Jump to content

Ace84

Member_50
 • Content Count

  1,101
 • Joined

 • Last visited

About Ace84

 • Rank
  Seikokot

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

5,931 profile views
 1. Ace84

  NEW BREITLING

  Nelíbí se mi to. V porovnání s předchozí generací Chronomatů je to za mě přeplácaná hrůza. Ale samozřejmě kolik lidí, tolik chutí.
 2. Ace84

  NEW BREITLING

  Ještě to tady není. No tak já to sem dám. I když teda je mi to dost líto, co předvedli. nový Breitling Super Chronomat. https://www.breitling.com/us-en/campaigns/webcast/
 3. Andy počítáš s 25% slevou, kterou v Synchronu slíbili na ISO všem majitelům hodinek?
 4. Kluci, viděli jste už toto? Poslal mi to kolega na chronomagu na FB. Nevím jestli je i místní. To už jsou lidi vážně tak zbáznění??
 5. Tak novej Tropic, který objevil @AndyAaron je nasazen. Za mě super.
 6. Nic se neděje. Já tomu rozumím jak koza petrželi, takže to beru spíš jako ujištění, že je vše ok.
 7. Rád se nechám dovzdělat. Mám komplet renovační set od Eltonu, tak snad to nebude Polsko.
 8. V této skupině jsem ještě nebyl. Ne, že bych neměl co nosit, ale zkrátka mě to nenapadlo. Tak tady jedna na zpravení reputace.
 9. Já chápu, že lidi teď moc hodinky nekupují. Blbá nálada, Covid dolehl na spoustu odvětví a média neustále straší krzí. Ale sakra, proč se skoro ani nic neprodává?? :)

  1. Show previous comments  22 more
  2. Liqid

   Liqid

   Já koupil tenhle měsíc tři kousky, za mě nabídka v pohodě :) pokud teda nechce člověk rlx...tam je to tragédie a zlepšení v nedohlednu.

  3. snake

   snake

   však teď je v prodeji rolexek dost...muzes si vybrat 34mm nebo 36mm...treba ty Zekonovy fotky jsou super musim podotknout :)

   a z jiných značek si můžeš vybrat co jen chceš-je tam toho dost a taky jsem za minulej tejden par kousku poridil :) :) :) ja bych to nevidel nijak černě...ale fakt zalezi co bys chtel...

  4. JamesLurk
 10. Ace84

  K: Breitling

  Koupil bych nějaké low-cost Breitling outloukánky. Klidně bez papírů nebo boxu. Někde tady lítají mé ex Airwolfy, ex Superoceany nebo ex GMT Avengery nebo ex Avengery :))). Případně pokud by někdo měl B-1. Stejně tak bych nepohrdl nějakými Superoceany (bez gumové lunety prosím), případně moc rád bych konečně ponosil Steefishe. Colty raději ne. Za každou nabídku děkuji.
 11. Stále mám doma jak Squale, tak Tagy. Myslím, že cena už je dost ok. Kdyby něco, tak napište. Squale je mi snad líto i pouštět.
 12. Ta guma je perfektní. Možná se hecnu a zkusím ji koupit.
 13. Super hodinky. Škoda té liminiscence, že není lepší. Celkem dost rychle uvadne. Ale přehlednost a čitelnost cifru je skvělá. Ani mi nevadí, že je plochý a nemá plastické indexy. Stejně tak mě baví DAY-DATE věnce v černé barvě, které sedí k cifru.
 14. A to nato bylo přímo na hodinkách? To se mi nějak nezdá, že by ti ho neprodali. Nepsali, že ho dopošlou?
×
×
 • Create New...