Jump to content

Locky

Member_50
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

About Locky

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

3,661 profile views
 1. Moc děkuji za tvoje postřehy z reálného použití! Otisky prstů mi přijde, že chytá více i ocel 904L, ale možná je to jen subjektivní pocit, když jsou ty BLNR vlastně leštěnky. Mno, teď už jenom sehnat ty SBGA415, ideálně mít možnost si je někde předtím vyzkoušet naživo, ale COVID to teď trochu ztěžuje. Těším se na další super fotky od tebe a užívej nádherný kousek!
 2. Před chvilkou na Štěpánské vystupoval z tramvaje svalnatý borec s ND Suby či SD na černém NATO strapu, což už tak obvyklé není. Že by někdo místní?
 3. Locky

  Rolex Baselworld 2020

  Tak dle všeho by měl Rolex nakonec letos přeci jen uvést nové modely. 1.9.2020 na svých stránkách. Uvidíme, kolik z letošních tipů vyjde.
 4. Tak dle všeho by měl Rolex nakonec letos přeci jen uvést nové modely. 1.9.2020 na svých stránkách. Uvidíme, kolik z letošních tipů vyjde. Edit: Již vloženo do správného vlákna Baselworld 2020. I když o Basel vlastně nepůjde...
 5. Parádní Snowflake! Prosím tě, mohl by ses rozepsat o případných zkušenostech s titanem? Sám mám v hledáčku SBGA415, ale titanovky jsem ještě neměl. Často slýchám názor, že se titan "lepí" na kůži a docela rychle se "ošmatlá" = je na něm hned vidět každý otisk. Jaké jsou tvoje zkušenosti? Pozoruješ, že by byl i výrazně náchylnější na vrypy? Nebo funguje "diashield"? Předem díky moc!
 6. Bohužel nedorazily chronograph calendar, na které jsem se těšil nejvíce. Každopádně moc hezky vyřešený pointer date, který přeskakuje z 15. na 16. tak, aby nepřekážel moon phase na šesté hodině. Pouzdro nových Master Control mi přijde naživo správně řezané a snad i méně oblé, než u předchozí generace. Za mne posun rozhodně k lepšímu. Vyzkoušel jsem i nové modré Polarisy, který mají úchvatný cifr, ale na ruce jim zkrátka něco schází.
 7. Locky

  Tudor BB58 nový model

  Tak Bechyně jako AD jedny modré již měl, ale obratem zmizely a momentálně neví, kdy dorazí další.
 8. V sobotu (4.7.) jsem se mimul v Praze před Stavovským divadlem cca ve 14:50 s vyšším borcem v (tuším) modrém tričku s BLNR na oysteru. Měl takový nepřítomný pohled, tak jsem ho ani nezdravil (měl jsem BLNR, ale na jubilee). Někdo místní?
 9. Locky

  Tudor BB58 nový model

  @fOE Prosím tě, kde jsi měl možnost je vyzkoušet? Také bych je totiž rád vyzkoušel.
 10. Zájem stále trvá! Díky!
 11. Locky

  Tudor BB58 nový model

  Jo, to je správný přístup. Jen mě překvapuje, že nový model rozeslali spoustu hodinkovým youtuberům a dalším médiím, ale očividně si nedali práci s tím jim pořádně vysvětlit, že mají s uveřejněním počkat až do 1.7.2020. Jinak si ten vysoký počet "leaků" neumím vysvětlit...
 12. Locky

  Originál ?

  Opravdu žádnou. Nehledě na to, že prodej fejků je v ČR (a hádám, že v celé EU) trestný čin porušení práv k ochranné známce a jiným označením, tak je opravdu lepší se tohoto kusu zbavit. Ať už nějakou drastičtější metodou, co přikládal Sphinxx nebo jiným znehodnocením a vyhozením.
 13. Locky

  Originál ?

  Pokud máš na mysli originální Breitling, tak bohužel ne. Vodítkem může být ať už zpracování, divné překlápění data, tak i ten zvláštní průhled na šesté hodině. Jedná se o nepříliš kvalitní fejk, doporučuji se ho zbavit.
 14. Stále sháním a jsem plný naděje, že tu nějaké SBGA415 na prodej budou. Díky!
 15. Díky za info! Tušíš, kdy Summer sale vypukne? Nearly new sekce je škoda, občas tam člověk mohl natrefit na fajn kousky za příjemnou cenu.
×
×
 • Create New...