Jump to content

miccalek

Member_50
 • Posts

  883
 • Joined

5 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

14,396 profile views

miccalek's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

 1. miccalek

  Seiko Monster

  Čau, prodám monstry, 2 měsíce staré. Chtěl jsem si je nechat, ale větší radost mně dělají jedničko oranžády a eště větší radost monstročíňánky frostvajt. Takže tyto bych pustil mezi zdejší lid. Je k nim krabica, zbytek tahu, faktura, návod. 7,5tis včetně pošty, odběr vsetín.
 2. Koze jaret za to dostal po usach? Sem nezral, to forum de fakt dopice jak vsecko okolo.
 3. Přátelé, do třetice všeho dobrého (měl jsem je 2x, dycky je pak prodal). Potápky od Mido, ty menší do 200m bez COSC, na tahu, černé. Kdybyste někdo měli a chtěli prodat, má náruč a peněženka je vám otevřena. Nemusí být v top stavu. Za nabídky děkuju.
 4. Já na respirátor nedám dopustit. O víkendu jsem vymetal po 2 letech kotelnu a toho prachu! Normálně jsem to dřív nepoužíval, max. mokrou hadru na čuňu, ale stejně jsem pak dva dny smrkal hovna. A po resp nosík čistý jak lilie.
 5. A regulérní chřipku jsem měl jednou, jako děcko. A to jsem byl týden úplně hotový, bolelo všecko, hlava, kosti, svaly, jo a čuch jsem mimochodem taky neměl. Takže covid19 v mém případě byl fakt úplně o něčem jiném. Na závažnější chřipku jsem sa nikdy neočkoval, nevidím důvod proč sa očkovat proti tomuto covidu. A co psal lynx nahoře, s tím souhlasím bez výhrad, lidi do sebe (i kolem sebe) cpou zbytečně sračky, pak nemá být tolik nemocí a alergií. Nejhorší je, že už pomalu přestáváme mít na výběr a chtě nechtě dostáváme ty hnusy přes potravu.
 6. Lidi vymýšlajů teorie, protože chování mocností tomu krásně nahrává. Zvyšování tlaku na roušky, očkování, atd., tam je evidentní, že nás chcou donutit ke vpichu za každou cenu. Samozřejmě nikdo normální nezpochybňuje že tu respirační onemocnění je a s někým to umí i nepěkně zamávat. Já sám jsem to měl skoro před rokem, telefonicky neschopenku u obvoďačky, dva dny divný pocit v nose, pak ztráta chuti, čichu. I jal jsem se pomoct sousedovi rubat dřevo v lese. Za 14 dní prima práce jsem měl 5kg dole, po kovidu ani památka. Ale fakt záleží kus od kusu, jaký má člověk orgasmus a jak se s tím popere.
 7. Vidím, že tu Martin nemá slavobránu, tak si dovolím založit. V hodinkách se borec vyzná, má mnoho hezkých a ode mě mu taky cosi přibylo. V pohodě pokec, předávka bez problémů, doporučuju!
 8. Teď jsme v práci řešili zimní v létě. A musím říct, že jsou dva typy lidí. Jedni, co jsou zblblí masírkou od výrobců/prodejců gum, že je potřeba mít ideálně minimálně 4 sady (jaro/léto/podzim/zima) - ok, trochu přeháním. A pak druzí, kteří na to serů (jako já) a mají pouze zimní, které drandí 2-3 roky nonstop a pak je vyhodí. Už to tak dělám pár let a možu zodpovědně prohlásit, že jízda na zimní gumě v létě je naprosto ok. Žádná žvýkačka, žádné delší brzdné dráhy v krizových situacích, prostě pohoda. Spotřeba možná o chlup větší, ale zase i větší pohodlí než na letních. žádné přezouvání, akorát si jednou za rok přehodím zpředku na zadek. Beztak je ta zimní za ty 2-3 roky na sněhu naprd, tak proč si držet dvě sady. A je jedno jestli je to continental za 3tis nebo barumka za 1500. První rok paráda, druhý rok horší a třetí ani nemluvím. Mám teda dycky zadokolky, tak tam je to trochu háklivější. Jen čekám kdy se uzákoní že v létě se nesmí jezdit na zimkách, to budu mět po prdeli.
 9. Mne spis pripada plyn chladnejsi a vlhci. Od te sirky to chytne jak nic, u plynu musim vic banat. Bavime se doufam o normal zapiku a ne turboplynaku. Turbikem damozrejme fafku ne, idealne zdalky na doutniky.
 10. Corona je klasika všech klasik. Měl jsem dva, jeden ztratil, jeden prodal. Parádní zapíky, mohu doporučit. Peterson nevím. Rozhodně plnit plynem, který je označený near zero impurities, ne tou sračkou z trafiky (ronson nebo jak). Většina plynů má ve víčku různé redukce na ventilky, takže záběr široký.
 11. Já jabuko od ladě z práce. Proto sa ptám na to wcko.
×
×
 • Create New...