Jump to content

bosco

Member_50
 • Posts

  53
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

708 profile views

bosco's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Citizen se solárem jsou určitě dobrou volbou. Ale pokud nepřežily G-Shock, tak nevím, nevím Limitující zde bude zřejmě cena, do pěti tisíc můžeme u Citizenu s větším pouzdrem a solárním napájením momentálně nabídnout např. novinku Citizen Eco-Drive Sports AW1527-86E, nebo Citizen Eco-Drive Sports BM7455-11E. Nevýhodu však vidím v minerálním skle, u G-Shock je aspoň chráněné pouzdrem. Hodně oblíbené jsou u Citizenu modely Promaster Diver BN0191 a BN0190, mají však pořád minerál a jsou už dost nad rozpočet. Pokud by Casia dostala ještě šanci, co takhle modely Casio King of G - Casio G-Shock GXW-56BB-1ER a Casio G-Shock GXW-56-1AER nově se solárním napájením a rádiem řízeným strojkem? Co by mohlo z hlediska poměru cena/ výbava zaujmout je sportovní model od Hanowy - quartz, WR 100 m, safír, větší pouzdro - Swiss Military Hanowa 5296.04.003. S dvoustovkovou vodotěsností a šroubovací korunkou pak ještě třeba Swiss Military Hanowa 4323.04.007.04.
 2. Moc děkujeme za nákup a přidanou recenzi. Jsme rádi, že objednávka proběhla dle představ a malý dárek potěšil. Ať minimálně stejně těší také nové hodinky
 3. My v Helveti moc děkujeme za nákup! Tyhle "manty" jsou parádní, tak ať dobře slouží a dělají radost!
 4. Putovní Bulovy mění majitele a přesedlávají na další zápěstí. Na Computrony jsem se opravdu těšila, protože nic podobného doposud má ruka nepoznala. Že neukazují čas bez stisku tlačítka mi vůbec nevadí a už teď vím, že si těch pár dní užiji.
 5. Ahoj označení u Orientu se opravdu mohou lišit v koncovce, většina prodejců, stejně jako oficiální stránky uvádí označení bez posledních znaků, ve tvém případě "19B". Věc se má tedy tak, že hodinky Orient Kano RA-AA0009L mohou mít označení jak RA-AA0009L, tak RA-AA0009L19B. Jedná se pořád o tentýž model.
 6. Ahoj, návrhy kolegů jsou určitě dobré, ačkoliv mám pro "koktejlky" slabost, Wardy mi přijdou univerzálnější, pokud stále hledáš ještě zmíním řadu Orient Bambino, fajn oblekovky za dobrou cenu, je tu o nich i vlákno. Orient FAC0000DD Orient RA-AG0005L Orient RA-AG0028L U Seika mě ještě napadá pár modelů: Seiko SRPC21K1 Seiko SRPA25K1 Pokud ještě nemáš jasno v pohonu, přidávám i pár baterek Seiko SKP397P1 Seiko SKP399P1 Victorinox Alliance 241802.1
 7. bosco

  Bulova CURV

  Dobrý den, konečně máme ověřenou informaci, model Bulova Curv Progressive Sport Chronoghraph 98A162 má titanové pouzdro, z oceli je vyrobena část pouzdra tvořící okruží kolem skla a také dýnko.
 8. bosco

  Bulova CURV

  Dobrý den, děkujeme za podnětný dotaz. Pouzdro u modelu Bulova 98A162 by mělo být kombinací titanu a oceli, momentálně se snažíme ověřit, v jakém poměru/ na jaké části jsou jednotlivé materiály použity. Jakmile budeme mít více informací, určitě je sem doplníme.
 9. Mockrát děkujeme za sdílení zkušeností s naším obchodem, projevená spokojenost nás velmi těší. Kdybychom mohli v budoucnu s něčím pomoci, stačí nás kontaktovat zde, anebo přímo přes stránky Helveti.
 10. Velice nás mrzí, že se svými novými hodinkami nejste spokojen, bohužel jak Vám sdělili kolegové, doporučujeme opravdu alespoň měsíc počkat, na jaké odchylce se strojek ustálí, aby jej následně bylo možné seřídit na co nejlepší možnou hodnotu. Rozhodně to není tak, že bychom se Vaším problémem nechtěli zabývat, ale strojek u nových mechanických hodinek se v prvních týdnech nošení zabíhá a odchylka se může postupně měnit, právě proto doporučujeme zákazníkům všechny nově zakoupené mechanické hodinky alespoň měsíc nosit a případnou odchylku strojku, vymezující se odchylce udávané výrobcem, řešit až následně. Pevně věříme, že nakonec s hodinkami budete spokojen.
 11. Baterka by se možná lépe popasovala s tím aktivním životem Pokud mechaniky, tak určitě něco u Seiko 5, nabídku mají opravdu širokou.
 12. Ještě přihodím jeden tip za Seiko se zajímavým modrým ciferníkem - Seiko SUR665P1.
 13. Opět moc děkujeme za pochvalné ohlasy, pokud je alespoň malá možnost, že by nějaké zboží bylo možné ještě sehnat, uděláme vždy maximum, abychom ho Vám, našim zákazníkům, mohli nabídnout. Jsme moc rádi, že zrovna ve Vašich případech se to povedlo. Přejeme hodně příjemných zážitků s hodinkami
 14. Věřím, že hodinky sklidí úspěch, dej vědět, jak zapůsobily
 15. Jak už bylo zmíněno podobný styl v daném rozpočtu nabízí i Bering a Boccia, mají safír, což je určitě plus, vodotěsnost však "pouhých" 30, respektive 50 metrů. K dostání na meshi, kůži. Bering 13738-564 Boccia Titanium 3590-05
×
×
 • Create New...