Jump to content

Ace84

Member_50
 • Content Count

  1,130
 • Joined

 • Last visited

About Ace84

 • Rank
  Seikokot

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

6,140 profile views
 1. Kde jsi je koupil? V zahraničí nebo v ČR? Mám info, že do ČR mají přijít až na konci června.
 2. Ace84

  Doxa SUB

  Tak to je pecka. Škoda, že nejsem v ČR. Ale jakmile přijedu, tak návštěva je jasná.
 3. V této skupině nebo možná i na chronomagu obecně se novinky přijímají vždy s velkým skepticismem neřknu-li s opovržením. Takže to není žádné překvapení. Snad poslední Seika, které tady uspěly byly nové field pětky. Je fakt, že to Seiko dojí jak blázen, ale to asi není nic nového.
 4. Stejně jako na 99% ostatních hodinek. Drahý fidget spinner. :))
 5. Pánové, jak to vypadá s dalšími kusy? Hlavně s nerezovými? Už jste je někdo dostal? Celkem mě mrzí, že toto téma zase chcíplo.
 6. Už to tady bylo pár stran zpět. Moc slávy tady nepobraly.
 7. Myslím, že už zde bylo vše řečeno. Toto téma jsem nechtěl věnovat primárně čínským homážistům, ale spíš homážistům ze strany "původních" značek, ale vidím, že jsme se diskuzí nikam nedostali. Takže téma jako autor zamykám. Díky za slušnou diskuzi.
 8. Sakra, to je porno.
 9. Jedna se včerejším datem. Pár let mi trvalo než jsem se s nimi srovnal. Rozhodně to nebyla láska na první pohled a přesto, že jsem je kupoval nové, tak jsem je prvně musel poslat na výlet asi na dva roky než se ke mě dostaly zpět a já jim dal šanci.
 10. Ten polo index se tady už někde myslím řešil ne? Seiko to dělá proto, aby hodinky dostali ISO certifikaci, která říká, že každý hodinový index musí mít lumi. Pokud se teda nepletu.
 11. Co říkáte na novou limitku z řady "63MAS"?
 12. ...a propo.. Viděl jsi už Český Krumlov? V Číně? Ten nalevo. :))
 13. Souhlasím +/- se vším. Jen mě zajímá následovné. 1) Dříve to dělali všichni. Kdy dříve? Zaznělo tady, že například u případu Patek-Breitling jde o generický design, který dříve používalo více výrobců. Není dnes teda třeba už Submariner pouzdro průmyslovým/designovým standardem? 2) Chápu, že značky neřeší soudní vymáhání podobnosti designu z každého Číňana. Ale proč teda zrovna Rolex akceptuje Swiss výrobce jako je Davosa, Squale (jedním modelem) a jiné, kteří to sekají taky dost jako cvičky.
×
×
 • Create New...