Jump to content

Bert

Root Admin
 • Posts

  10,279
 • Joined

Posts posted by Bert

 1. před 2 hodinami, Bert napsal:

  Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?

   

  před 21 minutami, elloco napsal:

  Tví kámoši bojují proti civilistům a dětem, ví to celý svět. A dokud je všechny nepobijou, tak nebude klid. Když se učí od školky, že Židi se musí vyvraždit, tak prostě mírová koexistence nemůže fungovat.

  Tak tohle je dooost silný kafe. I na žumpu.

 2. Tak jsem si ráno psal s Avromem. V Gaze zuří úplně nejtěžší pouliční boje od začátku konfliktu. Začínám si myslet, že ti mí souvěrci jsou všichni do jednoho mešuge. V gaze jsou dle WHO, OSN, jen trpící civilisté a Hamás přece podle propalestinských aktivistů nebojuje v civilní infrastruktuře. TAK KURVA, PROTI KOMU TAM TI MÍ KÁMOŠI VLASTNĚ BOJUJÍ?

 3. Určitě neber levnou sračku. Většinou se jedná o jakýsi obecný kov, který číňan pochromoval. Vzhledem k tomu, jaké jsou chromařské postupy v Číně opravdu nechceš, aby něco takového přicházelo do styku s potravinou, která je zrovna vůči nekvalitnímu pochromování hodně agresivní.

  Takže: nerez. Pokud možno chemickou.

 4. No, někteří si myslí, že velký Jéčko bydlí u nich 🙂 .... v evangeliu podle Jana 14:23 (Bible, Český ekumenický překlad) říká Ježíš: "Odpověděl mu Ježíš: 'Kdo mě miluje, bude zachovávat mé slovo; a můj Otec ho bude milovat, přijdeme k němu a přebudeme u něho.'"

 5. Ach jo, občas si připadám jako v mateřské škole. Položím dvě jednoduché otázkuy:

  Čemu, nebo komu se zaprodal současný prezident?

  Pokud se zaprodal v minulosti, je zaprodán i dnes?

  Je to možná divné, ale od lidí reagujících na tyto otázky bych očekával odpověď typu: Berte, zaprodal se XY, ano, je i nyní zaprodán .... bla bla bla .....

  To se zatím nikomu nepovedlo.

×
×
 • Create New...