Jump to content

Effe

Member_50
 • Posts

  1,102
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

5,560 profile views

Effe's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. https://www.csfd.cz/film/610642-ty/recenze/
 2. na téma dabingu jsou dobří : Králové videa https://www.csfd.cz/film/513000-kralove-videa/prehled/
 3. Mám sice zkušenost jen s mikinami Polartec Power strtetch a Tecnopile od Pontoterta , ale asi záleží na venkovních teplotách toho Tvého pobíhání....Ten Tilak Verso bude na větší pohybovou aktivitu než Ketil , který má izolaci ,podšívku a Pertex . Dovedu si tu alphu představit jako ideál do kopce , kdy se člověk zahřeje , ale že bych v tom pobíhal při současných teplotách okolo nuly a pocitově ještě o pár stupňů míň to ne . Na to se mi zdají lepší nějaké bundičky s Primaloftem , pod které stačí triko .
 4. Zone Blanche se mi taky dost líbilo . Zkus se mrknout na https://www.csfd.cz/film/335563-znovuzrozeni/prehled/
 5. Zkus možná tohle : http://www.baristaservis.cz
 6. Tak jestli dlouho stál, jedno odvápnění asi nebude stačit . Mosazné bojlery se myslím čistí kyselinou citronovou , někde jsem viděl jak je ponoří do kbelíku . Asi by to chtělo spíše kompletně rozebrat.
 7. Z jakého materiálu je bojler ?
 8. Docela fajn komedie o době covidové https://www.csfd.cz/film/1080126-zasek/prehled/
 9. "Trychtýře" mám taky (3D tisk) , ale prozatím se neujaly . Těch 7g vážím a vzhledem k retenci mlýnku je to pro mne nešikovné , ale je to možná jen můj pohled na věc . Pokud tě trápí ta dvojvýpust tak ji můžeš vyměnit za jednovýpust .
 10. Jestli se nepletu tak v robustě je cca dvojnásobek kofeinu než v arabice .To byl taky důvod proč jsem přešel k arabikám , protože ty "kladiva" z robusty se mi zdály už dost silné....
 11. Taky jsem si říkal , proč už jsi raději nevzal tu GS3 .....
 12. Poslední dobou používám 7g LM misku s malým tamperem a ta úzká část je fakt na těch max 7gramů .Už 7,5 gramů je na tu misku moc . 9 gramů tam nenacpeš , teda podle mne .
 13. někde jsem četl , že raději než TAIDEU tak SUEHIRO : https://brusnekameny.cz/cs/brusne-kameny-suehiro/4860-kombinovany-1000-3000-brusny-kamen-suehiro-new-cerax-cr-3800-4966684080171.html
×
×
 • Create New...