Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Profile and settings -> Native currency
Na webu ano, v apce nic neni, ale ta je stejne tragicka. Teda na android tabletu.
Ted koukam, ze jsem nainstaloval tu pro verzi, takze asi tim.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Gustaf napsal:

Cardano má vyletět do konce roku...nakupujte. já už něco přisypal.

Jdu vybirat novy rolexky 🤪.

 

Cardano se tedka trochu flakalo, ale zalezi co udela zbytek krypta. Ja taky neco malo mam. Ono je do konce roku par tydnu, tak zazraky necekej. Na konci roku pocitej, ze muze par lidi neco prodat kvuli danim. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, matejcaha napsal:

Jdu vybirat novy rolexky 🤪.

 

Cardano se tedka trochu flakalo, ale zalezi co udela zbytek krypta. Ja taky neco malo mam. Ono je do konce roku par tydnu, tak zazraky necekej. Na konci roku pocitej, ze muze par lidi neco prodat kvuli danim. 

Tak já ho mám na dlouhodobé drzeni... počkám na důchod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl mne to vazne neni souzeny. Registrace Coinbase, jako zeme mi tam skocilo Rakousko, jel jsem pres rakouskej proxy server, prepisu to na Cesko, po registraci tam mam Rakousko. Vcera menim na Cesko, opet sken dokladu apod.. Dnes tam kouknu a dotaz, jaky je mu pribuzensky vztah k ceskemu konzulovi v Sao Paulu, tak to proklikam a blizi se finale abych dokoncil registraci a opet zeme Rakousko, kouknu se do nastaveni profilu, mam tam Cesko, pri dotazniku predvyplnene Rakousko a nelze zmenit.....
Jo a jeste jsem vlastne skenoval nejakej doklad z posty, kde byla uvedena moje adresa, chteli neco pro overeni bydliste.

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...