Přejít na obsah

SPINNAKER


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Posílá se oskenovaná plná moc s podpisem mailem jako odpověď na mail od Fedexu, předtím mně volali, že mně pošlou mail. Stejně postupuje i pošta (ale ti nevolají). Plná moc je pro zastupování při celním řízení. Nebo ti nabídnou, že si to můžeš vyřídit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 9. 2022 v 21:25, Spongebob napsal:

Moc pěkný! 10,9mm bude pecka! Miluju nízký hodinky. Už jsou i někde v ČR?

z Holandska sa daju zobrat za necelych 500 EUR - Spinnaker Spence Vyhledávání náramkových hodinek (chrono24.sk)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

ja len tak kratko a v strucnosti.

chcel som vediet, kam sa Spinny posunuli. je to sice moj prvy model, ale tie predosle sa mi zdali, ze si beru az presprilis inspiracie na moj vkus.

SPENCE 300 som kupoval cez chrono24 u predajcu seriouswatches. v tomto obchode som uz kupoval hodinky a mozem ho maximalne doporucit. prvotriedna komunikacia a ochota. skratili mi remienok na pozadovanu dlzku.  

hodinky sa nosia velmi prijemne, nic nikde nechrasti, spracovanie je podla mna na velmi dobrej urovni. remnienok ma svoju vahu, takze to bude poctiva ocel, ziadna plecharina. na potapky su vazne nizke. korunka a luneta ide trochu tuhsie, ale su presne. luneta sedi na dielikov, nikde nie je ziadna vola. koruna sa dobre uchyti do prstov, ja mam ale male ruky a prsty, a presne dosadne na zavit. 

kozeny remen som este neskusal, zda sa tvrdsi, ale to bude dane zrejme tym, ze by mal byt vodeodolny. 

pytajte sa na vsetko, co by vas zaujimalo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...