Jump to content

stenly

Member_50
 • Content Count

  1,120
 • Joined

 • Last visited

About stenly

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Prim,Seiko

Recent Profile Visitors

2,217 profile views
 1. Nemám nic proti nikomu. Berte to jako nadsázku a vypozorování určitých vzorců chování, jak to tu chodí. Nesoudím jestli je to špatně nebo dobře. Nepřekvapuje mě to třeba jako nováčka Vomi a proto jsem mu nastínil, co tu může čekat, aby z toho nebyl smutný:) Lúďo je to naprosto normální:)
 2. Lidi neblbněte, na nic se neptejte a po nikom nic nechtějte:) Pokud něco chceš, tak si to najdi na těch internetech, zadat do vyhledávače to snad zvládneš ne?:) Proč sem dáváš obrázky, je to zbytečné dávat sem obrázky a vůbec jsem nepochopil, proč je sem dáváš:) Proč sem dáváš takové hnusné hodinky, to nikoho nezajímá:) proč sem dáváš ten odkaz, máš právo ho sem dávat?:) Máš tam chybu, prvně se nauč psát a pak se na něco ptej:) to si děláš prdel, že se ptáš na hodnotu hodinek, tě zabiju:)........:)
 3. Tak tady není samozřejmě vo čem, takto se to tenkrát přesně dělalo. Začištění okénka atd.
 4. Jen mě zajímalo, jak vypadá padělek z druhé strany oproti originálu(jestli je tam patrný prolis a patina). Podle fotek co ukazoval honza.hasič, tak to co prošlo Antikem, vypadá jako originál. Díky za reakci, určitě to bude zajímat vícero lidí. Díky JR_2010 za zastání , nemyslel jsem nic zle:)
 5. Jasný že jsou dlouhý:) je to přesně tak, jak se to v tom 63-65 upeklo. Elton to v reedicích upravuje, dělá kratší nožky s jinou roztečí, sklo jiného tvaru a materiálu dává zepředu... atd:)
 6. stenly

  Stroj Eta 2824

  Pokud by doma někdo našel funkční a použitelný stroj Eta 2824, bral bych všemi deseti. Prosím pomozte mi, nechce se mi ho kupovat na Ebay. Dám za něj 3000-4000kč záleží na stavu. Díky moc.
 7. Ten padělek má ty plastické indexy nalepené a nebo lisované jako původní? Každopádně rozdíl minimální. Teď už bych to ale poznal, díky Honzo!!!
 8. Já to poznat neumím. Ale vzhledem k tomu, že se najednou těch číselníků objevuje jako zázrakem celá řada. Beru to jako dotisk na původní číselník. Prodejce prodává to stejné na Aukru kde to nikdo nekupuje. Na Antiku to prodá hned, protože tam podělky přece nejsou:) https://aukro.cz/ciselnik-prim-15-sjezd-ksc-6967210068
 9. Je to přesně tak jak říká Jarda. Jen doplním, že jsou to hodinky ze začátku výroby. Ciferník lesklý celonamočený, ručky bombírované, korunka bez krčku, řemen původní z PSII. Někdo se v těch hodinách vrtal. Je to vidět na lunetě a ručkách. Pouzdro je ostré a solidní. Škoda že to tam prodejce nedal před rokem mohl dostat možná i jednou tolik:)
×
×
 • Create New...