Jump to content

John_Lenon

Member_50
 • Content Count

  755
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About John_Lenon

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Liga za záchranu červených trenek

Recent Profile Visitors

4,659 profile views
 1. Pánové, nevíte, kdy by měl být release nějakých nových Fénixů? Přemýšlím, že časem vyměnil 6PRO za 6 PRO solar, ale říkám si, že i soláry jsou již rok staré,takže bude nejspíše nejlepší počkat na nový model...?
 2. Dánsko, vojenští potápěči. Asi Citizen? Jinak puška je HK416, pro pořádek.
 3. A až budou děti velký, koupim si tyhle divery.
 4. Díky. Tak přece bych to tam nenechal za ty prachy. Ještě by to nějakej had pak otáčel.
 5. Tak už jsem dospělej, měl bych prej mít pořádný baterky. Odesláno z mého SM-G973F pomocí Tapatalk
 6. Nevím jestli byl lepší kšeft, nebo pokec. Moc děkuju Kubo.
 7. Právě proto mě ta fotka zarazila. Vypadá to, ze je z TASSu.
 8. Jestli už tu byl, tak se omlouvám. Ale rozhodně je to fotka zajímavá Alexej Archipovič Leonov
 9. Tak já rovnou začnu. Čínské výrobky mi, jako takové, nevadí. Blatantní kopie, které se nesnaží ani maskovat za něco jiného, ano.
 10. Vzhledem k mojí (ne)znalosti "číny" mě původně tahle možnost ani nenapadla. Možné to je.
 11. @5etterTo samozřejmě netuším. A nemám ani potřebu to nijak rozporovat. Chtěl jsem zkusit bronz, tak jsem se vydal touhle cestou. A nebyla to špatná volba.
 12. CuSn8 s podílem cínu 7.5% až 8.5%, s hustotou 9 000kg/m3., který se postupem času vyznačuje velmi pěknou patinací, na rozdíl od mosazi, kterou také někteří výrobci hodinek používají, ale ta patinuje zelenou „plesnivou“ barvou. Pouzdro dělané v Německu, tlaková zkouška prototypu testována na 400 metrů. Rozměry pouzdra 43.6mm průměr, 46mm výška a 13.5mm výška včetně skla. Custom signovaná korunka NH, custom Titan dýnko grade 5. (Z pohledu znalostí materiálů zde moje znalosti končí a pro další se prosím případně obraťte na samotné výrobce )
 13. Honzo, není to standardem. Tohle tvrzení mi z osobní zkušenosti nesedí. Dávám v příklad limitky "Pražské Willardy" - po několika měsících nošení jsem ruku neměl zelenou ani jednou. Samozřejmě netuším, čím to je. Jestli druhem slitiny, nebo titanovým dýnkem... Co se týče těch hodinek jako celku (Willard L. E.) - naprosto chápu některé výhrady k nim. S některými se dokonce ztotožňuji. Ale to je do jiného tématu.
×
×
 • Create New...