Jump to content

quest987

Member_50
 • Content Count

  4,076
 • Joined

 • Last visited

About quest987

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 12/25/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

16,894 profile views
 1. to je daň za hezké letenky
 2. Tak jako určitě Které to byly? Sinn? Na nic jsi se skvěle vyřádil
 3. Ať to tu nejsou jen Hydrovonquesty. Přidám moje Conquesty doje...e jak cikánské hračky
 4. @shewcza : nebude to jiné, buď to Conor už zabalí, nebo bude pořád stejný . K němu to chování "hovada" patří. Někomu to jeho chování nevadí a vytváří tak velkou show, ale pro mě je to už hodně za čarou.
 5. Jooo Conor se umí obléknout. Ještě kdyby se nechoval jak .... Tak by to bylo super. A tu prohru ( idkyž díky zlomené noze) neunesl a zase se předvedl. Kdyby nedošlo ke zranění Dustin by ho stejně ukončil v pozdějších kolech.
 6. Po zralé úvaze jsem nechal dát novou baterku do MBP a běhá jako za mlada:) Na to co na něm dělám, pořád víc než dostačující, ještě rok s ním vydržím a počkám na další generaci M1 procesorů.
 7. tady je pár fotek Santos 100 https://www.ablogtowatch.com/cartier-santos-100-watch-review/2/ pro srovnání tudíž za mě asi fake
 8. @Radek124 mas nějakou zkušenost ? Nějaký tip na baterku ?
 9. Zdravím, mám otázečku, má smysl vrážet prachy do MacBook Pro 13" 2015, umřela mi baterie :( Odmítá se nabít a Mac OS píše nutný servis baterie. Nebo mám zamáčknout slzu a pořídit nový stroj.
 10. musím taktéž zaklepat, že jsem si tím prošel jen s mírným průběhem a dá se říci,, že bez problémů a následků. Stálo a stojí mě to jen totální ztrátu běžecké kondice, co nebylo dřív už problém, dnes je. Výběhy kopců a schodů mi dávají na prdel jak kdybych je nikdy neběhal a ono vlastně celkově, jsem na tom jak kdybych nikdy neběhal a už to mám za sebou od půlky ledna. Je to hnus. Upřímnou soustrast a přihazuji .
 11. Psát sem kladné hodnocení to je jak nošení dříví do lesa Jak Jirka psal v inzerátu, že hodinky dal do vůně, takto bylo slabé slovo. Hodinky jsou ve stavu nových. Obchod proběhl, hladce , rychle , bezpečně . Skvěle. Tak jak se sluší a patří na veterána fóra. Díky moc . Můžu jen a jen doporučit.
 12. řekl bych, že toto od Invicty https://www.ebay.com/itm/Invicta-1878-Reserve-Excursion-Touring-Chronograph-SS-Blue-Dial-Mens-Watch/401748549540
 13. Moje aktuální skromná rodinka
×
×
 • Create New...