Přejít na obsah

Kdo všechno tu vlastní IWC a jaký?!?


rorda

Doporučené příspěvky

objeví se na ruce mého známého... s hodinkama nekšeftuje, jen má spoustu peněz a zamiloval se do nich.... :) Je to jako s blondýnou kterou miluje prachatej chlap... ona také nemá větší cenu než Mařena ze sousedství, ale pracháč jí obalí penězma protože se mu prostě líbí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaké?

OT: To je na dlouhy vypraveni, zmitam se v nerozhodnosti .. libi se mi IWC Pilot Chrono, ale taky PAMy, muzu koupit ale jenom jedno .. rychlonavsteva Carollina uplne nepomohla (Pilot Chrono se mi zdaji male, ale jsou krasny).

Sraz s Ypem byl supr, ale prisel jsem na to, ze 088 jsou krasny, ale neberou me u srdce. A jsem tam, kde jsem byl .. :suicide_anim:

 

Takze zitra asi zase Carollinum, trochu detailneji, a uvidime. Des :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: To je na dlouhy vypraveni, zmitam se v nerozhodnosti .. libi se mi IWC Pilot Chrono, ale taky PAMy, muzu koupit ale jenom jedno .. rychlonavsteva Carollina uplne nepomohla (Pilot Chrono se mi zdaji male, ale jsou krasny).

Sraz s Ypem byl supr, ale prisel jsem na to, ze 088 jsou krasny, ale neberou me u srdce. A jsem tam, kde jsem byl .. :suicide_anim:

 

Takze zitra asi zase Carollinum, trochu detailneji, a uvidime. Des :).

 

Asi jsi Ypa nakazil už je prodává a asi jde do IWC :drunk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: To je na dlouhy vypraveni, zmitam se v nerozhodnosti .. libi se mi IWC Pilot Chrono, ale taky PAMy, muzu koupit ale jenom jedno .. rychlonavsteva Carollina uplne nepomohla (Pilot Chrono se mi zdaji male, ale jsou krasny).

Sraz s Ypem byl supr, ale prisel jsem na to, ze 088 jsou krasny, ale neberou me u srdce. A jsem tam, kde jsem byl .. :suicide_anim:

 

Takze zitra asi zase Carollinum, trochu detailneji, a uvidime. Des :).

 

Zkus si na ruce spitfiry já to udělal a byl jsem lapen

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: To je na dlouhy vypraveni, zmitam se v nerozhodnosti .. libi se mi IWC Pilot Chrono, ale taky PAMy, muzu koupit ale jenom jedno .. rychlonavsteva Carollina uplne nepomohla (Pilot Chrono se mi zdaji male, ale jsou krasny).

Sraz s Ypem byl supr, ale prisel jsem na to, ze 088 jsou krasny, ale neberou me u srdce. A jsem tam, kde jsem byl .. :suicide_anim:

 

Takze zitra asi zase Carollinum, trochu detailneji, a uvidime. Des :) .

 

 

šel bych tam klíďo s tebou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Diky ;) . Ja zitra 100% nic nekoupim - jen se chci rozhodnout a mit ten spravny "chtic", kterej me tam potom dokope s penezma o par dni pozdeji :) .

Kdyztak poslu SZ :) .

 

tak zlom vaz ;)

 

jediné co ve mne budí emoce v IWC stáji je tenhle model s popshonion kalibrem :), ale chtíč ukojím vintage archimédama a budu mít klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zlom vaz ;)

 

jediné co ve mne budí emoce v IWC stáji je tenhle model s popshonion kalibrem :) , ale chtíč ukojím vintage archimédama a budu mít klid

 

 

jo, YPO, to jsou také parádní... měl jsem je na ruce a šly pryč z ruky strašně těžko ... a ty Archimede... hmm, úvahu jsem měl stejnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte někdo ceník na IWC ? Docela by mě zajímalo kolik tyhle skvosty stojí, třeba oproti Rolexu nebo Panerai. Díky.

urcite tuto stranku znas-ja na ni porovnavam vetsinou ceny je jednoducha a prehledna-------http://www.thewatchquote.com/The-Luxury-Watches-Portal-No_5.htm-----pozor na aquatimery je tam chyba--ty levnejsi jsou na kaucuku,ale vyfoceny je tah---to mi poradili mistni clenove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...