Jump to content

Daemonovo Time is Life

Daemonultimate
 Share

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta fotka s vodníkem mě zaujala, už když jsem ji viděl v jiném vlákně. Vysvětli mi, jaks mu to dostal na tu ruku? Tos kvůli tomu rozebíral tah? Díky.

Edit: Tak nic, už jsem se lépe podíval a vidím, že to tam je jen položené :D

Edited by JaRooN

Hezke to tady mas Demone :clap:

Při prohlížení tvých fotek jsme si uvědomil, ze za dva a půl roku co jsem tady mi prošlo rukama cca 15 hodinek a nafoceno toho nemám ani polovinu .... škoda. Máš u mě plus za presentaci stejnů ( včetně tvé srovnávací recenze ), jsou to fajn hodinky :-)

Tak koukám, že už máš taky své vlákno, ve tvém případě bych do něj možná přidával právě i ty recenze, protože si myslím, že máš co napsat a jde ti to a měl bys to pak všechno takové pěkně ucelené.

Jo a k té koláži, nevím v čem jsi jí dělal, případně jak jsi jí vkládal, ale možná bych ti uměl poradit, jak mít ty fotky OK, když napíšeš postup. Nebo rovnou zkusím napsat svůj postup.

Mám 2 verze, buď to celé dělám podle sebe v PS, tam není moc co psát, vše si prostě udělám jak chci. Druhá možnost, když nemám moc času, tak to dělám v jedné aplikaci, kde jsou layouty už přednastavené a do těch pouze vkládám fotky. V tomto případě už se předem musí myslet minimálně na to, že layout má nějakou velikost, v mém případě je to 2048 px na delší straně, takže fotky musí být dostatečně velké, jinak se roztáhnou a tím se samozřejmě zhorší kvalita. No a pak ještě jedna věc, před uploadem sem vytvořenou koláž zmenšuju, aby se nezmenšila automaticky a s kompresí, když to udělám takto, tak se nahraje bez problémů.