Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  10,279
 • Joined

Everything posted by Bert

 1. Evidentě víš, co děláš Palec hore.
 2. @moco takhle ne, vysychají Ti špunty. Lehnout.
 3. Tak tohle je dooost silný kafe. I na žumpu.
 4. Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?
 5. Kyselo je naprostá nádhera. Kouzelné na něm je, že jsem snad ještě nejedl dvě stejné. Ježíšmarjá (já vím, my to neříkáme), ale dostal jsem na něj strašnou chuť.
 6. Přátelé, nenechte cloumat svým majestátem. Z posledních dvaceti příspěvlů člena @tmax jich je osmnáct ve vlákně humor. @tmax je zkrátka taková veselá kopa.
 7. Určitě neber levnou sračku. Většinou se jedná o jakýsi obecný kov, který číňan pochromoval. Vzhledem k tomu, jaké jsou chromařské postupy v Číně opravdu nechceš, aby něco takového přicházelo do styku s potravinou, která je zrovna vůči nekvalitnímu pochromování hodně agresivní. Takže: nerez. Pokud možno chemickou.
 8. Znovuotevřeno na přání prodávajícího. Doplnění informací prodávájícím nebude považováno za předčasný UP.
 9. No, musím se přiznat, že už moc nelítám, ale v létě jsem s Cessnou 210 "tak trochu hledal" v Alpách letiště, které znám jako vlastní boty. VFR.V jednu chvíli jsem musel hooodně probírat paměť, jak vypadají profily okolních kopců.
 10. Takto sofistikované nikoli Hoď sem pls odkaz. Díky.
 11. Adasek už vymýšlí co s tím.
 12. Tak za 9999 se na Aukru neprodaly. Myslím, že se strojkem Poljot (patrně) bych jejich cenu viděl okolo 5000. Samozřejmě kupcem musí být ožralej rusák.
 13. Myslím, že by to nešlo. Lidé si nekupují aluta, ale dotace. Pokud to zde již bylo, tak se omlouvám. Ale tohle je docela zajímavý statistický náhled na chování většiny kupujících: https://www.autoforum.cz/predstaveni/prodeje-elektromobilu-v-nemecku-se-propadly-o-83-procent-je-to-zacatek-konce-ktery-vestili-analytici/?_zn=aWQlM0Q0Mjk4NTc0NzcxOTE5Mjc3NzcyJTdDdCUzRDE2NzYyMjIzMzYuNTI3JTdDdGUlM0QxNzAwNjY5MTY0LjMyNSU3Q2MlM0Q2NjFCODQ0QUJBMjg0RkFDMkVENzQxNDExREVGREIxMQ%3D%3D
 14. No, někteří si myslí, že velký Jéčko bydlí u nich .... v evangeliu podle Jana 14:23 (Bible, Český ekumenický překlad) říká Ježíš: "Odpověděl mu Ježíš: 'Kdo mě miluje, bude zachovávat mé slovo; a můj Otec ho bude milovat, přijdeme k němu a přebudeme u něho.'"
 15. Tak pokud zde @Jahurt hodnotí INTELIGANCI, jsem v klidu. Moc by mne však zajímalo, jak tento nováček dokázal překecat ETU, aby přehodila subdialy? Třeba se to časem dozvíme.
 16. Učeň z Brněnska měl sex s kozou. Byl překvapen, že lidé styk se zvířaty běžně nemají https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ucen-z-brnenska-mel-sex-s-kozou-byl-prekvapen-ze-lide-styk-se-zviraty-bezne-nemaji-40451629#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
 17. Ach jo, občas si připadám jako v mateřské škole. Položím dvě jednoduché otázkuy: Čemu, nebo komu se zaprodal současný prezident? Pokud se zaprodal v minulosti, je zaprodán i dnes? Je to možná divné, ale od lidí reagujících na tyto otázky bych očekával odpověď typu: Berte, zaprodal se XY, ano, je i nyní zaprodán .... bla bla bla ..... To se zatím nikomu nepovedlo.
 18. @Americkej ze slova zaprodání na mne čiší "elegance" padesátých let minulého století. Čemu, nebo komu se zaprodal současný prezident? Pokud se zaprodal v minulosti, je zaprodán i dnes?
 19. Zklamal jsi mne Doufal jsem v nějaké originální řešení. Například manželka plavkyně ....
 20. Pardon. Údaj 2PCS byl na balícím listu. Ten byl nalepen na krabici. Dvojí zastupování á 300 Kč zaplatím, protože zásilky byly opravdu dvě. Ale že si trubka neumí přečíst počet kusů .....
×
×
 • Create New...