Jump to content

Drda

Member_50
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Drda

 • Rank
  Pokročilejší začátečník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  Omega, Heuer, Seiko a Sinn

Recent Profile Visitors

699 profile views
 1. https://www.rybsvaz.cz/beta/index.php/legislativa/test-rybarskych-znalosti Zkouset a naučit se poznávat ryby
 2. ted jsem mluvil s kámošem z Moravy a ten je taky očkován už asi týden. Prý šel náhodou k obvodní a ta se zeptala jestli chce naočkovat tak souhlasil... AZ bodlo a za 12 týdnu druhé...jo a je o pár let mladší než já
 3. Děkuji za dobrý obchod v době rouškové Dobrá domluva i pomoc s naložením. Doporučuji.
 4. No, on tam má na bazoši těch pokladu více :/) Další Omegy a Zenity. Prznitel z Litoměřic...
 5. Děkuji za fajn pokec a rychlou domluvu Take mohu doporučit. To pivo příští rok platí!
 6. Ahoj, kdyby někdo chtěl mám rezervaci na Alze na iPhone 12 Pro Max 256GB tichomořsky modrá. K vyzvednutí do 9.12 osobně v Holešovicích. Objednáno na firmu = rok záruka. Sehnal jsem je už jinde takže volné. Nechci za to nic, jen si to vyzvednete a zaplatíte.
 7. Ahoj, ja jsem před nějakou dobou používal z USA toto www.zasilkovasluzba.com fungovali dobře, ale poslal jsem jen malé vzorky a už je to par let. Zkus se jich zeptat.
 8. To záleží na tom jaké tam je stávající ovládání a motory a jestli se do toho systému dá integrovat nějaká WIFi brána ( napr. Jako tento systém https://www.u4g.cz/kategorie/impulsni-prvky/conexxonn-somfy-wifi-ovladani-mob-telefonem/ )
 9. Je to fakt o vkusu a zkušenostech každého soudruha, mě už do baráku žádném android nesmí
 10. Ahoj, ja ovládán tímto ovladačem troje rolety ve třech pokojích v celém bytě z jednoho místa ( panelák, beton...) Nakonec jsem ani nechtěl vypínače na zdi. Mám od Somfy všechno, motory ( 5 let záruka) ovládání i bránu kterou potřebuješ aby to šlo z mobilu via internet. Je to paráda a funguje. Jediné co mě zatim vadí je to, ze to nemohu dostat do jablečného prostředí ( jsou to Frantíci...), ale Google home už to zvládne. Má to samostatnou aplikaci na mobilu ( funguje odkudkoliv na světě kde jsou data) kam můžeš postupně přidávat i další věci jako garážová vrata atp.
 11. Ahoj, ja mam tohle ovládání - je akorát na tři, programovatelné, ale používají jen manželka i prckové už to ovládají přes mobil.
 12. Drda

  XIIVI

  Fakt nádhera, co do vánoc dvoje? Neuvažoval jsi o Startupu ?...
×
×
 • Create New...