Jump to content

dlubix

Member_50
 • Posts

  1,450
 • Joined

About dlubix

 • Birthday 08/28/1982

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ano
 • Fanoušek značky
  Glock, Rolex, Omega

Recent Profile Visitors

10,699 profile views

dlubix's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Ahoj, aktuálně sháním - Squirt PS4 - Micra - Style CS - Rebar Už mám, ale do sbírky přidám i nějakého dalšího Signála a Skeletool. Tak kdyby náhodou měl někdo nevyužité doma, ozvěte se v SZ. Díky, dlubix
 2. Já mám stejný boty do vody, jen ne tak vysoký.
 3. No nevím... nosit je takhle bez sklíčka v dešti To AR je fakt dokonalý.
 4. Ahoj. Bez sluníčka v režimu smart watch cca 2,5 - 3 týdny.
 5. Vy jste volove Ale dopadlo to dobře a to je hlavní! Edit: nějak mi nefungují smajlíci
 6. Kluci, už to mám taky zpečetěný. Není tady mezi námi nějaký právník, který v tématu rozvodu umí poradit? Můžete někoho doporučit? Potřebuju nejdříve konzultaci a samozřejmě ne zadarmo. Kdyžtak SZ, díky.
 7. Jojo, snažila se je rozleštit o beton
 8. Každé mechanické hodinky jsou více, či méně, náchylné na otřesy. Moony na tom nejsou o nic hůře, než Rolexky, ale chybu jsi s Roládama neudělal.
 9. Hm, tak to já ze skoro roční čekačky na 114060 automaticky "vypadl" a vysr@li se na mě, z čekačky mě vyškrtli. Prej jsem se měl sám přihlásit, že chci přepsat na novou referenci. Svůj názor na to vyjadřovat nebudu a už jim odmítám lézt do prdele... Chápu, že moje peníze Bechyně nepotřebuje, ale já už od nich taky nic nechci.
 10. Instinct 2 solar jsou perfektní. Velikosti se neboj, jsou jako pírko a umí toho opravdu hodně.
 11. Tohle já řeším už dlouho. Ne jen s AW, ale i Garminama, který jsem nakonec hodil do prodeje. Smártwoče dávají smysl, když je nosíš nonstop. Tohle platí o Garminu i AW, protože pak máš díry ve zdravotních a dalších datech a funguje to už jen jako sport tracker a notifikační centrum a to je za mě jen polovina potenciálu takových "hodinek". Takže jediná možnost je nosit na pravý chytrý hodinky a na levý normální, jenže mě je to prostě nepohodlný, mít na pravé ruce cokoliv... pořád s tím někde bouchám. Jestli Ti můžu poradit, kup si zánovní AW7, jsou toho plný bazary kolem 8k a kdyžtak je po pár týdnech s malou ztrátou střelíš a upgraduješ na Ultry, nebo se vrátíš k normálním hodinkám, nebo si ty sedmičky necháš, protože jsou z 95 procent stejný jako osmičky.
×
×
 • Create New...