Jump to content

Anton_

Member_50
 • Posts

  258
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Anton_

 1. No tímhle směrem mi nevydělá ani na polívku z hov*n Nicméně ta 992 je nádherný auto.
 2. Já jsem ztratil iluze potom, co ten jejich dron procestoval 3 státy NATO a pak upadl.... To pak proti raketě, která letí několik tisíc km za hodinu nemáme šanci
 3. Tak jak se vám daří pánové? U mě střídavě oblačno Někdy bomba, někdy hrůza. Největší vliv má asi, když odfláknu distribuci. Ale vypozoroval jsem, že i když je to kafe dobrý(horký), tak když ho nechám úplně vystydnout, tak je to jak bláto a nejde to polknout. To máte taky? BTW nějaký ten coffee meeting se nechystá? Měl bych když tak eminentní zájem
 4. Ten samolibej Šmucler se taky musí pořád vyjadřovat ke všemu. Už mám na něj alergii
 5. Jako udělat zbroják je dle mě daleko jednodušší než udělat řidičák. Testy jsou jednoduchý, trefit terč taky a ta manipulace ve finále taky. Hlavní je mít k tomu respekt a asi i strach Instruktor, kterého jsem měl před zkouškami zahlásil, že ty zbraně jsou dělaný tak, aby je dali tomu, kdo má 2 ruce a ten mohl, co nejdřív střílet(Akorát to řekl, nějak stručněji a výstižněji) Zkrátka, to není raketová věda. Když jsem bral kamarádky na střelnici, tak z ar15 s kolimátorem trefovaly terč na 50m i ze stoje a z pistole na 10m taky.
 6. Já to nějak nesleduju, ale když mám ar15 a k ní jsem v roce 2017 koupil 4 zásobníky s kapacitou 30 nábojů, tak si zpětně mám taky žádat o výjimku?
 7. Ještě k těm vlkům.. Hned u prvního dílu, když jsem slyšel tu hudbu, tak se mi vybavil soundtrack od Hapky k S čerty nejsou žerty.. Neměl to někdo taky tak?
 8. Taky používám už jen tuhle značku. V tescu už za ně chtějí 80,- Mají takovej ten hrubej povrch, což je ideální, že na tom drží omáčka(kdyby náhodou někdo nevěděl)
 9. No mně se líbila v tý první sérii ta hudba a atmosféra...nicméně bych si kvůli tomuhle seriálu určitě HBO nepředplácel Stáhni si první díl a rozhodni se...Za mě tedy nic moc.
 10. Najs! Pán bůh ti to zaplať! Už jsem to asi i pochopil. Tu funkci si budu muset líp prostudovat.
 11. Děkuji mnohokrát. Už se blížíme, nicméně mi to teď neukazuje ani tu poslední hodnotu, kterou ještě zobrazit chci. Šlo by to ještě nějak vyladit?
 12. Není tu nějaký Excel guru? V řádku mám plán na rok 2022 po týdnech. V dalším řádku doplňuji každý týden skutečnost. Cílem je mít kumulativní graf, kde budu porovnávat plán vs skutečnost. Bohužel excel v základu kumulativní graf neumí. Poradil jsem si tak, že jsem udělal další řádek, kde jsem si dal vzorec =SUMA($G$7:H7), aby mi to přírustkově sčítalo. To je v podstatě vyřešený. Problém mám s grafem skutečnosti, kde když udělám stejný vzorec, tak se mi pak do dalších týdnu natahuje ta finální hodnota. A to mi vadí Potřeboval bych nějak zajistit, aby když není přírustek, pole zůstalo prázdný s tím, že už nechci pak průběžně rozšiřovat oblast grafu. Viz obrázek - od 6 týdnu už nechci čáru skutečnosti vidět...
 13. tj, hned jsem si vybavil Sedm(Se7en)
 14. Já jsem se podíval na telefon po probuzení, jedním okem zalepeným...a když jsem to zahlídl, tak jsem vyskočil z postele a mazal k notebooku hned dokoupit
 15. Hm, tak to taky začnu dělat. Páč jsem v pondělí přivoněl a zdálo se mi, že lehounce cítim aroma jako má voda v akvárku Ale v bojleru by měla být ta voda relativně OK ne? Nerad bych každý pondělí odpouštěl 0,7l kojenecký změkčený vody
 16. Situace: Kávovar mám v kanceláři. Zásobník má na 3 litry vody. Přes víkend tedy vypnuto. Otázka: Zkazí se přes víkend voda v zásobníku? Popř. jak to řešíte vy v podobné situaci? Jinak s kávou jsem poslední dobou naprosto spokojen. Minulý celý týden mi lezlo nejlepší espresso, co jsem kdy pil i se mi o tom zdálo Tuten týden jsem načal novou dávku kávy, tak trošku ladím, ale i tak pořád dobrý. Nejdřív jsem si lámal hlavu, jak je možný, že se mi tak daří, jestli je to tím, že jsem místo 18g dával 18,3g. Ale pak mi došlo, že jsem do nádrže hodil změkčovač vody Oskar. Což by mohl ten faktor, že už to má krásnou kulatou, sladkou chuť a žádný pálení na patře, žádnej hořkej ocas.
 17. Zubař nejsem, ale podělím se o svojí zkušenost. Taky nesnáším zubaře(vrtání a tak) Měl jsem na vytrhnutí 3 moudráky. K tomu asi 12 historek od různých známých/kamarádů...jak jim to páčili...jak to křupalo.. No nervy hrozný. Tudíž jsem si nechal dát celkovou narkózu Nejlepší rozhodnutí.. Stálo to tehdy 5K(rok 2008) a nelituju ani korunu. Napíchli mě do ruky, napočítal jsem do tří a hotovo. Pak jsem se probudil sfetovanej s báječnou náladou a nic mi nebolelo ani potom.
 18. Nevím jak na ostatní, ale já občas beru Zyrtec proti alergii na pyl a totálně mě to vypne, že jsem měl i problémy s usínáním za volantem. Takže ideální je si ho brát na noc.
 19. Super, děkuji. Objednám ji ten Omron.
 20. Nedokázal by někdo poradit s výběrem tlakoměru? Babičce odešel její rtuťový tlakoměr z roku 99, a potřebuje spolehlivou náhradu. Já jsem předloni kupoval http://www.tonometr.cz/produkty/domaci-merice-krevniho-tlaku-na-pazi/boso-medicus-x.htm Ale stejně mi přijde, že tyhle tonometry na baterky měří pokaždé jinak. Si člověk 3x za sebou změří tlak a pokaždé dost odlišná hodnota
 21. Taky dokupuju a v hlavě mi u toho hraje Alzák, že je výýýprodej
×
×
 • Create New...