsem si dojednal převod internetu od Vodafonu k T-mobilu. Borec mi slíbil, že k dnešku to bude fachčit. Router od T-mobilu dorazil, tak jsem včera večer přehodil starý za nový a čekal na ráno, až se to přesmrkne i v systému. No ráno nic. Dopoledne volám na T-mobile, ano ano pane, urgujem to, za hodinku to posviští. Po obědě volám, ano ano pane, vydržte, hmmm tak nic, tak jsme to posunuli na 14.5., Vodafone nám neuvolnil včas linku. Ráno jsem ten starý klimpr měl v ruce, že ho rovnou vrátím. No naštěstí jsem byl lenoch a nechal to ležet. Takže dneska večer všechno zpět a modlit se, že to Vodník už neustřihl.
 6. Super, díky za report. Vypadá to, že zůstane u původního plánu a nebude třeba náhradního řešení v teple, ale to je na dlouhé vysvětlování Každopádně díky.
 7. Furt s těma hodinkama...kdy vychází ten Playboy?
 8. No tak to la pardón! To ovšem mění situaci, když cheš bejt štramák
 9. Vůbec bych se nebál těch Prabosů co nabízí @moco. K danému účelu, naprosto v pohodě. Ale mrkni na Ecco. Sice za ne úplně mrzký peníz, ale dělají úžasně pohodlný boty i v segmentu "oblekovek". A třeba bys je užil i jinam.
 10. Přemýšlím o rychlovce, na nějaké čtyři dny, v polovině května. Vzhledem k okolnostem mi vychází nějaká Malaga, Rhodos, Sicílie, Sardinie. Je to všechno zhruba na stejné rovnoběžce...bude to na koupačku, nebo ještě studený? Musím letět s Ryanair a nechci letět nad 3 hodiny.
 11. Určitě, taky se těším
 12. Sem se loudal, takže někam do prdele, ale budu tam
 13. Každá švadlena ti to přišije asi za minutu a prakticky to nepoznáš. Na lepidlo bych se vybod.
 14. Kterak zbrojař, uprostřed války, s holubicí míru na hodinkách přišel. Já se poseru
×
×
 • Create New...