Přejít na obsah

De Bethune


B.F.G.

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Vanoce se blizi, a jak jsem tak hledal hodinky pro manzelku narazil jsem na tydle ke kolotoci (jak se tu o diamantech soudi). Neni to zrovna letosni model, ale pro inspiraci...

 

DeBethune_DBL-WgAr_1.jpg

 

8 dni rezerva a mesicni faze (to je ta kulicka osazena safiry a diamanty) se predejde o den za 120 let. Je to moralni todleto takovy burzuazni prezitky. No prodat barak asi nebude stacit. (De Bethune DBL)

Upraveno uživatelem dknespl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vanoce se blizi, a jak jsem tak hledal hodinky pro manzelku narazil jsem na tydle ke kolotoci (jak se tu o diamantech soudi). Neni to zrovna letosni model, ale pro inspiraci...

 

8 dni rezerva a mesicni faze (to je ta kulicka osazena safiry a diamanty) se predejde o den za 120 let. Je to moralni todleto takovy burzuazni prezitky. No prodat barak asi nebude stacit. (De Bethune DBL)

Jak hodinky posety sperkama celkove vubec nemusim a vetsinou je sperky pro moje oko kazi, tak musim uznat, ze tenhle kousek rozhodne stoji za pozornost, tech sutru tam je sice jako maku, ale prijde mi ze hodinky jsou celkove vkusne a decentni.. Diky za fotku ;) Vyvedeni mesice je velmi povedeny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vanoce se blizi, a jak jsem tak hledal hodinky pro manzelku narazil jsem na tydle ke kolotoci (jak se tu o diamantech soudi). Neni to zrovna letosni model, ale pro inspiraci...

8 dni rezerva a mesicni faze (to je ta kulicka osazena safiry a diamanty) se predejde o den za 120 let. Je to moralni todleto takovy burzuazni prezitky. No prodat barak asi nebude stacit. (De Bethune DBL)

 

Je to mazec, navíc ta rezerva. Tohle bych na ruku klidně dal,teda kdyby mi je někdo nedej bože půjčil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vanoce se blizi, a jak jsem tak hledal hodinky pro manzelku narazil jsem na tydle ke kolotoci (jak se tu o diamantech soudi). Neni to zrovna letosni model, ale pro inspiraci...

No, ale to taky přijde na to jakou značku kolotoče milostivá provozuje. Není kolotoč jako kolotoč.

Upraveno uživatelem mechano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

NADHERNE fotky! diky za ten link.

 

Nna http://www.horlogerie-suisse.com je reportáž z návštěvy této manufaktury.

Jistě potěší hezká fotodokumentace jak z provozu, tak i finálních kousků ;-)

 

PS: Reportáž jsem pouze našel, a tak nejsou má ani foto, ba ani slova.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...