Jump to content

PRO TREK

Guest maxipesfik

Recommended Posts

Parádní, prémiovka. Samozřejmě. Nejlevnější jsem na Ebayi našel za 31.000 Kč bez Babišovného a vyclívací pošty 225.

http://www.ebay.com/itm/CASIO-PRO-TREK-PRX-8000T-7BJF-MANASLU-Triple-Sensor-Ver-3-JAPAN-PRX-8000T-7B-/301808824462?hash=item464535308e:g:gV0AAOSwt6ZWVtFz

Jsou XXL, ale to nevadí. U některých modelů, není potřeba řešit velikost pouzdra. Aspoň to mám tak nastavené já:) Když bude důvod, dám na ruku klidně budík B90 a ten strap tam klidně namotám také;)

• 6 months later...
  • 2 years later...
  • 4 years later...

Zdravím,

nevim kam to dát a nový téma se mi zakládat nechce…

Jak jen začít… no prostě: hrozně sem si oblíbil jedny svý ProTreky (PRW-30) a předevčírem, kdy sem vyzah skoro celou lahvinku  Beefeatra sem udělal takovou opileckost - no prostě sem si je objednal ještě jednou. Zachvátil mě úzkostný strach z toho, že by se jim něco stalo, tak abych měl náhradu. Kravina v hlavě vzniklá z lihoviny, já vím 🙂

Nicméně, hodinky se mi podařilo vložit do košíku se správnou adresou a po rozpoznání iPhonem proběhla i platba. Dneska dorazily, všechno se zdá být naprosto v pořádku. Vizuálně i funkčně. Jenom jedna věc mi nesedí, nebo mě přijde prostě divná viz foto… 
Předešlé i tyto objednané ze stejného e-shopu Timestore.cz. Co si o tom myslíte ? Na netu jsem o tom vpodstatě nic nenašel. Za rady díky. 

IMG_0569.jpeg

🤣 Taky dobrý 👍 

Takže asi v pohodě ? Jako fejky mi to nepřijde vůbec , spíš to na mě působí jako nějakej šotek při výrobě , v podstatě jsem o tomhle nic nenašel a tak jsem se chtěl raději zde zeptat, jestli by třeba někdo přímo nevěděl co to je. 🙂