Jump to content

Monkey

Member_50
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Monkey

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 1. Zdravím všechny, v rámci svého studia Vás prosím o pomoc a zároveň Vám nabízím možnost vyzkoušet si kvalitní test osobnosti. Pokud byste o test měli zájem, následujte prosím tento odkaz: http://inkblot.vyzkum-psychologie.cz?997 Všem účastníkům děkuji. Michal
 2. Vše v pořádku. Doporučuji.
 3. Výborná, rychlá, vstřícná komunikace a ukázkové jednání. Rozhodně doporučuji.
 4. Začátek Westworld season 2 a od 00:05 pěkný záběr na Planet Ocean
 5. Pěkné video (ohledně jako vždy na tomto kanálu)
 6. Bert Kreischer a jeho russian mafia story
 7. Co ty Rolex Datejust 16013 co jsou v prodejním vlákně ?
 8. Stalo se Vám někdy, že se Vám hodinky líbily a pak jste je viděli na někom kdo Vám je totálně znechutí ?
 9. Citizen hodne pekne.
  1. Show previous comments  1 more
  2. Radek124

   Radek124

   Na tomhle si aspoň jeden uvědomí jak primitivní (i v porovnání s 25 let starými mikroprocesory) hodinková quartz technologie vlastně je, toto i takzvané "super"/"high-end" srágorky (co si jen občas přičtou korekční hodnotu k počítadlu) nevyjímaje...

  3. tico1

   tico1

   Neviem, či porovnávaš porovnateľné. Ja v tom vidím meradlo s odchýlkou 0.03 ppm. Ak si niekedy robil presné meranie, tak iste vieš, ako náročné je chybu merania znížiť na 1/10. Narazíš na limity, s ktorými ti veľmi výpočtová technika nepomôže.

  4. instant
 10. Tady je má taky. https://www.youtube.com/watch?v=79Qzr6yNY40&t=168s Krásné vyprávění. Včera jsem si ho náhodou pustil a hodinu jsem u něho seděl jako přibitý.
 11. Drtivá většina Rolex non diverů.
 12. Důvody budou obdobné jako při koupi drahých mechanik, když přitom levný quartz ukazuje většinou dokonce přesněji. Plus vyšší výkon může být do jisté míry vnímám jako bezpečnostní prvek.
 13. Conan O'Brien (americký moderátor, bavič, herec...) zlaté Radiomir, možná 00379 a Jordan (jeho producent a občasná co-star) Daytony (i když ty konkrétně na tomhle videu moc dobře vidět nejsou). Trochu hodinkový moment je kolem 5:15, kdy Jordan říká, že raději utrácí za zážitky než za materiální věci a Conan mu okamžitě pochválí jeho Daytony.
×
×
 • Create New...