Jump to content

budo

Member_50
 • Posts

  1,123
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About budo

 • Birthday 09/28/1918

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10,481 profile views

budo's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Na ty jsem koukal v obchodě. Líbí se mi. Jen asi nemají osvětlení. To by ale nakonec nevadilo.
 2. Zatím jsem nic pěkného nenašel. Máte tip na solidní e-shop s dostatkem modelů?
 3. Synovi po 2,5 letech odešel pásek na digoškách z Decathlonu. Je součástí hodinek, výměna není možná. Spotřební výrobek za cca 400. Bude mít 9. narozky. Přeje si ručičkové hodinky. Já dodávám požadavky: Quartz Levné Odolné Date nebo Day/Date Vodotěsnost na plavčo Čistý přehledný design - styl army Field, marine nebo pilot například Vhodnou velikost Indiglo nebo podobné světlo výhodou. Díky za případné náměty. Edit: smazán Tapatalk vlezlý podpis.
 4. Trappist-1 NASA Edition https://www.kickstarter.com/projects/watchismo/xeric-nasa-trappist-1-automatic-watch?ref=9pm1ht&utm_source=jellop&ja=z2aimakj&utm_term=144.ja&utm_content=Xeric_Nasa-VD04&utm_medium=facebook&fbclid=IwAR3FlncNux8ohNv-4lyqnzYK537P2zsTbGFEGcltDD7R32KJk8u9pQrmS3g
 5. budo

  SEIKO 5

  Tak sis to vychválil. A teď nám to vyfoť, ať se taky potěšíme.
 6. Snadná odpověď. Udělej si to, jak chceš. Mne nezajímá jak. Já nejsem povinen ti radit. Ty ses rozhodl mít psa, je tedy tvá zodpovědnost se o něj starat v dostatečné míře tak, aby netrpěl fyzicky ano psychicky a aby neobtěžoval okolí z důvodů, které mají původ ve tvé nedostatečné péči o zvíře. Jednou z tvých povinností je naučit psa samostatnosti, aby neobtěžoval okolí a netrpěl psychicky. Tvůj pes, tvá zodpovědnost! To píšu jako majitel dvou psů (dříve i tří). Edit: oprava překlepu.
 7. Tak nevím, jestli si děláte péči nebo to myslíte vážně [emoji3][emoji1787][emoji23]
 8. Štěkání psa je nesamostatnost. Pramení z nevhodné výchovy. Resp. žádné výchovy. Těžko s tím něco dělat, když není chuť k vzájemné dohodě. Navine je samozřejmě majitel, ne pes. Nicméně nenávist k takovému čoklovi chápu a znám. My měli 3 velké psy. Teď už jen 1. Zbytečně neštěká. Je to o vedení. Některé příspěvky mě pobavily. Strop od smetáku, magnet (resp. jeho popis...), atd.
 9. Asi budeš muset slevit z averze vůči reverznímu displeji... U Suunto Core jsem se toho taky nejdříve obával, ale ukázalo se, že je to velmi dobře použitelné a navíc hodinky líp vypadají.
 10. Jiří Štencek ahoj, promiň, asi jsem Tvou zprávu přehlédl. Díky za informaci. Do Prahy se zase tak často nedostanu (resp do centra). Ta varianta 650 je pro mne lákavější. To, že indexy nejsou celé bílé, se mi líbí víc a méně to ruší celkový vzhled hodinek, který bych rád udržel co nejvíce v černém military designu. To je asi ale jedno. Funkce budou stejné. Můžu se Vás obou zeptat, jak je na tom s funkčností countdown? Zejména ve srovnání s možnostmi, které jsou popsané tady (https://bit.ly/2wHucGI):"Rozsah timeru (countdown) je až 24 hodin, pro mne je to velmi zajímavý rozsah. Vývojáři Casio pro nás dokonce připravili několik hodnot, ze kterých lze jednoduše vybírat ? 1, 3, 5, 10, 15, 30, 45, 60 minut. Samozřejmě si můžete nastavit svoji (custom) hodnotu. A to nejen v rozsahu hodin a minut, ale tyto hodinky jako jedny z mála umožňují i nastavení sekund. Ukončení měřeného intervalu může být trojí ? buď hodinky jen zapípají (10×) a tím vše končí, druhou možností je automatické opakování (repeat) intervalu až do ručního zastavení (ale jen úsek do 60 minut). A uchvátila mne třetí možnost, kdy po skončení intervalu hodinky zapípají a automaticky se zapne samostatný chronograf! Takže pokud si třeba spustíte upozornění do začátku (nebo konce) pracovní doby, tak rovnou vidíte, o kolik jste přišli pozdě (nebo přetahujete)." A máte třeba nějaké srovnání stran přesnosti vůči Suunto?
 11. Super :-) Přes Olomouc bych měl jet příští týden.
 12. Zajímalo by mne, jestli je někdo máte. A vaše osobní zkušenosti? Ideálně kde by se daly vidět naživo?
×
×
 • Create New...