Jump to content

Ace84

Member_50
 • Content Count

  1,045
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About Ace84

 • Rank
  Seikokot

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

4,718 profile views
 1. Ace84

  Zelos

  Pánové, hlásím se do klubu. Full lume varianta a obligátní fotka ze špíze. :))
 2. Máš pravdu. Mám co nosit. užívej je. Máš parádní dvojici.
 3. Do háje, já si nechávám Dana trošku uzrát a on mi je Pavel vyfoukne. No co už. Těch pár týdnů/měsíců ještě počkám. :))))
 4. Gratulace, Combat Suby jsou super hodinky. Asi tady moc nejedou, ale taky mám jedny Goldey Eye doma. Ne všichni jsou fanoušci té zlaté. Chtěl bych sehnat tuto originální gumu, které Glycine dává ke svým novým modelům. Už jsem je viděl na ebayi. Ale ten mesh se k nim také hodí.
 5. Zrovna všera začala na youtube kanále ILW srovnávačka Rolex homáží. Začal lumi, ale bude pokračovat dál. Tuto srovnávačku už dělal dříve a měl tam i Steinhart. Bohužel ta videa už nejsou dostupná. S přehledem vyhrál San Martin, který byl kvalitativně dál i než Stenhart. Pokud nelpíš na Swiss made, tak bych vzal Číňana.
 6. Hodinky se zkouší v obchodě. :))
 7. Jeden další minor launch. Seiko Neighborhood SBDY077 limitka 1000 ks s japonským fashion brandem? https://www.japan-onlinestore.com/SBDY077
 8. Máš pravdu. Ta fotka se povedla. Taky jsem ji musel vzít asi na desátý pokus. Už aby bylo zase léto. Mimochodem, Carrery pecka.
 9. Dneska na ruce, ale takto se mi je vyfotit nepodaří. Takže přidávám jednu letní. Snad vás zahřeje jako mě.
 10. To znamená, že když s tebou nesouhlasím, tak budu mít ban? To je ten novej chronomag, co se nám chystá? Mám to brát jako výhružku, Berte?
 11. Berte, neobáváš se, že těmito melodramatickými gesty, bany a pokutami toto fórum postupem času dospěje do stádia, že tady moc lidí nezůstane? Já tě teda chápu, že seš nasranej skrz ten jeden inzerát, ale vždyť sakra jde o hodinkové fórum pro zábavu. Máme tady všichni za tu dobu spoustu kamarádů včetně těch nahoře jmenovaných a respektuju, že tady diskutujeme za tvé peníze, ale za těch více než deset let, co jsem tady, jsem viděl víc a mnohem větších prohřešků, které se vyřešily domluvou. Taky mě sere, že jsou tady někteří jen proto, aby si mastili kapsu a je to všeobecně přehlíženo někdy mám s
 12. No neboj. Sníh je tady druhý den. Zase taková paráda to není. Srpe37 plus hexad od Strapcode. https://www.helveti.cz/seiko-prospex-srpe37k1 Díky. Jsou super.
×
×
 • Create New...