Jump to content

Ace84

Member_50
 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ace84

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Seiko, Breitling, Doxa

Recent Profile Visitors

3,504 profile views
 1. Honzo, pokud se nepletu, tak jde o tohoto uživatele? Nechybí ti v tom nicku jedno N? Já jen aby to bylo relevantní ke správné přezdívce.
 2. Ať dnes nejsem mimo téma. Opět Suma.
 3. Na žlutý CB čekám už dlouho, ale obávám se, že už další kusy neudělají. Jinak co se týče tvých bývalek, tak nevím. Sám jsem importoval jeden kousek z shoppinginjapan.net. Ten jsem prodal někomu na fóru, takže od té doby se tady toulají. Pak jsem je koupil myslím od Patproma, ale nešlo už o ty mé. Takže těžko říct. :)))
 4. Sakra ten super engineer vypadá na Sumech velmi dobře. Hezké kombo. Mám tu starší generaci taky na Oysteru od Strapcodu. Edit: jak to tak sleduji, tak máme stejnou generaci.
 5. Pěkná recenze. Tady se asi moc ovací nedočkáš. Homáže jsou tady obecně v nelibosti což se dá pochopit. Za mě krásné hodinky za super cenu. Nevím jestli znáš tento YouTube kanál. Chlapík se tam podrobně věnoval tématu Rolex homážů a jde vidět, že Steinhart dělá nezpochybnitelně skvělé hodinky. Doporučuji celý "seriál" projet. má to moc hezky udělané. Já dřív "začínal" na Steinech GMT a přivedlo mě to až k GMT Master 2. dodnes však homáže ponosím a nemám s tím žádný problém.
 6. Up. Pokud máte někdo nějakou nabídku, tak se nebojte dát vědět. Něco případně vymyslíme.
 7. Ace84

  Seiko Street Series

  Sakra, není to úplně blbé. Pouzdro je jen o 0.7mm vyšší. Celkově 12,7mm. Jiné rozměry jsou stejné jako v případě solaru výše.
 8. Ace84

  Seiko Street Series

  Plus variace na téma Seiko Arnie
 9. Ace84

  Seiko Street Series

  Další dva modely z řady Street Series dost silně brnkají na retro strunu. SRPE29, SRPE31 Tentokrát nejde o solar, ale automatické hodinky s 4R36. Hardlex zůstává. Pouzdro z ocely. Zajímavá varianta.
 10. Druhý nehodinkový obchod se Stasem a všechno v naprostém pořádku. Jak se řeklo, tak bylo. Děkuji a doporučuji ostatním.
 11. Ace84

  Seiko Street Series

  Tvl solidní přiznání. To je nějaké vlákno "máme rádi fashion hodinky a nestydíme se za to"? Každopádně tady je přezdívka jasná. Stormtrooper. :)) Někde jsem dokonce četl Boba Fett a Strormtrooper. No asi zůstanu u té své původní kombinace. Btw. koukni na barevnost tvého podpisu. Nedivím se ničemu.
 12. Ace84

  Seiko Street Series

  Tady ještě velikostní srovnání s “real deal”.
×
×
 • Create New...