Jump to content

Locky

Member_50
 • Content Count

  954
 • Joined

 • Last visited

About Locky

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

3,888 profile views
 1. Ahoj, ještě furt jsem je nesehnal, tak posílám výše. Díky!
 2. Parádní čtení k ještě lepším hodinkám! Sedí ti naprosto skvěle a budu rád i za fotky na ruce z profilu (směrem od hřbetu ruky a z druhé strany - zkrátka aby bylo vidět, jak ti sedí pouzdro na ruce ). Opravdu super kousek a už chápu, proč šly DJ pryč.
 3. Locky

  Rolex Baselworld 2020

  Dneska jsem měl možnost vyzkoušet naživo a cifr pocitově vypadá větší (i v kontrastu s užšími nožkami), vnitřní AR tam nejspíše je, ale funkční je jenom zlehka (porovnával jsem se svými BLNR) bylo by potřeba vyzkoušet na přímém sluníčku. Souhlasím se sponou, která mi přijde masivnější, než na původních keramikách a někomu by mohla na ruce i vadit. Čeho jsem si ale všiml prvně je, že "lízátko" na sekundovce mají Suby menší, než BLNR. Mno a poslední zajímavost: již se prodávají první kusy koncovým zákazníkům.
 4. Jak jsem ti psal již do vlákna. Prosím tě, jaký řemen ti vyšel v přímém porovnání jako pohodlnější? Hirsh Performance nebo ten od Habadeje? Díky!
 5. Pěkně se ti sbírka rozšiřuje. Teď, když máš přímé srovnání: prosím tě, jak vnímáš pohodlnost řemene na míru vs. Hirsh Performance? Viz tvé výběrové vlákno.
 6. Nádherný kousek! To jsou 37mm? Jelikož máme podobný obvod ruky, tak si troufám tvrdit, že ideálně zvolená velikost! Tak šup, šup, rád si o nich něco počtu!
 7. Vítej na fóru! Na start zajímavě vybraný kousek, ale chci tě v dobrém upozornit, že pokud se více rozkoukáš po jiných modelech, tak za chvíli to nebude pouze jeden bratříček, ale možná i Klabzubova jedenáctka.
 8. Moc pěkný kousek! Jen bych měl občas tendence je nosit strojovnou nahoru. Nejsou to spíše MonoScope? MonoPusher mají, tuším, i datum na pozici "6". Parádička! Jak působí na ruce? Co korunka? A už ti říkají pane?
 9. Týden utekl a stále nic. Jak dlouho nás budeš ještě napínat?
 10. Vidíš to, na ty jsem úplně zapomněl a přitom jsou i za super cenu! Jen jsem tedy v rychlosti nikde nedohledal, kolik přesně na výšku mají, ale i 41mm mají skoro 10mm, tak bych tomu i věřil, že jsou pod 10mm. Souhlasím, je to takový dost mišmaš a všehochuť. O tom spešl materiálu si budu muset něco načíst... Koukám, že jsem měl vlákno pojmenovat spíše "do 10-15k EUR", protože jako vždy - dolní hranice není. Zarazilo mě, že některé recenze uvádějí pouzdro vysoké 10,5mm a jiné 10,7mm. Zajímavé. Každopádně další kandidát v kategorii "těsně nad".
 11. CW vydalo nový model C60 Lympstone. Škoda, že je to zase 42mm, ale fandy si určitě najde. Co na ně říkáte? Technical Watch Model C60 Size 42mm Dial Colour Carbon Black Case Material Stainless steel Case Colour Gun metal Bezel Colour Black Height 13.8mm Lug-to-Lug 49.3mm Case Weight 103g Weight inc. Bracelet 128g Water Resistance 60 ATM (600m) Movement Sellita SW200 COSC Power Reserve 38 hours No of Jewels 26 Complication Type 3 hands Vibrations 28,800 p/hr (4Hz) Timing Tolerance -4/+6 sec p/day Lume SLN X1 GL C1 Strap Size 22mm Strap Material Rubber Strap Colour Black Orange
 12. Aha, děkuji za upřesnění! Dle stránek Nomosu jsem totiž pochopil, že Ahoi mají možnost průhledného dýnka, ale u Club Date jsem to neobjevil. Jak sám píšeš, jsou o fous větší. Bingo! Díky! Menší 36mm verze splňuje vše potřebné! Ty větší jsou již opět o fous větší - 41mm. Jak píšeš, nemají průhled.
 13. Jak píšeš - vždy to těsně neprojde. Pěkný, tyto modely jsem ani neznal. Ale u PP na to myslí i v aktuální produkci - Aquanaut i Nautilus všechny parametry splňují.
 14. Obávám se, že oba modely nemají datumovku a u Orlíků si nejsem jist navíc i výškou. Z Nomosu by šlo hovořit o Club date, ale nevím, zda je dělají i s průhledem? Případně Ahoi to mají papírově opět hodně těsné.
 15. Za mě souhlas, pokud se budeme striktně držet parametrů, tak mě též nic nenapadlo. Proto jsem založil toto vlákno. Mno a s vyšší cenovkou mě napadla pouze dvojice PP Nautilus/Aquanaut. Napadá vás ještě něco jiného?
×
×
 • Create New...