Jump to content

roura74

Member_50
 • Content Count

  2,726
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About roura74

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 01/17/1974

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Sudety
 • Fanoušek značky
  Tag Heuer
 1. Docela ti rozumím. Já dnes dojel letošních 6k km. Z toho je 5k na gravelu. Ale full je pořád super zábava.
 2. Tvl. Tak ty příznaky mám všechny. Jen vstávám v půl šesté. [emoji23]
 3. Jestli máš pořád původní, tak máš možná nějakej KMC. Ale i ty nemají moc životnost. Už ty 2000 km mi přijdou dost.
 4. Co jezdíš za řetěz? Já HG701 na fullu i gravelu. Na fullu vydrží tak 1200 km na gravelu 1800km. 4000 km bylo reálných tak na 7spd řetěz.
 5. Škoda, příště dej vědět. Rabštejn je pohoda, od personálu až po jídlo. Takový to 10/10. Deště tu byly fakt děsivý. Za necelý dvě hodiny 110mm srážek. U nás relativně v klidu, jsme na kopci, ale pod náma to strašně odskákal Břevenec. My máme jen vyplavenej sklep, potrhanou cestu k baráku a zahrada dostala pokouřit. Do toho jsem si minulej týden vymknul kotník, ale zítra už to s ortézou na gravelu prubnu.
 6. Cokoliv co měří tep na zápěstí je dost nepřesný. Mám fenix 5, ale používám na kolo hrudní snímač. Tepy se liší klidně +- 20 tepů za minutu.
 7. Já co mám pevnou osu na Cube, tak přesně sedí rozměrově na DT Swiss, ale mají jiný stoupání závitu. Dej si na to bacha.
 8. Jak z toho neteče olej, tak bych to asi vzal lehce tím šmirglem. FOX servis bude stát víc jak nová vidle [emoji23], u RS nevím.
 9. Dej se brzy do kupy. [emoji106] Jak se ti to podařilo?
 10. Změnil bych pořadí. Dát pivko-šlápnout do pedálů-pivko-pivko-pedály-pivko atd. Je to v červnu a bude třeba dodržet hydrataci. [emoji6] Kdyby náhodou měl někdo tip na fajn ubytko okolo Žďáru, tak sem s ním.
 11. Pánové máte někdo tip na kompaktní A4 barevnou tiskárnu (asi inkoust) co by podporovala airprint a tiskla slušně fotky? Teď mám Canon Pixma, číslo už nevím, ale nemá už MacOS ovladače a mě doma ubývají PC s win. Co jsem koukal tak CAnon má pixmy s airprint jen A3, takže asi nějaký HP. Je to na doma a netiskneme toho moc. Předem dík za radu.
 12. V pátek jsem si na tebe Míro vzpomněl. [emoji6]
 13. Taky řešení. [emoji23][emoji106]
 14. Co uděláš když potřebuješ jít za sedlo?
×
×
 • Create New...