Přejít na obsah

shewcza


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Absolutne ukazkovy pristup od A po Z :D Rychla komunikacia, skvely stav hodiniek, perfektne jednanie, fajn pokec,... naozaj neni co vytknut. Vsetko prebehlo presne tak ako bolo dohodnute, s radostou pojdem do dalsieho obchodu s Jardou. Dakujem a na 100% doporucujem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Spoločný obchod, kedy sme si navzájom vymenili troje hodinky tiež s členom lukasb515. Gentlemanská dohoda a prístup na maximálnej úrovni. Veľmi pozitívna skúsenosť. Vysoko odporúčam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Druhý obchod (výměna) a opět vše v naprostém pořádku. Rychlá komunikace i domluva, líp to snad ani nejde. Jardu všem vřele doporučuji a věřím, že to nebyla poslední transakce, kterou jsme spolu upekli :) Díky za hodinky, které jsem měl v hledáčku už pár let! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Opět nudná  a pravdivá recenze: Jarda pokecal, zabalil a poslal. Přišly mi skvěle zabalené hodinky, žádný problém, vše tak, jak má být. Díky a za obchod a doporučuji! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Kupoval jsem od Jardy během příjemné schůzky v centru Olomouce. Hodinky podle popisu a fotek ve velmi dobrém stavu. Jak píšou předchozí, maximální spokojenost. Děkuji za obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevím kolikráte jsem s Jardou obchodoval. Stále platí, co jsem napsal poprvé. Jak bylo domluveno, tak bylo zrealizováno. Naprosto pohodový kupující. Díky za obchod a snad nám příště vyjde i to setkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...