Jump to content

Locky

Member_50
 • Content Count

  1,040
 • Joined

 • Last visited

About Locky

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,276 profile views
 1. Adam Plachetka (český basbarytonista) dnes v Litomyšli Prim Tycho Brahe. A jak je u něj zvykem, skvělé představení, jen nemusel být přes mikrofon, myslím, že by zvládl orchestr pohodlně přezpívat i bez něj.
 2. Vlákno jsem nenalezl, tak zakládám nové. S Milanem skvělá komunikace, co bylo domluveno do puntíku platilo. Navíc jsme při předávce skvěle pokecali, nejen o hodinkách. Za sebe plně doporučuji, vše proběhlo v pořádku. Díky!
 3. Locky

  Rubber strap

  @African Pevné nervy a klidné ruce! A určitě se pochlub, jak si nakonec dopadl!
 4. Jak už naznačil warann, tak je to z důvodu toho, že násobení je zkratkou pro opakované sčítání. Podobně pak má umocňování přednost před násobením, protože opět platí, že umocňování je zkratkou pro opakované násobení. Priorita početních operací jednoduše vychází z toho, co dané operace znamenají.
 5. Jsem rád, že Patek Philippe vydal další model v oceli, konkrétně model s ročním kalendářem (= změnu datumu je nutné provést pouze na 1. března), v příjemné velikosti 38mm: Netradičně je použitý 5ti linkový ocelový náramek, ale bohužel opět bez možnosti nějaké mikroregulace: Co jim říkáte? Tech Specs Movement: Caliber 324 S QA LU; self-winding; annual calendar; day and month by hands; date in an aperture; moon phases; sweep seconds; diameter: 30 mm; height: 5.32 mm; number of parts: 328; winding rotor:
 6. @Radik Za mne jsou první pocity, i přes varování dříve "postiženými GS pacienty" (myšleno v dobrém), neuvěřitelně pozitivní. Zpracování naprosto skvělé, detaily famózní a v mém případě i jedinečný Spring drive (miluji tu plynulost sekundovky) a hlavně těžce návykový titan, který jsem dříve chybně opomíjel. Umím si užít i jiné hodinky, ale SBGA415 se mi vůbec neomrzely a radost z nich mám ještě větší, než třeba z BLNR. Často se pak přistihnu, že při výběru dalších hodinek se čím dál častěji poohlížím po dalších GS. edit: A koukám, že v mezičase už vyjádřil @warann dosti podobné poci
 7. @xcmaniax Parádně se ti podařilo zachytit i korunku na sklíčku!
 8. Musíš to brát jako vlastnost a nikoliv chybu... Takhle ti i datum naznačuje, že se blíží půlnoc a vyvaruješ se i zbytečných faux-pas v případě, kdy těsně kolem půlnoci si na základě data na hodinkách budeš myslet, že je jinej den, než ve skutečnosti je... Jinak jsou tyhle tvoje GSa mega prďácký, ale to už jsem ti říkal.
 9. Jo, to je pravda, že by s nasazeným řemínkem byla asi velká fuga k okraji pouzdra. Tak ať dělají radost! Zajímavý kousek.
 10. Jde o San Martin The Great Wave off Kanagawa luminous dial. Jak jde vidět z fotky, tak celý cifr nádherně svítí a je toho docíleno tím, že je vyroben na 3D tiskárně lumi filamenty. Zkrátka pěkné a hravé hodinky, které za směšný peníz přinášejí velice kvalitní zpracování. Mno a inspiraci odhaduji na Seiko 6105-8000. Alespoň podle pouzdra. Cifr je pak asi nejznámější obraz od Katsushika Hokusai(e). Co vím, tak ten se na hodinkách od Seika nevyskytoval, ale často se používá jako mod dial pro různé Seiko modely.
 11. Rychlá akce, zasláno perfektně zabalené, a dokonce i pár videí k tomu. Díky za super obchod!
 12. Aleš Michl (člen bankovní rady ČNB) a Prim Orlík:
 13. Souhlasím, modra luneta mi vizuálně též dává větší smysl. Ale přiznám se, že ta oranžová vteřinovka to pěkně osvěžuje.
 14. Bohužel podle posledních informací, co mám od Beckie, tak pro Ombré dial s ocelovými indexy je nutné udělat celý nový batch = 300 kusů, což je už značně nad rámec možností chronomag fóra...
 15. Momentálně tam vede tato varianta (vizuálně dosti podobná té, co tu s Bakerem prosazuji):
×
×
 • Create New...