Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Ponuré a depresivní, to já rád 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mě tetno týden potěšilo? Třeba otevření obchodů, ale to je už příliš pozdě. V práci se nám to už neprojeví a posirat se z toho budem dál. Tak třeba novej nožík na krk, v práci stále po ruce. A boty? Vyzkoušený zatím od -5do +15, v bahně, potoku a ne všech možných površích. Jsou super.

 

IMG_20201129_112753.jpg

IMG_20201129_112407.jpg

IMG_20201129_112313.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvělý nožík, musím pochválit ten styl, jak se dá nosit. Určitě nečekané a rychlé použití. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně kamaráde. Občas se mi dostane do ruky balík, který je při předání nutné otevřít a naskenovat materiály zpět. Každý je překvapen jak nečekaně a rychle s tímhle nožíkem na balík zautocim. :) Ale zpět k jeho původnímu využití. To je stejně rychlé a nečekané jak pišeš. A na krku ho vůbec necitiš. Má výhody pevného nože, takže odpadají ztráty času jako v případě flipperu, palce, nebo tlačítek. A je z jednohu kusu oceli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, to si budu pamatovat. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

To zvíře a nože jsou super! Plus ta poslední, nazval bych jí, nekonečné dálavy  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten nůž v trávě je zelenej a hrou světla a zelené trávy se to vyfotilo takhle. Zvěř je z obory zámku v Niměřicích. Nejednou pochodoval frajer proti mně po silnici. Pokaždý jsem jim to samo nahlásil. Jsou celkem krotký, lidi z okolí za nima hodně jezděj. A ta poslední, přesně, každodenní nekonečný dálavy. Jsem už hodně velkej znalec týhle nejdelší trasy na depu. 41 vesnic a měst, těch adres, jmen a lidí...to už část mozku zabere. Ta vánoční výzdoba je z obchoďáku, tam jsem pořídil i pro paní ty Lowa botky. A jsou super. Já už bych bez Renegade šel do roboty jen nerad. Strašně mi šetří nohy, jak jsou vysoký. Jsou to stovky výskoků a seskoků denně a nohy fakt trpěj.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes silnici naproti bráně zámku v Niměřicích stojí pseudorománská kaple Panny Marie z roku 1864. Dříve v ní byla umístěna mramorová socha bohorodičky z roku 1858 od V. Levého, kterou nechala pořídit hraběnka Marie Isabela Thurn-Taxisová (dnes je umístěna v pražské Národní galerii).
Kolektiv autorů: Umělecké památky Čech 2, Academia, Praha 1978

 

IMG_20201218_201257.jpg

2020-12-15-17-00-52.jpg

2020-12-15-17-02-08.jpg

2020-12-15-16-26-15.jpg

 

2020-12-15-16-24-19.jpg

IMG_20201218_201141.jpg

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotky pane! Příjemné prožití vánočních svatků, Tobě a Tvým blízkým :newyear: kamaráde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár fotek a postřehů. K nožům, jak je vidět preferuju nože s flipperem. Mám k tomu hned několik důvodů ověřených v praxi. Noze na krk jsou CRKT a SOG. Ten lze díky sponě použít i na botu. Má to však své ale. Nůž drží v pouzdře celkem fest a musí se prudce vyškubnout. S tím ale vyškubnu celé pouzdro z boty, takže mám oba na krk. CRKT je celkově lepší, ale taky byl dražší a SOG poslouží stejně dobře. Boty akorát čistím, zaslouží si to. Do mého pracovního prostředí jsou ty nej, co můžu mít. Ve volných chvilkách se věnuju teorii, na které stojí každá praxe.

 

IMG_20200715_160503.jpg

IMG_20201225_094406.jpg

IMG_20201222_163959.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...