Jump to content

gorlo

Member_50
 • Content Count

  824
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About gorlo

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 03/09/1983

Contact Methods

 • ICQ
  335994907

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Znojmo

Recent Profile Visitors

4,741 profile views
 1. Si vylepšuješ uhlíkovou stopu?
 2. Já to měl povinně jako prázdninové radovánky, když jsem byl dítě. Nevím co na tom vidíte. Zase na druhou stranu, zvuk sečení trávy kosou zbožňuji. Je to jiná kultůra, než uřvanej křovinořez.
 3. Já tohle řeším taky a nepřišel jsem na nic. Původně jsem chtěl dát kamenný koberec, ale nevěřím životnosti. Ještě jedině mě napadá Topteramo, mají i schodnicove díly.
 4. Tak už víš o co ji jde. Chce aby jsi ji platil ohřívání vody ve vířivce.
 5. Vztahy se už stejně posrali. Pokud to bude řešit a je jedno jak, oficiálně nebo zákeřně, tak si myslím, že plán si na tom místě udělat pergolu vzalo za své. Když ji tam postavíš, nebude se jí to líbit a když rozpáliš grill, tak budou stížnosti na tebe. Začni to řešit a nic k té zdi neplánuj stavět. Nevím jestli jsi tam chtěl pergolu, nebo pískoviště.
 6. Nebo počkej, až ji koupání ve vířivce přestane bavit a jestli je nafukovací, tak se holt někde objeví dírka, bohužel .
 7. Ano přesně tak, jeden se odjistuje nahoru a druhý dolů. Ukazovackem nahmatas tuto pojistku a zatlačiš buď dolů a nebo nahoru, na druhé straně taky a pak vysunes k sobě celej šuplík.
 8. G je ikona, G je skvělý. Dva dny zpět na dálnici jen prosvištel za zvuků brum brum, prostě medvěd s obrovským srdcem.
 9. Prej je cca 1600 kryptomen na světě. Co předurčuje zájem o konkrétní kryptomenu? Proč zrovna Matic? BTC byl první, to mi je jasný, ale zase na druhou stranu, když se přestane těžit, tak vlastně se přestanou dělat transakce a pak nemá BTC smysl. Těžit se nejspíš nepřestane úplně, ale omezí se a pak se prodlouží i doba schvalování transakce. Nebo se pletu. Sakra není lepší ruleta?
 10. Ještě mi řekněte jakou částku jste byli ochotni investovat? To tam pošlete 1000,-, nebo milion? Pro mě je obhajitelná částka 20000,-.
 11. Ptej se, rád ti poradím ohledně zahradní peci.
 12. Gratuluji, je ti známo, že potřebuješ ještě být členem RS.
 13. Zdravím, koupil bych Apple watch pro manželku. Neprodává někdo? Případné nabídky do SZ. Díky Pavel
 14. Pájkou a cínem by to nešlo? Nevím jak jde k sobě nerez a cín?
 15. Já si dneska za 400,- objednal z Aliexpressu kopii Scottoileru. Jsem na to zvědavej, v rezencich je chválen.
×
×
 • Create New...