Jump to content

Locky

Member_50
 • Content Count

  1,025
 • Joined

 • Last visited

About Locky

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

4,122 profile views
 1. @ADIkovTak které to nakonec vyhrály? Za sebe bych vzal asi daytony, protože DJ bico mají i jiné, zajímavější, varianty (třeba i s rose goldem).
 2. @Arthur N.Moc děkuji za fotky! Souhlasím, že zde by bylo plné dýnko spíše výhodou. Jak si spokojen s tahem/náramkem? Přemýšlel si, že by si je dal na nějaký řemen?
 3. Pozor, dle dnešního infa bude od 1.5.2021 spořák u Hello do 200 tisíc již jen 0,6% (místo aktuálního 1%) a bežný účet již nebude úročen vůbec (místo aktuálních 0,6% do 100 tisíc).
 4. Podařené pokračování čtvero ročních období v GMT variantě! Škoda, že SD verze (podzim a zima) mají rezervu nátahu jen namalovanou místo hezčího "pizza" vykrojení. A zajímavé je, že podzim má vertikálně rýhované indexy, kdežto zima celoleštěné (pro mě nudnější) indexy. Být to naopak (+ pizza power reserve), tak bych k SBGA415 chtěl přidat i Tōji (zima, SBGE269).
 5. Nemám je na ruce zrovna dnes, ale v létě a o víkendu, když je sluníčko je moc rád nasadím. Zpracování na perfektní úrovni a svítí taky pěkně:
 6. Žádný fungující strojek není hnusný. Maximálně hůře obrobený a méně zdobený. O "Hajzlech" toho totiž na netu moc není, tak je fajn, že je na fóru někdo, kdo je může otestovat. Vím, že u těchto hodinek to není tak důležité, ale sledoval jsi přesnost strojku?
 7. Pěkný poznatky! Porovnání lumi se Seiko Monster a Orient Ray by mohlo být hodně zajímavé. Hádám, že luneta u Addiesdive pohasne jako první, ale cifr i ručky slibují napínavou podívanou!
 8. Pěkný Nomos homage! Dokonce i nožky mají delší, aby to odpovídalo předloze. (Jen doplním, že mě homage nijak nepobuřují.) Sklo je tedy nějaký minerál, nebo plast? Jaké mají dýnko? Mohl by si jej, prosím, cvaknout? Stejně tak kdyby se ti podařilo vyfotit i sponu a klidně i to příslušenství, které tě (i tvojí manželku) překvapilo? Díky a ať dělají radost!
 9. Ano, SBGY003 a nádherným 9r31 mají rezervu nádherně vyvedenou na dýnku: (zdroj: https://wornandwound.com/library/uploads/2019/03/GRANDSEIKO_SBGY003G_3-1024x683.jpg) Měl jsem to štěstí vidět xbrajovi SBGY003 naživo a jsou opravdu perfektní!
 10. Jojo, interně známý jako Black Ota, čti blekota, ale tak nějak nikdo neví, jestli ten sport bude fungovat i bez něj... RIP. Jo a všimli jste si na čtecím zařízení té Invicty?
 11. Nějak to tu usnulo, tak to zkusím trochu oživit. Se zpožděním přináším další info od Beckie: Zkoušel jsem, zda by šla objednávka v různých velikostech (např. 20 kusů ve 40mm, 10 kusů v 38mm), ale minimální objednávka pro bespoke je opravdu 30 kusů v jedné velikosti. Co mě mile překvapilo je, že v rámci bespoke lze opravdu dát na dýnko cokoliv, na co máme právo použít (viz dříve řešený John Lennon), ale hlavně pokud to nebude nějak extra komplexní, tak bude 3D (jako mají např. trojzubec Tridenty či níže logo Blue Marine foundation - kde je vyznačeno i možnost textu). Co
 12. Omega se též snaží vytěžit z Moonů co se jen dá, takže sem nového Snoopyho ani dávat nemusím: Nicméně neotřelé a přesto univerzální jsou třeba Polo od Piaget: Z levnějších třeba C.F. Bucherer Manero: Pilotky od Zenithu: Nebo PAM Luminory, ale ty už budou asi velký:
 13. Nádhernej kousek! Big date, 100h rezerva nátahu a 30barů WR. Škoda, že už jsou poměrně velké (43,2mm) a vysoké (15,65mm), ale zrovna výška má důvod vzhledem 30barům a DIN 8306 i ISO 6425 standardům v kombinaci s průhledem. Máš je i s tahem? Co jsem je zkoušel na tahu, tak z té mikroregulace by si měli vzít ostatní výrobci příklad. Na ruce ti sednou skvěle!
 14. Díky, od pana fotografa to pochválí tím spíš! Ale je pravda, že tady to skvělé zpracování hodinek fotce výrazně pomáhá. Přiznám se, že se občas přistihnu, že si jen tak nevědomky jezdím prstem přes sklíčko. Hlavně ta hrana safíru je totiž příjemná i na dotek (doufám, že to nevyznělo až moc úchylně ).
 15. @Dantechno Promiň, nějak jsem tuto zprávu přehlédl. Něco jsem se pokusil provést, ale neumím to pořádně vyfotit (tedy pokud Ti jde opravdu o to vystouplé sklo). V reálu to vypadá výrazně lépe:
×
×
 • Create New...