Jump to content

Ace84

Member_50
 • Posts

  1,131
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,444 profile views

Ace84's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Pardon, ještě když jsem nahoře. Pro lepší pochopení. Já ty telefony "pitvám" a více méně se na tom učím. Mám tak 50% úmrtnost, takže opravdu spíš nějaké skoro vraky. :)))
 2. Ahoj, koupím jakýkoliv nefunkční nebo rozmlácený iphone na díly nebo na opravu. Zjistil jsem, že potřebuji nějakou drobnou manuální činnost a jabka mi jdou od ruky. Jestli máte něco v šuplíku, nabídněte pls. Díky.
 3. Kde jsi je koupil? V zahraničí nebo v ČR? Mám info, že do ČR mají přijít až na konci června.
 4. Ace84

  Doxa SUB

  Tak to je pecka. Škoda, že nejsem v ČR. Ale jakmile přijedu, tak návštěva je jasná.
 5. V této skupině nebo možná i na chronomagu obecně se novinky přijímají vždy s velkým skepticismem neřknu-li s opovržením. Takže to není žádné překvapení. Snad poslední Seika, které tady uspěly byly nové field pětky. Je fakt, že to Seiko dojí jak blázen, ale to asi není nic nového.
 6. Stejně jako na 99% ostatních hodinek. Drahý fidget spinner. :))
 7. Pánové, jak to vypadá s dalšími kusy? Hlavně s nerezovými? Už jste je někdo dostal? Celkem mě mrzí, že toto téma zase chcíplo.
 8. Už to tady bylo pár stran zpět. Moc slávy tady nepobraly.
 9. Jedna se včerejším datem. Pár let mi trvalo než jsem se s nimi srovnal. Rozhodně to nebyla láska na první pohled a přesto, že jsem je kupoval nové, tak jsem je prvně musel poslat na výlet asi na dva roky než se ke mě dostaly zpět a já jim dal šanci.
 10. Ten polo index se tady už někde myslím řešil ne? Seiko to dělá proto, aby hodinky dostali ISO certifikaci, která říká, že každý hodinový index musí mít lumi. Pokud se teda nepletu.
 11. Co říkáte na novou limitku z řady "63MAS"?
×
×
 • Create New...