Jump to content

Povidláček

Member_50
 • Content Count

  3,082
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Povidláček

 • Rank
  macůr brambůr

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  OMG/TDR/RLX

Recent Profile Visitors

17,310 profile views
 1. Taky to vidím podobně. Hratelnost, detaily atd.super, ale příběh a postavy hrozný. Vztah co si k hlavním postavám v jedničce vytvoříte je tady v čudu. Jak jsem jedničku dohrál asi 3-4x, tak tady mi to jednou stačilo. PS: někde výš jsem tu psal, a to jsem byl někde na začátku, jak už teď vím, že to bude ta nej hra co jsem kdy hrál. Nakonec to musím vzít zpět.
 2. Měl by to být minerál, což trochu nechápu, když na ty klasický dávaj safír. Hezký ale jsou, to jo
 3. Moudrá volba Taky jsem na svou rozlučku raději vzal odolný plasťáky
 4. Ahoj kolegové, nemáte někdo prosím tip na restauraci v okolí Znojma/Vranova nad Dyjí? Žádný spešl požadavky, jen se blíží rodinný víkend na Moravě, tak rada, kam se tam zajít dobře najíst se vždy hodí
 5. To jsem zmiňoval já Jinak díky za foto! To jsem přesně potřeboval vidět. Sednou ti jak prdel na hrnec
 6. Je zajímavý vidět jak stejný hodinky u každého vyvolávají různé emoce. A tak je to jedině dobře. Já to mám podobně jako to popisoval v tom druhém postu Andy. Začaly se mi líbit až postupem času. Vlastně mi ze začátku přišly dokonce docela ošklivý. Ochrana korunky, nikdy jsem nebyl fanda 12,6,9 indexů, nezúžující se tah (lesklý středy článků se mi teda nelíbí doteď - obecně, u žádných hodinek)... ale znáte to. Tak dlouho se vám něco nelíbí, až se vám to líbit začne... teď bych řekl, že jsem do nich skoro zamilovaný Jinak ke zpracování jsem taky výhrady neměl, ale je fakt, že jsem je měl v ruce vždy jen krátce. Kdybyste náááhodou někdo mohl udělat srovnávací foto vedle SKX007/009 jak na ruce tak vedle sebe na stole, byl bych vděčný PS - Krutore, ty máš ruku kolik?
 7. Já mám 18-18,5 tak myslím, že bych asi obhájil obě verze, ale kloním se spíš k těm 41 no. Nejde ani tak o průměr jako L2L, který řeším a který mají kvůli dlouhým nožkám snad přes 50... uvidíme no, ale lákají mě moc.
 8. Ty starý plechový LHC se mi stejně asi líbí víc než ty keramiky... kvůli zdvojeným indexům (který někdo nemusí), kvůli vteřinovce s červeným koncem... no a přijdou mi toolovější než ty lesklý keramiky.. ale v tom zda 39 nebo 41 furt nemám jasno... na ruce jsem měl oboje a možná, že ty 39 byly o chlup pohodlnější, nicméně mi zas ty větší 41 přijdou stran cifru a rozložení 12,6,9 indexů proporčně hezčí... jak kdyby to u těch menších bylo trošku víc nahňácaný... nevim nevim porád. Ty máš Tobline kolik přes zápěstí?
×
×
 • Create New...