Jump to content

tommasini

Member_50
 • Posts

  1,537
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Kladno
 • Fanoušek značky
  Seiko

Recent Profile Visitors

9,691 profile views

tommasini's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

3

Reputation

 1. Vypadá to pěkně i s tou bílou lunetou. Ohledně indexů, když né aplikované, tak je možná třeba alespoň úprava jejich vzhledu? Třeba něco takového:
 2. Neudělal mi vůbec nic. A jestli sis z toho, co jsem napsal všimnul jenom toho, tak to asi nemá cenu dál pitvat. A vůbec lituju, že jsem reagoval. Nemá to totiž žádnou cenu. Udělal jsem chybu a uznávám jí ( a tou chybou nemyslím zmínku o něm, ale ztrátu času v debatě )
 3. A pak můžeme zase na věčný časy (tedy pardon- dočasně) pozvat naše slovanský bratříčky
 4. Jj, je to v prdeli, měli bychom se my hrdí Češi vzchopit a zvolit hromadně nějakýho hranatýho blba, kterej to za nás krásně všechno vyřídí. Anebo víteco, rovnou z tý prohnilý unie radši vystoupit. Omg.
 5. Já taky neřeším to nařízení, ale jak je to prezentováno. Ne, že pozor firmy budou mít za chvilku celý oddelení na reporting ( to je proste fakt a aspoň budou mít uplatnění. Tady se to podává stylem. Lidi pozor pozor, oni ( dosadí se EU, pětikolka nebo cokoliv, co je pro míň vostrý pastelky červenej hadr) vám zakážou jezdit starym autem. Zatim je to začátek, ale lidi dejte si pozor. A hned je z toho tichou poštou za chvíli zpráva, že do EU nesmí starší auta, omezování svobod, nová totalita a podobné kokotské fámy.
 6. Přesně. Hlavně dělat paniku a nasírat lidi. Tyhle negativní plašani, co šířej kolem sebe tenhle hnůj jsou daleko horší, než ty "strašný" zákazy a příkazy, o kterých melou.
 7. Kokoti. A ty teď budeš lítat, jak dlouho. Soucítím.
 8. Přidám nepoužitý, zatím nezkrácený bílý kaučuk. Na léto jak dělaný ...
 9. Podle mě se na to dá pohlížet dvěma pohledy: 1. výrobce použije sice hotový strojek, třeba ETU, ale vyladí jí, aby splňovala COSC apod, vyšperkuje strojek i vzhledově. Proč ne. 2. strojek je sice srdce hodinek, ale značka, design a hlavně kvalita zpracování nebo použité materiály se můžou lišit. Pokud si někdo dá práci a každý kus bude stejně krásně lícovat, ručky budou ukazovat vždy přesně na indexy, budou mít správnou délku, luneta bude cvakat jedna báseň. Nebo bude na pouzdru zlato, platina, co já vím. Proč ne. Hodně zjednodušeně bych to vzal tak, že 1,8T motor byl v Audi, Oktávce a já nevím v čem a taky ty auta měly jinou cenu. V neposlední řadě je tu i značka a za tu se platilo vždy a vždy bude, to je marketing. Za mě klidně hodinky lepší značky s ETOU, který budou skvělý, než inhouse, který budu posílat x-krát na záruční servis (to si tady spousta členů vyzkoušela). Je to hrozně individuální kus od kusu. Protože pak mám třeba OrientStar s inhousem a jsou naprosto skvělý a byly za pusu. Tam je to jednoznačně kvůli neprofláklé značce. Mít na cifru správné logo, mohly by být x-krát dražší a strčily by leckteré do kapsy. Cenu prostě netvoří jen strojek.
×
×
 • Create New...