Jump to content

Dee

Member_50
 • Posts

  1,114
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Tudor, JLC, Seiko

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Dee's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Lepší fotky by to fakt chtělo, z dálky to vypadá jako DW ale zblízka je fakt vidět, že i "budget Lange" jsou pořád Lange.
 2. Nešlo, už je to to jediné, co se u Rolex řeší
 3. Takže když ty fejky Rolád z pláže budou stát 300USD, bude v nich Sellita takže na tom vlastně Švýcaři nejsou tratní, tak je to Ok?
 4. Ačkoli Steinhart nemusím, tak to přirovnání není 100% správné. I když se mi to nelíbí tak chápu, že někdo chce "Submariner style" hodinky, protože prostě nemá na (nebo není ochotný dát) originál, ale líbí se mu design. Ale Steinhart a spousta dalších značek (třeba i Squale) vyrábí hodinek dost a určitě to nejsou 100% kopírky. Jasně, je tam "silná" inspirace, jasně, ze dvou metrů to vypadá jako Suby, ale na ruce to prostě sedí jinak, pouzdro má jiné rozměry, má to jiné barevné varianty, trochu jiné ručky atd. Navíc jsem asi prostě ochotný pochopit, že někdo nechce dát 700k za vintage redline Suby, tak si koupí Ocean One. Ten inzerát ale i další diskutované hodinky jsou kopie 1:1, často i se jménem, kde opravdu jediný rozdíl je logo. Že si někdo nekoupí Suby nebo Big Piloty, to pochopím, nechápu ale, že se někdo chlubí kopírkou 62MAS, když samotné Seiko má běžný, nelimitovaný model za 20k. Nedej bože ty Tuňáky.
 5. Dee

  P: Vaer A5 USA

  Up, obnovuji inzerát 6 000 Kč Aktuální fotky
 6. Dee

  P: Vaer A5 USA

  Ahoj, prodám své Vaer A5 konec 2019 bílý ciferník 40mm, Miyota 9015 100m WR, šroubovací korunka Horween pásek + modré NATO vystěžejkovač Jsou to pěkné hodinky, takový designový mix mezi Hamilton a Nomos, a zpracování je na tu cenu super. Prodávám protože neunosím. https://www.vaerwatches.com/collections/a5-usa-automatic/products/a5-design-white-usa-automatic-quick-release Cena: 8490 Kč Díky
 7. Byla to částečná směna za 116610, 41 s etou mám v trezoru ty jednou směním za Pateky [emoji23] ale je pravda že na ruku se teď moc nedostanou
 8. Po 16610 asi jediné hodinky, které bych mohl nosit každý den
×
×
 • Create New...