Přejít na obsah

Bitcoin


Doporučené příspěvky

Na tezbu potrebujes zivnostnak v CR. Da se to pomerne dobre odepisovat, ale rozjet to ve velkym je hodne narocny. V USA cpou penize do tezby velky firmy, kterejm rady nepovoli nakoupit BTC na primo. Takze nakoupej podil  tezarsky firme a muzou ziskat BTC timhle zpusobem. Ja osobne tezare pouzivam jako jeden ze svych oblibenych indikatoru (jestli prodavaj nebo drzej a cekaj na lepsi ceny). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Anton_ napsal:

No já mám ordery od 45K a pořád né a né to líznout😁
Tich 30 mi přijde nereálný, ale člověk nikdy neví😅

Teoreticky pokud se přiblížíme 30k, pořád jsme v pohodě a peak prostě nebude na jaře, ale třeba až na podzim.. Pokud to ale půjde níž, začal bych mít obavu. Ale vzhledem k tomu jakým tempem se tisknou prachy, níž než 30k už se nikdy nepodíváme imho :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny 🙂

 

Snad nikoho neurazím a pokud se vám to někomu nebude libit a bude to v rozporu s nakyma pravidly tak příspěvek smazte

Rad bych vam poradil jak na krácení dlouhých  večeru a např na sezeni na WC 😂😂

Před nedávném jsem se dostal ke krypto kasinu nejsem člověk který by se někdy zajímal o takovýto druh HAZARDU ale když se me několikrát povedlo např z 21$ udělat 0.015 BTC cca za 4H hraní tak bych řekl ze je to super a jestli si z vas někdo takhle krati nudu u válců a hraje např na Tipsportu kde za to ze tam prohraje X tisíc nic nedostane tak tady jsou odměny 100%+  za vklad + za kazdy LVL dostáváte odměnu a pri dosahnuti 21lvl je odměna každý den kolik protočíte za týden a este k tomu je každých 24h kolo štěstí kde můžete vyhrát az 1BTC tak sup podte se na to podivat 

 

Tenhle prispevek nepíšu kvůli reklama jeho linku ale aby si mohl take neco Malo vydělat a kdyby někdo chtěl muže jít před můj Link a taky nemusí 

https://bc.game/i-4fgaip9d-n/

tak LOVU ZDAR 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...