Jump to content

quest987

Member_50
 • Content Count

  4,052
 • Joined

 • Last visited

About quest987

 • Rank
  Megazávislák
 • Birthday 12/25/1983

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

16,441 profile views
 1. Tak jsem pořídil Fenix 6 uvidíme jak nám to spolu půjde, zatím je to pro mě tak trochu vyšší dívčí . bal jsem se trochu velikosti, ale nakonec teh 47mm je v pohodě ( zda se mi)
 2. quest987

  SEIKO 5

  Snad to tu ještě není nove Seiko 5 sports Collection bez otočné lunety https://wornandwound.com/new-watches-in-the-seiko-5-sports-collection-lose-the-dive-bezel-with-their-latest-update/?utm_campaign=later-linkinbio-wornandwound&utm_content=later-7609710&utm_medium=social&utm_source=instagram
 3. Redbull se , žel bohu nekoná a má to být na delší trail ... zálusk je na příští rok B7
 4. tak to je velká chuťovka
 5. Já nedám na Mizuno dopustit, na silnici používám Rider 21 Wave knit - skvěle prodyšný, dost rychlé a pohodlné, trailovky mám Daichy 4 na trailu cca 35km jsou super, pro delší trail hledám něco pohodlnějšího . Ještě mám: Nike AIR ZOOM PEGASUS 35 SHIELD (koupil jsem na zkoušku ) - na takový ten výklus když je venku mokro , bláto atd. do vzdálenosti max 20 celku dobrý. Asics Nimbus 18 - nejsou špatné, ale ve srovnání s Mizuno, mi přijdou docela dost těžké a takové mohutné, beru je jen když chci pomalejší běh nebo jdu běhat schody.
 6. Tak 60 kg mám tam se vejdu Nad tím jak mi bude sedět 4mm drop si musím zkusit .
 7. Hledám něco na delší tratě na cca 35+ km . na kratších vzdálenostech jsem úplně v pohodě se soucasnejma Mizuno Daichi 4 .
 8. Zkoušel někdo trailovky od Salamonu ? Konkretně Sense Ride 3 nebo Ultra Pro či S/Lab Sense 8 Racing? Předem díky za info.
 9. při tomhle pohledu jsou hodinky podružné. nádhera
 10. Pražský půlmaraton není . Tak jsem si zaběhl svůj vlastní ( nakonec to bylo trochu delší ) v trochu zábavnější trati Původní zamýšlený profil trati : ve finále to bylo o něco delší s elevation gain 895m
 11. ano mělo by to tak fungovat
 12. Nuda v metru, pro dnešek ještě Humberta . Jo a vím o tom, ze mám datum blbe
×
×
 • Create New...