Jump to content

Twiggy24

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About Twiggy24

 • Rank
  Začátečník
 • Birthday 02/21/1995

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Seiko,Casio,Hamilton

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Twiggy24

  NIGHTSHOTS

  Rychlocvak 62mas 2017 těsně před usnutím.:)
 2. Twiggy24

  Seiko SKX007

  Ahoj, pokud by chtěl někdo prodat Skx007, tak po jedněch se shaním.:) Díky!
 3. Twiggy24

  SEIKO 5

  Dal jsem na radu zdejších zkušenějších a dal tahu šanci, ze kterého jsem byl dva dny mírně rozpačitý. Nakonec nosím hodinky týden v kuse a tahám je všude s sebou kromě sprchy. Na tah jsem si zvyknul, překvapilo mě, že tolik netahá za moje neandrtálské ruce a naopak mi teď dělá trošku problém si zvyknout na plný tah na 62mas.:-)
 4. Twiggy24

  SEIKO 5

  @nooski @pebe @papun Samozřejmě, že ho hned nesundám a nezahodím. Šanci mu dám. Jen mě zajímalo jestli nemáte ověřené zdroje nebo vlastní zkušenosti s nošením jiného tahu. Každopádně diky!
 5. Twiggy24

  SEIKO 5

  Ahoj chronomaniaci, udělal jsem si dnes v Helveti radost a odměnil se za úspěšné splnění státnic SNXS79. S tahem ala chrastítko jsem počítal. Rád bych proto poprosil o radu zda mi bude do nich sedět 18mm ocelový tah a nebo jestli nevíte o nějakém e-shopu kde by byl k dispozici 19mm.
 6. Ještě jedna z minulého tvrdšího ro(c)ku.
 7. Ahoj chrono šílenci:), chtěl bych si pořídit Casio Duro. Pokud se nepletu, tak jsou k sehnání pouze přes zahraniční e-shopy. Rád bych se proto zeptal, zdali nemáte zkušenosti s nákupem přes Amazon US nebo Ebay a popřípadě jaká je lepši varianta. Předem díky za radu a přeji dnes plno nových přírůstku do chrono šperkovnic.
 8. Ta Seiko lumi je zatraceně dobrá lampa:).
 9. 62mas ponořený ve Zlých Časech..:)
 10. První Seika a zároveň první automaty v životě. Koupené od jednoho člena zde na foru před pár týdny. Nemůžu se na ně vynadívat.:)
 11. Rychlá domluva, rychlé odeslání, poctivě zabalený balík a zboží ve stavu jakém bylo inzerováno! :))
×
×
 • Create New...