Jump to content

miccalek

Member_50
 • Content Count

  832
 • Joined

5 Followers

About miccalek

 • Rank
  chronoprd

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

13,124 profile views
 1. Esti je to neco jak enerdale, tak potvrzuju. 50g toho tabaku jsem musel vyhanet 150g sg balkan flake a stejne mne pripada ze ho tam furt trochu citim.
 2. Na tom old gowrie si posmaknes. Nemel jsem ho roky, diky za tip.
 3. Zapomněl jsem, že to tu mám. Takže nějaké fotky. Hodinky už se dávno prodaly, mám ho nanic.
 4. Chlapi, jak to máte s tyma usazeninama v kotlíku? Onehdá jsem měl při s borcem dýmkařem. Já mu pravím, že je blbost to tam nechávat, on zas že to tam musí byť, bo ochrana před ohněm. Jako jo, asi to chrání, ale pokud nekůřím jako prase, tak no problem. Já fafjky roky pravidelně škrábu až na dřevo (otvírákem na pívo) a chuť je dycky lepší jak před oškrábáním. Když si čuchnu k tomu, co z fajfky vysypu, tak hnus fialový.
 5. Když jsme u těch kaučukových náustků. Asi na třech fafkách ho mám už docela hnusný. Šlo by z akrylu vystrouhat lautr ten samý tvar, když někomu pošlu ty staré ebonitové? Kolik by to koštovalo tak?
 6. Zajímavý trik. Já to většinou dělám tak, že naberu hromadu mezi prsty (jak když chcu osolit polévku), trochu to pomačkám, zkompaktním a narvu celý ten špunt do fajky. A pak to zvrchu drobátko pocukruju, ať to dobře chytne.
 7. Misim, že pravidlo pravé ruky skutečně dřív platilo (za komoušů), ale dneska?
 8. Chce to vyšší plot. Já jsem řešil kvůli soukromí jak na to, nakonec to dopadlo tak, že jsem 3 roky zpátky zasadil ve dvouřadě živý plot (jakýsi habr nebo jilm nebo co) a už to má skoro 3 metry. Chtěl bych 4, takže za rok to tam asi bude. Sice stříhání už teď je docela ojeb, bo musím ze žebříku, ale stojí to za to. V létě je to fakt neprůstřelné, i hluk od aut docela spadnul.
 9. Hosi, du rezat, vecer si dam.
 10. Začal jsem tu diskusi teď sledovat a je to furt dokola. Ať si Bert nastaví svoje pravidla, když je to tu jeho a hotovo. Případně s předchozím hlasováním, ať to máme demokraticky podložené. Mně osobně čína nevadí, pokud to není fejk s logem origo výrobce. Když mně číňánek udělá kopii mercedesu v té samé kvalitě (spíš nekvalitě u nových aut) a řekne si milion místo 2, které chce mercedes, šáhnu po kopii, protože na značky si už dávno nehraju. A jestli tam místo hvězdy bude šulínek, je mně šumák.
 11. Jestli má filtr keramiku z obou stran, je to fuk jak ho tam strčíš. Vauen myslím dělá jednu stranu plastovou, tam musí být ten plast na straně náustku.
 12. Ještě co se dýmky týče, nakonec jsem skončil asi u 6ks (jirsa, stanislav, bpk). Měl jsem i dražší, ale například u Peterson Cara xl02 jsem zásadní rozdíl v chuti oproti levným českým nezaznamenal.
 13. Já jsem ti krakonoša doporučil, protože jsem ho asi po 10ti letech znovu okoštoval a můžu říct, že je to příjemné zpestření po všech těch virgin a latakiách. Sice nemá moc voltů, ale někdo nepotřebuje hned na začátku dýmkařské cesty kopance do hlavy. Od toho jsou tady jiné (oblíbenec Black XX). Ty krystaly by měly být asi na pohlcování močky, dávají se na dno kotlíku, nikdy jsem to nevyzkoušel.
 14. Žádné strachy, o nic nejde. Prvních pár sezení nebude moc dobrých, s tím počítej, ale až sa fajfka trošku zakouří, tak to bude šmak. Začni s tím krakonošem, hoří v klidu, nemočkuje. Hlídej teplotu dýmky, jak začne pálit do ruky, tak víc přidusni, případně nech vyhasnout a za pár minut zapal znovu. Ideálně je to vykouřit až do dna (do sucha), ale když se semtam nepodaří, nic se neděje, necháš vyvětrat dva dni a můžeš naložit znovu.
×
×
 • Create New...