Jump to content

John_Lenon

Member_50
 • Content Count

  718
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About John_Lenon

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Liga za záchranu červených trenek

Recent Profile Visitors

3,389 profile views
 1. V pátek domluveno, v pondělí dokončeno. Vše v pořádku a budu se těšit na další obchod. Díky, Petře.
 2. Ach tak. Tak to jsem objektivně nemohl ani tušit. Díky za vysvětlení.
 3. Ahoj, dneska jsem u inzerátu na bílé SMP 300 narazil na zajímavou věc: Pokud máte tmavý motiv, automaticky je barva textu bílá - tak to má Onra, který inzerát vytvořil. Jenže já, jakožto stará konzerva, mám bílý vzhled a text mi v mé verzi webu zůstává také bílý a tím pádem neviditelný. Tedy do doby, než mě napadne ho označit. Tudíž, pokud by to šlo nastavit převracení v rámci motivů, pouze u těchto dvou nebarev, bylo by to fajn. Pokud se již řešilo, tak se omlouvám a jdu se spláchnout do záchodu.
 4. Snad to ani nemá povolení. Třeba ho brzo zase sundaj.. Cestou do práce.
 5. 1. Ondra - SPB119J1 2. Skipi - SARB017 3. rudusko - SARB017 4. Lukyn77 - SARB017 5. John_Lenon - SARB017
 6. Hele, já bych asi na tohle odpověděl starým příslovím. A to "slibem neurazíš". Poptával jsem BB58, hned bych ochotnej, že zařídí a pak stará písnička. Objednáme, zařídíme, pohladíme.
 7. Nevolali Vám někomu včera z Bechyněho? Nabízeli mi najednou modely o který jsem jevil zájem před dvěma rokama. Bylo to celý takový zvláštní. Cukrbliky, všechno uděláme, zařídíme, objednáme. Opak předchozího jednání, kdy jsem je skoro obtěžoval. A pak jsem narazil na tohle. Možná jen náhoda, možná ne.
 8. Zpátky na kožce Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
 9. Jasně. Chápu. Jenže jako služební zbraně máme G19 a s těma jsem neměl nikdy jedinou závadu. Stejně tak CZ P10c, 1911 atp. Jako, je mi jasný, že je to nejsnadnější svést na střelce, ale tohle dělá i každému, komu jí na střelnici přenechám.
 10. Jako ruce nemám malý, ale to bych snad na tom palci ten závěr cítil...
 11. Střílel jsem S&B 114 gr., závadila. Pak jsem přešel na magtechy 124 gr. chodí líp, ale pořád žádná hitparáda. Koupim asi někde G19, koupim větší záchyt a víc to asi řešit nebudu. Čztu si nechám na památku, no.
 12. Pánové, mám prosbu. Dokážete mi někdo doporučit nějakého puškaře v Praze, nebo kolem ní? Mám starou ČZtu 75c (r. v. 1993), odstříleno max 2000 nábojů . Závadí mi. Zádržky. Nenatáhne náboj do komory. Nezachytne závěr po posledním náboji. Tohle se všechno začne dít po, řekněme, 50 výstřelech. Už mě to nebaví. Koupil jsem novou vratku. Zásobníky, jelikož jsem myslel, že jsou utahaný pružiny. A závadí dál. Asi si musim časem koupit nějakýho workhorse, nejspíš klasiku G19. Ale tohle je kvér po tátovi. Takže k němu mám emocionální vztah. Předem díky.
 13. John_Lenon

  Novinky Sinn

  Ty jo, já bych tu rudou sekundovku chtěl na mý 556...
 14. No právě! Jinak tam mam jen pražský srazy. Nic víc!
×
×
 • Create New...