rorda Odesláno 29. prosince 2007 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 ... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Mike. Odesláno 29. prosince 2007 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 Každému se líbí něco jiného, ale tento model mi moc neříká. A ještě když tento vzhled nyní vyrábí více výrobců ...
rorda Odesláno 29. prosince 2007 Autor Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 Každému se líbí něco jiného, ale tento model mi moc neříká. A ještě když tento vzhled nyní vyrábí více výrobců ...Jak už jsem několikrát psal, mně se moc divers hodinky nelíbí, ale kdybych si měl vybrat mezi timhle modelem a zelenym modelem l.e., zvolil bych raději tenhle ...
Mike. Odesláno 29. prosince 2007 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 (upraveno) Jak už jsem několikrát psal, mně se moc divers hodinky nelíbí, ale kdybych si měl vybrat mezi timhle modelem a zelenym modelem l.e., zvolil bych raději tenhle ... Však proč ne, ale já bych si vybral úplně jiné hodinky v této ceně. Upraveno 29. prosince 2007 uživatelem Mike.
Skipi Odesláno 29. prosince 2007 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě). Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Ropucháč Odesláno 29. prosince 2007 Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 Jak už jsem několikrát psal, mně se moc divers hodinky nelíbí, ale kdybych si měl vybrat mezi timhle modelem a zelenym modelem l.e., zvolil bych raději tenhle ... so zelenou lunetou niesu l.e.! Rolex nerobi ziadne l.e.
rorda Odesláno 29. prosince 2007 Autor Nahlásit Odesláno 29. prosince 2007 http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...st&p=103337
rorda Odesláno 31. prosince 2007 Autor Nahlásit Odesláno 31. prosince 2007 Prosim adminy/moderátory, aby téma přesunuli do sekce Fotogalerie. Díky.
vojt Odesláno 7. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 7. ledna 2008 Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě). Vážení, kde sehnat info o tomto novém modelu? Na stránkách to snad nemaj.. To mně trochu nabourává plány. Sliny kanou.
steel Odesláno 7. ledna 2008 Nahlásit Odesláno 7. ledna 2008 so zelenou lunetou niesu l.e.! Rolex nerobi ziadne l.e. ale ano se zelenou lunetou jsou vyrocni k 50. letum submarineru
Chronoland Odesláno 11. března 2008 Nahlásit Odesláno 11. března 2008 ale ano se zelenou lunetou jsou vyrocni k 50. letum submarineru specialna edicia, nie limitovana
tedwine Odesláno 11. března 2008 Nahlásit Odesláno 11. března 2008 Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě). to je krása..a čo este live
dagou Odesláno 12. března 2008 Nahlásit Odesláno 12. března 2008 Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě). Nějak na nich nevidím to date proklamovaný na číselníku.
Skipi Odesláno 12. března 2008 Nahlásit Odesláno 12. března 2008 Nějak na nich nevidím to date proklamovaný na číselníku. No jo, tohle není oficiální obrázek, já to tam tenkrát vložil bez toho, abych si prostudoval bližší podrobnosti, byl jsem příliš horlivý :-) Až později jsem zjistil, že takhle si nějaký fanoušek představuje nový model pro Basel 08. Jaká bude skutečnost si ale musíme počkat.
Ados1 Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Když Rolex, tak pro mě tyto. Všimněte si, že se zvětšila vodotěsnost o 100 m (mimo jíné, samozřejmě). Přesně, když ROLEX, tak Rolex Submariner...mě osobně se ale líbí i v zeleném provedení;-)
Ados1 Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Přesně, když ROLEX, tak Rolex Submariner...mě osobně se ale líbí i v zeleném provedení;-) Teda samozřejmě s datem;-)
mengelis Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Teda samozřejmě s datem;-) Hledá se nějaký starší a zkušenější člen fóra, který začne nadávat na turbočlenství a honění příspěvků.
xlaque Odesláno 13. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 13. srpna 2008 Akože ja ťa v poslednom čase vôbec nechapem- začneš o tretej svetovej, pokračuješ v Breitling fore, teraz tu ideš žalovať na noveho člena, ktory sa raz pochvalil svojimi Tudormi a nevšimol si editaciu, tak citoval prispevok a dopisal tam jednu vetu. Posthunter-prispevky typu "Tak tie su fakt pekne" minimalne 10x za deň....
Ados1 Odesláno 14. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2008 Hledá se nějaký starší a zkušenější člen fóra, který začne nadávat na turbočlenství a honění příspěvků. No nevim co ma tehle poznamka znamenat, ale me osobne o zadne honeni prizpevku ani turboclenstvi, nebo co to tady pises za blbosti, opravdu nejde. K cemu by mi to jako melo byt, abych tady pak nekoho noveho shazoval, jako ty?? Tak ubohej nejsem. Mel jsem pouze radost, ze jsem nejake takove forum, kde bych se mohl podelit o sympatie k hodinkam, nasel. Koukam ale, ze aby mel clovek obavy tady neco napsat, aby ho se ho hned nejakej "mazak" nepokusil shodit...smutny!
mengelis Odesláno 14. srpna 2008 Nahlásit Odesláno 14. srpna 2008 No nevim co ma tehle poznamka znamenat, ale me osobne o zadne honeni prizpevku ani turboclenstvi, nebo co to tady pises za blbosti, opravdu nejde. K cemu by mi to jako melo byt, abych tady pak nekoho noveho shazoval, jako ty?? Tak ubohej nejsem. Mel jsem pouze radost, ze jsem nejake takove forum, kde bych se mohl podelit o sympatie k hodinkam, nasel. Koukam ale, ze aby mel clovek obavy tady neco napsat, aby ho se ho hned nejakej "mazak" nepokusil shodit...smutny! To bylo myšleno jako (nepochopená) ironie, protože tady na chronomagu panuje paranoia z toho, když někdo kdo má míň než 50 příspěvků napíše více sdělení za sebou a většinou se tady rozjede debata právě o tom, co jsem naznačil. Mě nikdo takový nevadí, ale v tom jsem asi sám, protože i když jsem už měl nad 50 příspěvků, tak jsem byl obviňován z jejich honění a kdesicosi...
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se