Přejít na obsah

Daemonovo Time is Life


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Tak koukám, ...

 

Díky za tipy, s těma recenzema to není špatnej nápad, ale na druhou stranu mám a nebo měl jsem hodinky, které většině prošly rukama, tak na jednu stranu nevim, jestli to má smysl a na stranu druhou to vyžaduje dost času, kterého se mi momentálně také moc nedostává. To je také důvod, proč jsem přestal zakládat vlákna s novinkami a psát články.

Co se techniky vzniku fotek týká, používám ZPS, nějak to v něm upravím a když si myslím, že už jako ok, tak to sem dám a ono žádný ok :lol2:  Díky za rady. post-17935-0-75990900-1476948457.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A copá je to za mesh? Ten nejlevnější co asi existuje, s posuvnou sponou na jedné a háčkem s uzávěrem na druhé straně. Stojí cca 450,- Kč a už je nový model, u starého občas došlo k otevření spony a hodinky zůstaly viset jen na háčku. U nového je přes sponu pojistka, která toto eliminuje. Kvalita asi nic moc, ale na blbnutí k levnejm hodinkám nevidím problém.

 

Starý model:

 

post-17935-0-01092200-1477113286_thumb.jpg

 

post-17935-0-58780000-1477113286_thumb.jpg

 

a nový model s pojistkou:

 

post-17935-0-13363900-1477113527_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada ale dobre, ani jsem nevedel ze mas Monstra. Sice cerny :) ale jednicky a to se ceni. Ty fotky se mi moc libi :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ten tah? Prej je jakýs hamatnej...chlupy trhá..a tak. Jak se nosí?

Chlupy mi netrhá, je mi pohodlnej, hned po první úpravě délky v obchodě mi sedl perfektně a to mi dost otékají ruce, klidně až o 2 cm, bezprostředně po sundání želv na tahu z ruky to bylo jako oáza na poušti. Povrchovka je taky velmi zajimavá, na dotek působí sametově a je tmavší než běžná konfekce :) . Jsem max spokojenej, a budou asi další. A na tahu, skoro nic jinýho na ruce nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu, kdo tu na fóru trochu sleduje dění, jistě neuniklo, že Štajni šly po třech týdnech do světa. Nedám na ně v ohledu zpracování a td. dopustit, ale už jsem tu moc dlouho a aktivní na to, abych dokázal ignorovat jejich inspiraci i ten fakt, že mi k srdci nepřirostly. A to je pro mne jeden z nejdůležitějších faktorů. S Davosou Ternos by to bylo ještě horší.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Daemonultimate: moc pekny set, ty posledni serie se povedly, tady je videt, kdo umi zit :D

Az teprve dojde nova akvizice, to bude ficak!

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...