Přejít na obsah

Oris Divers Sixty-Five (40 mm)


Doporučené příspěvky

Díky pánové! Mám z nich pořád velkou radost. Od doby co přišly (měsíc a půl) je mám prakticky pořád na ruce. Jiné hodinky se nemají šanci na ruku dostat :)

 

Zvláště oceňuji ten přístup se šetřením do krabičky. Člověk si  toho pak víc váží. :speak_cool:

 

Vidím to podobně. Je to asi docela zastaralý a nepraktický, ale je fakt, že ta krabička člověka dost motivovala. Furt jsem do ní nahlížel, přepočítával kolik už mám a kolik mi ještě chybí.... když jsem náhodou potřeboval hotovost a vyjímečně do ní sáhl, vždy jsem to do ní co nejdřív vrátil a ještě "za trest" něco navrch.

 

Spíš se teď potýkám s fází "a co dál?". Musím říct, že jak ty hodinky miluju a jsem rád, že jsem to dokázal, tak to období šetření a snění mě skoro bavilo víc. Asi si budu muset najít další grál nebo co... :D

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacku, pojd taky do Moonu, to bude pekny kombo... Potapky v retro stylu s ikonickym retro chronografem.. ;)

Jako Moony by se mi tuze líbily, to né že né, ale v mém případě by to znamenalo tyhle prodat a došetřit, než začít zas úplně od nuly. Jinými slovy, asi bych si to nemohl dovolit nechat si Orisky a šetřit zas na Omegy. Takže mě napadlo tyhle Orisky teď nosit a těšit se z nich a paralelně k tomu šetřit. No a až by nadešel čas, tak prodat Orisky a peníze z nich použít na domáznutí Omeg (ke kterým mě to, ač se tomu sebevíc bráním, prostě táhne). Jen mě napadlo buď SMPc nebo klasický hesalitový Moony, ale to jsou úvahy do jinýho vlákna no...

 

Edit: navíc si myslím, že by mi Moony slušely ;) tady foto z posledního pražského srazu

post-32970-1513517445,65.jpg

post-32970-1513517474,52.jpg

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacku, Orisky bych nepoustel, dvoje hodinky stejne potrebujes, retro potapky se budou vzdycky hodit, stejne bys skoncil u toho, ze mit jen Moony neni dobrej napad.. Navic ty prodeje tu posledni dobou za nic nestoji, tratil bys na nich kalhoty, pritom to jsou krasny kukacky. A jen tak na okraj, moje Orisky pritelkyne chvali a uprimne se ji libi, kdyz jsem ji ale ukazal Moony, tak jen prohodil neco ve smyslu... ".. jsou jak na staryho fotra.." ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...