Přejít na obsah

Ocean 2 Premium Black


DanielPernik

Doporučené příspěvky

Nemyslim si, ze jsem se malo snazil. Zadna premia jsem nenasel. Ale diky, pokud budes konkretnejsi. :)

Se omlouvám, že jsem se nevyjádřil přesně.  Nejspíš až na ty co chceš ty,  tam jsou pěkně seřazené všechny.  Proč se nedá o nich nic najít je slovo do pranice.  Za mě jsou svý a nepěkný.

Zajeď do chronoshopu,  vyzkoušej na ruce a nakonec u nějaký oceanů zakotvíš.  Na rozjezd dost dobrý.  Šteiny jsou i jako hommage rolex, jedny z těch lepších.   A na ozkoušení toho,  kam se pak člověk vydá,  je ta cenová relace bezpečná.  Ony i krásky za stopáďo nemusí sednout.  

Kdysi tady někdo na fóru vzpomínal, že cesta je cíl. Nikde není dané,  že ti nemůžou stačit dva, tři pokusy se dostat  do OWG.  Je to taková hra velkých kluků s malými,  ale o to dražšími hračkami.

Já tedy raději volím švýcary a němce,  než třeba čínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se omlouvám, že jsem se nevyjádřil přesně.  Nejspíš až na ty co chceš ty,  tam jsou pěkně seřazené všechny.  Proč se nedá o nich nic najít je slovo do pranice.  Za mě jsou svý a nepěkný.

Zajeď do chronoshopu,  vyzkoušej na ruce a nakonec u nějaký oceanů zakotvíš.  Na rozjezd dost dobrý.  Šteiny jsou i jako hommage rolex, jedny z těch lepších.   A na ozkoušení toho,  kam se pak člověk vydá,  je ta cenová relace bezpečná.  Ony i krásky za stopáďo nemusí sednout.  

Kdysi tady někdo na fóru vzpomínal, že cesta je cíl. Nikde není dané,  že ti nemůžou stačit dva, tři pokusy se dostat  do OWG.  Je to taková hra velkých kluků s malými,  ale o to dražšími hračkami.

Já tedy raději volím švýcary a němce,  než třeba čínu.

 

Diky za fajn zprávu. Mě ta nejistota v jejich vzhledu vedla právě sem na fórum. Jak pořád opakuji.. nejsem zcela přesvědčený. Možná jsem zbytečně přemlouval sám sebe, protože jsem si myslel, že je to jejich nejnovější model. Což, jak plyne z posledních poznatků, není. Důvodem proč jsem se začal zajímat o štajny byly O1 premium, které jsou podle mě fakt bombové na start. Hezké jsou i Ocean one 39 black, ale tam nevím, jestli cenový slump neznamená horší kukačky. No jak je vidět, mám tu pěknej guláš. Budu tam muset zajet a osahat to. Nakonec ale čim déle to nechávám působit, tím se mi ty dvojky vzdalují...  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nutně,  inovace a inflace.  V zásadě stojí všechno stejně.  Ale ekonomicky si můžeš dovolit na model co lidově frčí menší marži,  ne na něco co se tak netočí.  Není tajemsví že oc.  za desítku,  sponzorují ty limitní řady.

Bonus štajnů je, že maj jako swiss. firma přednostní přístup ke swiss. strojkům.  Ona je ta eta 2824-2 dost dobře odladěná už z výroby,  a je tam ještě možnost si s tím pohrát.  Jenže výroba není dostatečná k uspokojení poptávky,  a je to i naschvál. 

Steiny maj obvykle,,,,safír, vnitřní antireflex,  etu a to celé od deseti kolíků.  Jiná konkurence začíná patnáct až dvacet.  Jak to dělají,  výrobní tajemství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...